V prvom rade vás srdečne pozdravujem. Práve som našla vašu stránku na internete a som ňou nadšená. Mala by som záujem dozvedieť sa a niečo sa naučiť o aure, ezoterike a šamanstve. Som si vedomá toho, že disponujem takýmito silami a chcem ich rozvíjať i naďalej. Keď som mala 17 rokov, zachránila mi život liečiteľka, odvtedy sa zaujímam o tieto veci.

Požiadali ste ma, aby som vám naznačil, čo máte v podvedomí. Sama píšete, že máte silný záujem o šamanstvo. Potvrdzujem aj veštecky, že váš záujem pramení z hlbokého podvedomia a rád vám pomôžem naplniť vaše šamanské ambície.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo iba kosti. Vytvárajú sa tam kostné bunky, z ktorých uniká do organizmu vápnik. Príliš slabá štruktúra kostí. Zmeny v genetike kostných buniek. Nič akútne alebo závažné.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela v poriadku, aj podvedomé obaly sú namieste. Celkovo štandardný psychický stav.

Povaha
Psychicky ste usadená v mieche. Teda vaše prejavy vychádzajú z miechy. Charakterizuje to obrázok osoby doslova nadšenej a túžiacej po šamanskej duchovnosti.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mieche a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá miluje drsnú horskú prírodu a je jej tam nádherne. Sexus centrum je umiestnené v hlave a teda určité ambície mimo rodinu a domov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce byť vzdelaná na spôsob šamanov a pokračovať v ich tradícii. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na mágiu a ritualistiku. Celkovo štandardné sexuálne podvedomie.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku sa u vás vytvorili silné anjelské obaly bielej šamanskej línie, od ktorých si necháte radiť, ale chcete si potom robiť veci vlastnou vôľou. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje túžbu byť šamanka a vzdelaná. Mozoček obal obsahuje poslanie zvládnuť svoju živočíšnosť a duchovne doladiť svoju naturálnu dušu. Rodostrom obsahuje mechanizmus nenávisti voči tým, ktorí šamanov obracali násilne na vieru, alebo ich strieľali za ich presvedčenie. Prvok pomsty. Eros obal obsahuje agresiu voči náboženským osobám. Šaman obal obsahuje túžbu dieťaťa stať sa šamankou a posilniť duchovne. 7 obalov obsahuje všetko o magických rituáloch a praktikách.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Cítiť, že chcete žiť v súlade s tým, čo máte v podvedomí. Tušíte niektoré zákonitosti života a život bežných ľudí sa vám nepozdáva.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch tvrdo bojujete sama so sebou. Bohužiaľ, zle pochopené snové procesy a snové podvedomie. Časom sa dá do poriadku.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď ovládnete svoje vášne a pudy. Vzdelanosť a kultivovanosť šamanov dnešnej doby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.