Chcel by som vás poprosiť o novú diagnostiku tukového orgánu. Zaujíma ma, ako postupuje modifikácia tukových buniek a či som správne robil predchádzajúce terapie.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil vašu geriatrickú liečbu (A 828). Vediete si výborne, v tuku už produkujete 40 000 látok. Stav je mimoriadne dobrý a tvoríte skoro všetky modifikácie. Je to doslova vzorový prístup a nasadenie.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah vitamínu U je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah vitamínu E je dostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo detailne obkreslilo pankreas. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah vitamínu C cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvorba buniek krviniek je dostatočná. Delenie buniek beží. Náznaky vytvárania trvácejších buniek do kože tu je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a budú sa tvoriť bunky dlhovekejšie ako je bežné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a budú sa tvoriť bunky dlhovekejšie ako je bežné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a začína tvorba dlhovekejších buniek ako je bežné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a budú sa tvoriť bunky dlhovekejšie ako je bežné. Genetické modifikácie sú hlavne v pobrušnici žalúdka, čiastočne v blanách svalov. Aby sa modifikovali z blán mozgu, treba pozerať obrázky pancierov korytnačiek alebo si zohnať kúsky korytnačieho panciera a prikladať na telo. Genetické modifikácie z miechovej blany vyžadujú nadrviť husacie kosti na prášok a aplikovať v jadrovom mydle. Aby išli modifikácie z okostice, treba, aby ste telo natierali huspeninou z bravčových kostí a paprčiek. Treba uvariť. Natierať dvakrát do týždňa celé telo.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všade všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a budú sa tvoriť bunky dlhovekejšie ako je bežné.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tuku vytvárate asi 40 000 chemických látok prospešných pre telo, čo je vynikajúce. Na psychiku vyrobíte 3 x 40 litrov priebežne, čo je výborné. Do tela asi 100 l chémie denne.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Máte vytvorených asi 10 palcákov. Vyžaduje si to ďalej, aby ste sa mydlili jadrovým mydlom a do toho bylinky na oči, uši, vitalitu a psychickú výkonnosť. Zakúpiť bylinnú zmes a dostať spolu s mydlom na telo viackrát do týždňa.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Každý orgán už má svoju dlaňovku. Ďalej treba spájať jadrové mydlo, moč, múmio, prach z kostí, bahno z jaskyne. Robte tak raz do týždňa.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Je ich plno a naďalej treba jadrové mydlo a pridať natieranie tela včelím voskom, môže byť aj propolis.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Vyžaduje, aby ste si čítali knižku o chorobách a predstavovali si, ako ich zvládnete cez tukový orgán.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Vytvorili sa a liečbu som opísal pri blanovitých útvaroch.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Je zatiaľ jedno, aby ich bolo viac, treba natierať telo medom a šúchať lesným machom. Teda najskôr telo šúchať machom a potom poumývať medovou vodou.

Modifikácia tuku „plochá špirála“: zatiaľ žiadna. Treba zahájiť bankovanie tela. Pod menším pohárom zapálite zapaľovač alebo sviečku, chvíľu počkáte, kým oheň nespáli kyslík a vytvorí podtlak. Potom dávať na telo, podržať a znovu opakovať. Postupne prejdite celé telo. Tieto modifikácie liečia kožu.

Modifikácia tuku „mriežka v hnedom tuku“ : ide o modifikácie, ktoré účinne likvidujú nežiaduce mikroorganizmy v tele. Čiastočne máte už zbudované, ale všetko je prázdne. Vhodné terapie: pár kvapiek cibuľovej šťavy do pohára a umyť telo. Tak isto môže byť citrón, jablko, hrozno alebo hruška.

Nočná biochémia: v noci máte príliš pasívnu biochémiu a nepracuje na obnove a údržbe. Na noc dávať pri hlavu vrecko rašeliny. Dajte do dvoch plátenných vrecúšok.

Psychické faktory: dostať tento geriatrický program do spánkových procesov. Mať väčšie ambície v čomkoľvek. Mať túžbu žiť v jaskyni sám bez ľudí.

Pridaj komentár