Chcela by som Vás poprosiť o radu, či si mám dať operovať pravý bedrový kĺb. Teraz mám ťažkosti s obličkovými kamienkami a nosovými dutinami, tiež psychické problémy, ktoré trvajú už päť rokov. Vy už budete vedieť, čo je ich príčinou.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil do hĺbky váš zdravotný stav. Odporúčam vám, aby ste sa začali zaoberať liečbami k dlhovekosti a ozdravili svoj organizmus.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby, vy máte 51 rokov. Obsah U vitamínu je príliš nízky. Do stravy treba zaviesť pravidelný týždenný prísun surovej alebo kyslej kapusty.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je nedostatočný. Do stravy si treba zaviesť slnečnicové semiačka, lieskové orechy, orechy a pod.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho podrobne obkreslilo. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je nedostatočný. Každý týždeň si robte obklady z nakrájaného ovocia na telo a tak dostanete do tela vhodnú dávku vitamínu C, ktorý blahodarne pôsobí na obnovu a regeneráciu pankreasu. Robiť každý týždeň dlhodobo.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stav chorobnosti je 72, čo je už bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Príčina tohto stavu je v totálnej podvýžive chrupavkových oblastí. Treba zabezpečiť liečbu liekmi na výživu chrupaviek a priamo cez kožu do týchto oblastí.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je nedostatočné a čiastočne blokované. Príčina je v užívaní liekov. Treba odblokovať. Tvorba bielych krviniek je oslabená. Tvorba červených krviniek je tiež slabšia ako by bolo potrebné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované z dôvodu ochrany voči liekom, ktoré ste užívali a užívate. Treba obnoviť delenie buniek.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: : kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište. Stav chorobnosti je 100, čo je už chorobný stav celkovo. Lymfatické uzliny sú problémové, niekde zničené. Stav buniek ako u 120 ročnej zdravej osoby. Delenie nových buniek je minimálne a nedostatočné. Onkologické riziko je vysoké. Veľa poškodených buniek. Vo viacerých oblastiach sa hromadí glukóza.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo žľazy. Chorobnosť je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 120 ročnej zdravej osoby. Delenie ďalších buniek je problémové. Celkové prepadnutie a nedostatočná hormonálna činnosť.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika obličiek: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované a slabá tvorba nových buniek. Príčinou je užívanie liekov. Treba obnoviť delenie nových buniek. V obličkách je množstvo drobných mikrozrniečok. Obličky zle čistia krv a v značnej miere to robí za obličky pečeň. Treba napraviť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku, no neprodukuje žiadne užitočné látky do tela. Potrebovali by ste tvoriť aspoň 1000 užitočných látok na podporu zdravia.

Psyché: aurický obal je okolo tela dobre usadený a podvedomé obaly sú na mieste. Celkovo stabilný a štandardný psychický stav.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je mierne nad nutnou normou. Imunita voči neštandardným bunkám je úplne oslabená. Biele krvinky sú oslabené a detská žľaza je poškodená. Odporúčam imunologické vyšetrenie a doživotné užívanie imunologických preparátov.

Nočná biochémia: v noci je organizmus príliš pasívny. Spánková hormonálna činnosť je nedostatočná a počas spánku sa nedejú regeneračné pochody.

Záver: odporúčam geriatrickú liečbu a kontrolu imunity voči zhubným bunkám u lekárov.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za vypracovanie geriatrického profilu. Čakám na vypracovanie postupu liečby.

GERIATRICKÁ LIEČBA

Geriatrická liečba 7. neurónových oblastí: do stravy treba pridať každý týždeň surovú nastrúhanú kapustu sparenú horúcou vodou alebo kyslú kapustu a tak zvýšiť obsah U vitamínu.

Geriatrická liečba nervstva: do stravy pridať slnečnicové semená, tabletky s E vitamínom, orechy, lieskovce a to dlhodobo.

Geriatrická liečba pankreasu:  zvýšiť obsah C vitamínu cez kožu. Dlhodobo na kožu prikladať jeden na plátky rozkrájaný zemiak. Raz týždenne.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Omyť telo dvakrát do týždňa čajom z byliniek pre vitalitu a činorodosť, najlepšie zmes.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Umývať telo vlastným rozriedeným močom a tak isto do deci vody pár kvapiek a každý deň vypiť. Zmeniť vzťah k vlastnému moču a považovať ho za vzácny liek.

Modifikácia tuku „hviezdičky“:  ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Kúpte si jadrové mydlo na pranie a raz do týždňa na sucho pošúchať po tele.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Kúpte si v lekárni Solfatan a suchým práškom potierajte kožu. Najskôr vyskúšajte reakciu kože na malom kúsku. Nechajte chvíľu pôsobiť a umyte jadrovým mydlom.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Kúpte si bravčové a hovädzie kosti, vyvarte ich. Drobné kúsky si dajte do plátenného vrecka a prikladajte na telo pravidelne každý večer.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni.  Prikladajte si na telo umyté osušené celé zemiaky a pošúchajte si nimi telo. Možno použiť aj čisté šupy. Nechajte pôsobiť a zmyte z tela. Tiež si kúpte v lekárni čierne múmio (nie hnedé), rozdrvte na prach a šúchajte po tele. Nechajte trvalo na tele. Raz do týždňa.

Pud sebazáchovy: neustále treba mať pocit, že ste odišli zomrieť do jaskyne. Máte pocit, že sa chcete zabiť. To je spôsob komunikácie s pudom sebazáchovy v črevách. Egoizmus a túžba vyzdravieť. Naučte sa s pudom sebazáchovy rozprávať (koncentráciou do oblasti čriev) a vycítiť, ako sa máte liečiť. Prikladajte si na oblasť čriev obrázky jaskýň.

 

 

 

 

Pridaj komentár