Venujem sa tibetskému budhizmu (diamantová cesta), hudbe a literatúre. Mám pocit, že mám zablokovanú kreativitu a nevyužívam dostatočne svoj potenciál a schopnosti.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia. Našiel som tu dušu prírodného šamana, ktorý odmieta z ľudskej pozície žiť to, čo po ňom chce ezoterické podvedomie. Najradšej by ste sa ho zbavili, nech to stojí, čo to stojí. Odporúčam vám prijať to, čo po vás chce podvedomie a žiť duchovne.

Zdravotný stav
Bol zhodnotený osobitne. Poukazoval na nesprávnu činnosť hypofýzy.

Psychický stav
Aurický obal je mimo telo a je už príliš vzdialený od tela. Už teraz je potrebná liečba u psychiatra a stabilizovať psychiku tabletkovou liečbou, k tomu vhodné psychoterapie.

Povaha
Psychicky ste usadený v mieche. Teda odtiaľto idú vaše psychické pochody. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa cíti dobre v prírodnom prostredí a nemá rada civilizáciu. Čo je typické pre osoby usadené v mieche.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na život v prírode, zvieratá a samota. Povrchová vzrušivosť: na ženy a seba. Pohlavná vzrušivosť: na svoj pohlavný orgán ako tvorcu prírody. Staré prírodné rituály. Citová vzrušivosť: samota a emócie smútku.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali biele anjelské sféry detských dyslektikov. Nechcete ich počúvať a veci v živote robíte tak, aby ste si škodili.
V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje obrázky indiánskych šamanov. Mozoček obal obsahuje poslanie starať sa o zvieratá ako veterinár. V rode veľa jedincov, ktorí žili v samote v prírode. Dieťa obal obsahuje obrazy šamanských rituálov. Zviera obal obsahuje túžbu odísť do Kanady a loviť zver. Eros obal obsahuje túžbu po sexuálnych prírodných rituáloch. Šaman obal obsahuje túžbu po samote v prírode. 7 obalov spolu obsahuje všetko o pravekých ľuďoch a ich spôsobe života.

Embryonálny vývoj
Dlhšie ste sa zdržali v raných embryonálnych zvieracích štádiách.

Chromozómová história
Začína niekde vo Francúzsku a charakterizuje ju prírodno-náboženský spôsob života medzi náboženskými a prírodnými kultmi. Pôvodne indické chromozómy.

Génové predpoklady
Génové reťazce sú od seba vzdialené. Takéto osoby by mali žiť ezotericky a duchovne, pokiaľ chcú šťastný osud.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Odmietate žiť a spojiť sa so svojím podvedomím a úspešne spejete do rúk psychiatrom.

Astrológia ega
Máte dostatočne silné ego, ktoré však šamanské podvedomie nemilosrdne ničí a prinucuje k duchovnosti.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch zvádzate ťažký súboj s podvedomím a to narušuje spánkový režim. Začnite žiť ezotericky duchovne a dajte priechod podvedomiu a nie vašim ľudským želaniam.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď nájdete cestu do svojho šamanského podvedomia a budete žiť v súlade s ním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.