Pred deviatimi rokmi mi diagnostikovali schizofréniu. Dovtedy som žil ako zdravý človek plný sily a elánu. Možno by som bol bližšie k poznaniu, keby ste mi pomohli stanoviť presnejšie, v čom spočíva môj problém. Pokiaľ tak môžete urobiť, budem rád a poskytnem viac informácii o mne i mojich myšlienkach. No v podstate som zdravý zamestnaný človek, ktorý potrebuje čas na to, aby preklenul zlé obdobie.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vás celkovo. V prvom rade vám čudne fungujú ganglie tela. Činnosť orgánov je často hlavne v noci veľmi stíšená, čo vám dovoľuje kontaktovať sa so spomienkami mŕtvych ľudí, ktoré zostali okolo nás. Bohužiaľ, vaše duchovné napredovanie stojí na základoch ničenia psychického zdravia a šťastného osudu. Neustále postupujete hlbšie do Božieho sveta, ale za cenu rizika zrútenia psychiky. Nemáte záujem vracať sa do štandardného stavu mysle. Zdá sa vám to zbytočné. Jednoducho vaša náboženská cesta nemá vybudovanú cestu späť a takto môžete iba úplne zošalieť. Takto sa náboženská cesta nerobí, nech váš prípad slúži ako výstraha pre ostatných.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo ganglie v tele. Ide o drobné zhluky neurónov okolo orgánov tela. Problémové sú všetky. Stupeň chorobnosti je 42, čo je už chorobný stav. Ich funkcie v značnej miere prebrali neuróny v mieche. Veštecky sa dá vnímať, že od narodenia ganglie nefungovali štandardne. Ostatné v celkom dobrom stave.

Psychický stav
Aurický obal psychického zdravia je príliš vzdialený. Obaly podvedomia sú mimo fyzické telo. takýto stav vyžaduje liečbu u psychiatra a rozsiahle psychoterapie zamerané na stabilitu psychického stavu. Trvalé riziko prepadnutia sa do stavov, z ktorých už bohužiaľ nebude návratu.

Povaha
Nemáte psychický prejav zo žiadnej zo 6.neuronových oblastí v tele. Bežne majú ľudia svoju psychiku zakotvenú v neurónovej oblasti. U vás došlo k opusteniu neurónovej oblasti stredného mozgu. Psychické prejavy sa uvoľnili do oblasti žalúdka. Tak isto sa sem nahrnuli aj podvedomé obaly tela. Ide o energetické objekty, ktoré obsahujú spomienky už nežijúcich osôb. Teda dostali ste sa do stavu, ktorý je typický pre médiá so schopnosťou vnímať svet inak ako bežné osoby. Treba si uvedomiť, že ste prestali vnímať svet ako niečo, čo sa rozťahuje, ale vnímate ho ako niečo, čo sa neustále zmenšuje. Takéto vedomie mali v histórii osoby s upravovanými predĺženými lebkami. Tieto podvedomé obaly ste uvoľnili z tela von. Dnes sa túlajú v informačných poliach okolo nás. Uvedomte si, že žiadne spomienky z neurónov nezmiznú a nezaniknú. Sú tu okolo nás a vaša psychika sa s nimi kontaktuje. Ani sa nedivím, že máte psychické problémy. Aj trénovaný ezoterik má čo robiť, aby si udržal štandardnú psychiku pri komunikácii so spomienkami vo svete nehybnej mŕtvolnosti.

Sexus podvedomia
Všetko v tejto oblasti je mimo fyzické telo. Obal sexus povahy obsahuje náboženské sexuálne predstavy silne zahustené. Sexus centrum bolo vo fyzickom tele v strednom mozgu a naznačuje na to, že vaša psychika sa nedovyvíjala a zostala na detskej úrovni. Teraz je tento obal mimo tela.
Celková vzrušivosť je na hračky a detstvo. Povrchová vzrušivosť: na hračky. Pohlavná vzrušivosť: jedenie a lyžička. Nedokonalý sexuálny vývoj po psychickej stránke.

Stav obalov
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a počas detstva približne v 12-14 rokoch sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela. Bežní ľudia majú tieto obaly v tele, vy ich máte mimo tela a sú poriadne vzdialené. Obal túžby je mimo tela a obsahuje túžbu zostať iba dieťaťom a nič viac. Obal mozoček je tiež mimo tela a obsahuje záznam o tom, že budete večne dieťaťom. Obal rodostrom obsahuje záznam predka, ktorý bol kňazom. Tak isto je mimo tela a je vašou mysľou nestále spájaný z množstva predstáv. Vaša myseľ samovoľne tvorí obrazy a vzájomne ich spája do jednej predstavy. Dieťa obal je mimo tela a obsahuje záznam o zvieracích mláďatách v nebi. Eros obal je mimo tela a obsahuje detskú erotiku nerozvinutých detí. Šaman obal je mimo tela a obsahuje spomienky šamanov, ktorí prešli na náboženskú vieru. 7 obalov je ako jeden celok mimo fyzické telo a obsahujú zápisy o deťoch a anjelských schémach šamanov.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade vnímam deštrukciu a skutočnosť, že nie ste ochotný robiť správne kroky na svoje vyliečenie a štandardnú psychiku. Čierne anjelské sféry sú prítomné vtedy, keď si človek robí, čo chce a nie je schopný konať triezvo a reálne. Nepočúvate svoje podvedomie a vo vnútri ste sa vyhlásili takmer za viac ako boh. To je nebezpečenstvo šialenstva.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Jednoducho si myslíte, že ste vyvolený Bohom a to, čo robíte, je správne. To sú len vaše fantázie, ktoré vás môžu doviesť na psychiatriu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Spíte vo zvláštnom stave, ktorý vám dovoľuje astrálne putovanie, čo je nebezpečné z dôvodu, že nervová sústava si nemôže dostatočne oddýchnuť. Tieto výlety do spomienok mŕtvych ľudí a zvierat vám dovoľujú choré ganglie, ktoré až príliš stišujú činnosť orgánov v tele.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď sa naučíte základy ezoteriky a duchovnej cesty, ktorá človeka neničí. Takto robiť duchovnú cestu znamená zničiť sa a stať sa čudákom.

Pridaj komentár