Cvičila som taici, cikungy, zaujímam sa o filozofiu života. Rada by som sa dozvedela, čím by sa bolo vhodné sa v tomto živote podrobnejšie zaoberať.

Pri vešteckom nahliadnutí do vášho podvedomia som odhalil, že nežijete v súlade s podvedomím, idete proti svojmu prírodno – šamanskému naturelu. Pokiaľ ste rozumná a chcete byť šťastná a úspešná, je vhodné sa spojiť so svojím podvedomím a rešpektovať jeho požiadavky.

Zdravotný stav
Nenachádzam vážnejšie zdravotné problémy. Ako najhoršie miesto v tele bola označená koža, totemový vlk by preliečoval kožu.

Psychický stav
Aurický obal je stabilne ukotvený okolo fyzického tela.

Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a mozočku. Všeobecne hysterické povahy niečo preháňajú alebo bagatelizujú. Majú pocit, že ich niekto prenasleduje. Schizofrenické povahy nemajú svoje ego, cítia sa ako vyvolení a vedia dobre vyciťovať iných. Charakterizujú to obrázky spochybňovania, oslabenia dôvery vo vlastné sily. Druhý obraz je neistota a hľadanie silných osobností, ktoré vám majú pomôcť. Ste sklamaná a znechutená. Problémom bude ego a nájdenie vhodných ľudí, ktorí vám pomôžu.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok nejasných cieľov a túžob.

Pred narodením
Vplyv matky počas tehotenstva – zmätok, nejasnosti, čo bude a celkovo chaos. Dôležitejšie bolo ošatenie a iné veci ako komunikácia s vami. Utiahnutosť do vnútorného sveta.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a charakterizuje určité ambície a túžby. Niečo dosiahnuť, menej rodina, krb. Charakterizujú to obrázky, ako si študujete liečiteľstvo a ezoterickú literatúru. Vnútorné ambície, ktoré nedokážu ísť von.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Vnímam postavy osôb, ktoré majú v rukách kultové predmety, na konci šamanka. Teda určité schopnosti liečiť iných. Podvedomie vás núti, aby ste rozvinuli svoje schopnosti. Váš postoj je dosť teoretický a relaxačný. Podvedomie chce viac a bude týmto smerom vyvíjať na vás tlak.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Je tu neustály súboj duchovna, šamanstva so slabým prístupom k praxi a reálnemu konaniu v oblasti ezoteriky.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Postava šamana a kultové predmety. Planéta Zem ako kotúč a na povrchu zvieratá a stromy. Klasicky šamanská astrológia. Celkovo sú tieto duchovné schémy potlačené a nedovoľuje sa im realizovať. Je tu cítiť určitý tlak a spätná väzba na silnejúce problémy v budúcnosti. Podvedomé sily sa nedajú obísť, oni si nájdu spôsob, aby sa zrealizovali. Rozumnejšie je uzatvoriť so svojím podvedomím kompromis a realizovať jeho požiadavky.

Snová astrológia
Skúmam neuróny stredného mozgu a snové procesy. V snoch šamanstvo a prírodné vedomie ničia vaše plány na budúcnosť. Nedovolí, aby ste si robili, čo chcete.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na terajší osud. Cestovateľka, ktorá cestovala ázijskými krajinami a zmiešala európsku krv s ázijskou. Vo vás silný vplyv realizovať a rozvinúť tieto tradície kontaktmi so šamanmi.

Pôrod
Na astrálnej rovine pri pôrode nedovolili civilizačné vplyvy prijať šamanské zasvätenie, samota a opustenosť.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na šamanov a indiánov. Povrchová vzrušivosť: totem šamanov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov šamanov. Citová vzrušivosť: vrátiť sa do veku dieťaťa.
Aj táto oblasť je silne poznamenaná šamanstvom.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa čiernych bodiek. Traumu vám spôsobuje všetko civilizačné. Vo vnútri ste prírodný človek.

Duchovná úroveň
Morálka a etika sú až veľmi silne rozvinuté. Viac myslíte na druhých ako na seba, čo nie je dobré, aj dobrotu treba kontrolovať a regulovať.

Hviezdy, osud
Pokiaľ sa nebudete venovať aj sebe a svojmu vnútru, tak možné nepríjemnosti.

Zvláštne vedomie
Máte v sebe dušu alebo informačné pole šamanky. Ďalší tlak, aby ste sa venovali prírodnej ezoterike.

Pridaj komentár