Veľmi ma zaujímajú alternatívne spôsoby liečenia. Ale mám jeden veľký problém, s ktorým si neviem rady. Pomôžte mi prosím! Som obézna – 1,74 m a 105 kg a to ma veľmi trápi. Skúšala som rôzne metódy. Najviac mi pomohla akupunktúra spojená skoro s hladovkou. Schudla som 14 kg, ale do roka som zase pribrala. Prosím poraďte mi, ako mám schudnúť, ale natrvalo, nie iba hladovkou.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na to, prečo trvalo priberáte. Môj odhad hovorí o tom, že príčina je vo vašej psychike. Ste trvalo skoncentrovaná do žalúdka a ten je trvalo aktivovaný k tráveniu. Treba riešiť psychiku.

Diagnostika 7. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika trávenia: kyvadlo neobkreslilo žalúdok. Stupeň chorobnosti je 52, čo je začínajúca chorobnosť. Neustále trávenie a vylučovanie tráviacich štiav. Problém je v rovine psychiky a zúženia vášho vedomia do oblasti žalúdka. Psychika je tu doslova zaseknutá. Nutné psychoterapie a dať psychiku do poriadku. Psychika núti žalúdok produkovať neustále tráviace šťavy. Rýchle vyhladnutie a trvalé nútenie k jedeniu. Teda priberanie je v rovine poškodenia psychiky. Kyvadlo neobkreslilo pankreas. Stupeň chorobnosti je 72, čo je chorobný stav. Celkovo je problémový, pretože musí pracovať na vysoký výkon.

Diagnostika orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: obidve imunity sú v poriadku.

Diagnostika tuku: tuk je v poriadku a iba upratuje, čo sa dostane do tela.

Záver: máte psychické problémy, silnú psychickú koncentráciu do žalúdka a trvalý stav trávenia, čo môže v budúcnosti poškodiť pankreas. Odporúčam psychoterapie a trvalé diétovanie.

Pridaj komentár