Chcela by som sa poradiť, ako sa mám zbaviť negatívnej energie a schudnúť. Čím sa viacej s touto myšlienkou zaoberám, tým viac priberám. Nie som obézna, len moletná a nemám nereálne ciele – 7 kg schudnúť. Mám 170 cm výšku a 74 kg.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, prečo priberáte. Našiel som problém vo vašej pečeni po konzumácii húb. Tie zaniesli do pečene nežiaduce mikroorganizmy. Treba sa venovať liečbe pečene.

Diagnostika 7. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Nedostatočná tvorba lymfatického moku v pečeni. Tento mok musí tiecť z pečene do lymfatického riečišťa a je ho príliš málo. Zároveň sa lymfatické riečište stará aj o ukladanie tuku, ale aj ďalšie spracovanie.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika tráviaceho systému: slinné žľazy v poriadku. Žalúdok a šťavy sú v poriadku. Pečeň kyvadlo neobkreslilo. Stav chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť, ktorú asi testy u lekárov ešte nezachytia. V značnej miere sa v pečeni slabo delia bunky. Celkovo pečeň neprodukuje to, čo má. Blokovaná biochémia. Príčina chorobnosti je zjedenie nežiaducich húb a plesní. Tie sa uložili v pečeni a robia problémy.

Diagnostika orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika tukových buniek: tukové bunky sú v poriadku. Sú schopné prijímať aj vylučovať spracovaný tuk z buniek. No zle ide lymfatické riečište a v krvi sa motá moc tuku, čo môže byť riskantné do budúcnosti. Tuk má distribuovať do tukových buniek lymfatické riečište. No pečeň neprodukuje dostatok lymfatického moku.

Pridaj komentár