Pred rokom ste mi vypracovali zdravotný profil, bola by som rada, keby ste sa opäť pozreli na môj zdravotný stav z hľadiska geriatrického. Ďakujem a prajem Vám veľa čitateľov.

Požiadali ste ma, aby som po čase skontroloval, ako sa vyvíja váš zdravotný stav. Celkovo máte predpoklady pre dlhovekosť. No máte bohužiaľ problém so srdcom a to by bolo treba dať do poriadku. Pozrite si prípady geriatrickej liečby v Geriatrickej poradni.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Váš vek je 58 rokov, bolo by dobré zlepšiť aspoň na 40 rokov. Obsah U vitamínu z kapusty je dostatočný, treba zabezpečiť pravidelný prísun každý týždeň.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy a zakončenia. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek nervstva ako u 70 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je nedostatočný. Pravidelne a dlhodobo treba každý týždeň jesť slnečnicové semiačka, orechy, lieskové oriešky a pod.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 42, čo je disharmonický stav. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby. Bolo by treba dosiahnuť aspoň 40 rokov. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Celkovo produkuje pankreas málo chemických látok. Slabá činnosť.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 24, čo je rané štádium zdravotných problémov. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby. Príčina chorobnosti je v zlej kondícii svalov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav kmeňových buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvorba bielych a červených krviniek je v norme.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo krvné riečište neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Príčina chorobnosti sú povlaky a nánosy po povrchu žíl a ciev. Žiadne upchania alebo riziká upchania. Iba treba vyčistiť celé krvné riečište.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby, čo je výborné. Delenie buniek je dostatočné a ďalšie zálohy ešte nedelených buniek sú k dispozícii. Lymfatické riečište by mohlo žiť aj 200 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby, čo je výborné. Delenie buniek je dostatočné a ďalšie zálohy ešte nedelených buniek sú k dispozícii. Dlhovekosť hormonálnych žliaz je zaručená.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné, ale niekde sú už bunky vyčerpané a nedelia sa. Často mikroorganizmy poškodzovali blany tela na mozgu, svaloch, pobrušnici a mieche, tiež chrupavky kostí.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo mozog, pľúca, obličky, slezinu, žalúdok, pečeň, tenké a hrubé črevá, kosti a kožu. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a ďalšia sada na delenie je v rezervách, čo je výborné. Ako keby ste mali dva životy. Počas embryonálneho vývoja ste dostali dvojnásobné množstvo delenia buniek na 200 rokov. No nie všade. Kyvadlo neobkreslilo srdce. Stav chorobnosti je 42, čo je bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 100 ročnej osoby. Delenie buniek je značne vyčerpané. Srdcový sval je sivastý a má už fľaky slabých buniek. Chcelo by to špeciálnu geriatrickú liečbu. Bližšie v Geriatrickej poradni treba prečítať, pokiaľ máte záujem. Kyvadlo neobkreslilo svaly. Stupeň chorobnosti je 72, čo je bežiaca chorobnosť. Delenie buniek nie je žiadne, bunky sú už vyčerpané. Stav buniek ako u 120 ročnej zdravej osoby. Obnovu je treba zabezpečiť mikronatŕhaním svalov, čo je špeciálna technika cvičenia alebo akupunktúrou. Prípadne inými liečbami.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo tuk tela, hnedý aj biely. No mal by produkovať aspoň 10000 chemických látok na podporu dlhovekosti. Zatiaľ u vás žiadne látky neprodukuje.

Geriatrická diagnostika imunitná: všetko v poriadku a v dobrom stave.

Psychika: aurický obal a podvedomé obaly sú okolo tela a v tele, čo je štandardný psychický stav.

Nočná chémia: v noci nastupuje nočná chémia ako dobre vyzbrojená čata údržbárov a lekárov. Všetko poriadne zreparujú a snažia sa udržať v dobrej kondícii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.