Pred niekoľkými rokmi som sa začala s priateľom venovať reiki, meditovali sme, žili sme v tomto duchu, ale ako postupne začali rôzne problémy a bolo treba sa viac venovať práci, nejako sme to posunuli bokom a teraz mame problém sa znovu dať na túto cestu. Môžte mi prosím vás poradiť, čo robíme zle?

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia. Našiel som tu chromozómový základ pyramidálnej kultúry Egypta zameranej na starostlivosť o ľudí a ľudstvo ako také. Skúste si nájsť cestu k tomuto podvedomiu.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo nervový systém v poriadku. Bežiaca chorobnosť. Treba sa zaujímať o liečbu. Ostatné všetko v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je odpojený od tela ako u pacientov, ktorí potrebujú pomoc psychológa a vhodné psychoterapie. Nie ešte psychiatra.

Povaha
Ste psychicky klasicky usadená ako väčšina dnešných ľudí v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce rozumieť liečbe a zdraviu človeka. Silné ambície pomáhať ľuďom.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na choré osoby a deti. Povrchová vzrušivosť: rany na tele a choroby kože. Pohlavná vzrušivosť: náboženské tendencie. Citová vzrušivosť: nemocnica a chorí ľudia.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. Máte k nim dobrý vzťah, ale používate ich na pomoc iným, pre seba nechcete a obraciate sa o pomoc k náboženským hodnotám. Chcete pomáhať iným aj za cenu poškodenia zdravia a celkovo osudu. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly, ktoré obsahovali tibetský budhizmus, svet mŕtvych a silnú duchovnosť. Všetko ste potlačili a dali ste si tam iný náboženský systém, čo vytvára vo vnútri vás konfrontáciu.

Chromozómová história
Začína v Afrike, patrí k menšiemu chromozómovému zoskupeniu, ktoré budovalo drevené pyramídy, potom kamenné. Ide potom cez Rím a rímsku ríšu do strednej Európy. Sú to vzácne gény a málo rozšírené. Charakterizuje ich obrovská starostlivosť a charita voči ľudskému utrpeniu. Celkovo starostlivosť o ľudí a ich osudy.

Génové predpoklady
Génové retiazky máte silne zviazané pri sebe a mali by ste žiť klasickým ľudským životom.

Embryonálny vývoj
Bol poznamenaný pyramidálnou aurou okolo plodu a to počas celého vývoja, aj teraz v dospelosti máte okolo seba auru v tvare pyramídy, čo je možné vnímať iba veštecky. Ide o systém zasvätení, aby z ľudí neboli divosi, ale civilizovaní jedinci, ktorí sa chcú vzdelávať.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vo svojich snoch prežívate celú históriu Egypta a pyramidálnej Afriky. Mali by ste to žiť v bežnom živote.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ sa aj v bežnom živote vrátite k svojim chromozómovým dispozíciám a kultúre pyramíd.

Pridaj komentár