Požiadali ste ma, aby som sa opätovne pozrel veštecky na váš zdravotný stav. Cítiť, že vytrvalo pracujete na jeho zlepšení, že posilňujete vo fitnes a liečba na zlikvidovanie mikroorganizmov bola úspešná. Teraz je čas na geriatrickú liečbu, ktorá naznačuje na oblasť hrubého čreva. Nemožno hovoriť o chorobe, ale o neschopnosti kmeňových buniek rozmnožiť sa a obnoviť bunky hrubého čreva. Teda geriatricky je hrubé črevo také ako u 100 ročnej osoby. Tento stav treba liečbou napraviť. Treba obnoviť regeneračné pochody v tejto oblasti.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo v poriadku okrem ganglií tukového orgánu, ganglií miechy, ganglií orgánov a hormonálnych žliaz. Stupeň chorobnosti je 24, čo je disharmonický stav. Ganglie boli napádané bielymi krvinkami. Liečba: prikladať ruky alebo tlačiť prstom do oblastí výskytu ganglií a snažiť sa na ganglie skoncentrovať a vzájomne ich cez nervstvo pospájať, aby si vypomohli navzájom. Presun funkcií.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, slinné žľazy, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo neobkreslilo jednu nadobličkovú žľazu. Iba disharmonický stav, hodnota 12.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo hrubé črevo. Ostatné v poriadku.

Diagnostika hrubého čreva: nervstvo hrubého čreva bolo obkreslené. Krvné vlásočnice obkreslené neboli. Lymfatické riečište obkreslené bolo. Príčinou je pasivita kmeňových buniek. Veštecky cítim, že hrubé črevo je prestarnuté. Treba zabezpečiť obnovu cez kmeňové bunky v hrubých črevách.

Diagnostika imunitná: imunita protirakovinová aj proti mikroorganizmom je dostatočne vysoká a preniká všade.

Geriatrická liečba hrubého čreva

Na začiatok som pozrel podobné prípady osôb a spôsob, akým zlepšili svoj stav. Jedni absolvovali liečbu v kúpeľoch so zvýšenou radiáciou prírodného charakteru, iní si obnovili činnosť starými receptúrami a to múčkou z mramoru, ktorú si vmasírovali do kože. Iné osoby absolvovali zavedenie akupunktúrnych ihiel až do steny hrubých čriev. Ďalšie osoby stimulovali kmeňové bunky elektrickým slaboprúdom.

Zožeňte si minerály s prírodne zvýšenou radiáciou a ukladajte si ich na oblasť hrubého čreva. Každý deň po dobu 2 mesiacov. Raz do týždňa si prikladajte na oblasť hrubých čriev pšeničné placky, do ktorých sa dá mramorový prach, ktorý si zoženiete v kamenárstve. Bežne vzniká brúsením mramoru. Spolu spraviť aspoň 12 obkladov. Kontrola po dvoch mesiacoch.

Pridaj komentár