Mala by som opäť záujem o zhodnotenie stavu podvedomia, naposledy to nebolo veľmi priaznivé. Svet okolo seba som pokladala za prekážku žitia duchovnosti ako príliš materiálny a idúci “ mimo duchovnosti „, asi pred troma mesiacmi som zažila psych. krízu, ktorá ma donútila vidieť svet inak a hľadať duchovnosť navonok vo svete nie uzavretú v sebe.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými metódami pozrel do vášho podvedomia. Máte zvláštnu jedinečnú psychiku z polárnych oblastí, ktorá je iná ako bežná ľudská psychika. Je hlboko ezoterická. Psychicky ste sa vybrali na úroveň orgánov tela a treba pokračovať v psychickom prieniku do predmetov okolo vás.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je iba mierne vysunutý z tela von. Celkovo štandardná psychika.

Povaha
Psychicky ste boli usadená vo vnútri buniek. Odtiaľ ste sa psychoterapiami dostali naspäť na úroveň orgánov tela, čo je stabilizačný faktor pre psychiku.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na veľmi malé objekty. Povrchová vzrušivosť: na to najmenšie a to zrnká prachu. Pohlavná vzrušivosť: na zárodočné bunky. Citová vzrušivosť: na svet atómov a častíc. Potreba spoznať čo najmenšie objekty. Musíte tieto tendencie psychiky zastaviť a snažiť sa o pravý opak. Vnímať čo najväčšie objekty okolo vás. Domy, hory, planéty a podobne ako celok.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov pulzačnú úroveň. No nechcete ich počúvať a riadiť sa ich radami, čo pre vás znamená stojace vody bez zmeny v živote. Neochota robiť zmeny, iba ak sú nevyhnutne nutné. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obsahujú predstavy výskumníka, ktorý chce alchymistickými postupmi spoznať najmenšie čiastočky hmoty ako sú atómy a častice. Silné hermetické a alchymistické podvedomie spoznať neviditeľný svet atómov. 7 obalov spolu obsahuje všetko o chemických postupoch, atómový výskum a pod. mali by ste sa v živote uberať týmto smerom.

Chromozómová história
Začína v oblasti Grónska a večného ľadu a polárnej žiary. Sú to celkovo vzácne chromozómy. Odtiaľ putovali do Severnej Ameriky a potom do strednej Európy. Tieto chromozómy charakterizuje izolovaný život v zajatí ľadu. Drvenie a rozbíjanie kamienkov a kostí. Hľadanie najmenšieho zrnka prachu. Chromozómy ovplyvnené dianím v kozme. Máte v sebe spomienky mŕtvej osoby, ktorá žila za polárnym kruhom a to silne duchovne z dôvodu podnebia. Polárne kultúry mali veľa času na duchovno. A takéto posolstvo si v sebe nesiete.

Génové predpoklady
Génové retiazky máte od seba a niektoré sú čudne uložené. Mali by ste spoznávať mikrosvet okolo vás, prenikať hlboko psychicky do kozmu. Psychicky prenikať do atómov a častíc.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Zúrivo sa bránite prenikať do buniek a atómov vašou psychikou, čo je pre vás neprirodzené.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa budete venovať psychickým prienikom do kozmu, planéty, súhvezdia, galaxie a celkovo kozmický priestor a tam spoznávať svet prvkov, atómov a častíc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.