Chtěla bych Vás poprosit o rozbor – nahlédnutí do mého manželství. Nevím, jestli má ještě budoucnost či už se ten vztah blíží vyčerpání. Už dříve jste mi vypracoval profily B 58 a B70. Dřívější podoba vztahu, ani současná, mi nevyhovuje, cítím se nenaplněná, žiju na půl plynu, nemám vitalitu.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky, ako funguje váš vzťah. Snažil som sa byť nestranný a pravdivý. To, čo napíšem, nebude nič príjemné. Ale na to som tu. Tak sa vopred ospravedlňujem. Pri bežnom skúmaní vyzerá váš vzťah ako veľká a šťastná láska, ale podrobnejšie skúmanie odhaľuje problémy psychického charakteru u partnera. Musí si dať do poriadku psychiku.

Zdravotný stav ona
Celkovo dobrý zdravotný stav, nič vážne alebo akútne.

Zdravotný stav on
Celkovo v poriadku, mierne disharmonické je srdce. Ale nič vážne.

Psychický stav ona
Aurický obal je okolo tela dobre usadený. Štandardný psychický stav.

Psychický stav on
Aurický obal nie je dobre usadený okolo tela. Psychika už teraz potrebuje rozsiahle psychoterapie. Násilne silou vôle sa snaží vzdialiť od dverí psychiatra. To nie je rozumné, môže to v krízových situáciách prasknúť a bude zle.

Povaha ona
Ste usadená psychicky v strednom mozgu, ale aj v mozočku. Chcete žiť život inej osoby, ktorá je psychicky nestabilná a chce obetovať všetko pre iných. Skúste začať žiť svoje vlastné ja. A to je silne čarodejnícke, rituály, mágia, bylinkárstvo, ezoterika. Nežite život inej osoby, ktorá je posadnutá sexom.

Povaha on
Je hlboko vpadnutý psychicky až na úroveň atómov. Teda psychicky sa cez bunky a prvky prebúral až do atómov. Sexuálne túžby a sexuálny život ho z tejto hlbočiny vždy vytiahli von. Sex považuje za záchrannú akciu a náhradu za psychoterapie.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavné orgány. Citová vzrušivosť: na mužov čudákov.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na atómy v tele. Povrchová vzrušivosť: volanie o pomoc v podobe sexu. Pohlavná vzrušivosť: psychoterapia. Citová vzrušivosť: strach zo psychiatra. Nemal by si zamieňať psychoterapiu so sexom a liečiť svoju chorú psychiku takto. Sú na to iné postupy.

Láska
Obidvaja máte okolo seba auru v podobe srdca.

Základ lásky ona
Z domova si nesiete schopnosť vytvárať hlbšie vzťahy s partnerom.

Základ lásky on
Z domova si nesie základ narušených vzťahov. Musel na sebe popracovať, ale cítiť, že strach zo psychiatra vytvára fenomén samolásky a silný narcizmus. Partnerka to nevie dobre rozlíšiť. Teda pri podrobnejšom skúmaní je to z jeho strany iba hra. Svoje psychické problémy by mal riešiť inými cestami.

Rovnoprávnosť vo vzťahu
Nie je, partner iba pre seba.

Romantickosť
Žiadna romantika, partner psychoterapie.

Detičky vo vzťahu
Ona chce, on psychoterapia.

Racionálnosť
Ona racionálnosť, dobrota a obetavosť.

Kamaráti vo vzťahu
Ona áno, kamarátsky vzťah, on psychoterapia.

Nezávislosť
Ona chce nezávislosť, on chce totálnu závislosť, sex ako terapia a musí ju dostať.

Symbiotické
Ona symbiotická, on chce iba brať.

Objektívnosť
On silne objektívny, uvedomuje si svoju závislosť na sexualite partnerky, ale zahmlieva to.

Sebeckosť
Ona nesebecká, on vo vzťahu ukážkový sebec. Ale ospravedlňuje ho jeho psychický stav a sex ako psychoterapia.

Pridaj komentár