V minulosti som sa liečila na depresiu. Mám znova návaly úzkosti, mám pocit, že liekmi iba odďaľujem naozajstné vyliečenie. Hľadám liečiteľa, ktorý by mi pomohol, cvičenia, čaje, čokoľvek. Ak musím žiť s úzkosťami, tak chcem nájsť zdroj sily a spôsoby, ako ich zvládnuť. Nechcem len tak znova upadnúť do tej chemickej apatie. Skúšala som aj psychoterapiu, ale nič. A okrem toho netuším, prečo a ako tie úzkosti vznikli. Myslím, že od detstva som bola vždy skôr úzkostlivá. Prosím o naznačenie cesty, ktorou sa mám uberať pri liečení.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol, čo sa deje vo vás a vašom podvedomí. Celkovo ma vaše vnútro prijalo s nadšením. To sa nedá povedať o vašom ľudskom ja. Celkovo ste vo vnútri postavená šamansky a vybavená hlbokou prírodnou múdrosťou. No odmietate žiť ezotericky a šamansky. Chcete samotu a utrpenie. Vaše podvedomie vás volá k šamanstvu dnešnej doby. Je na vás, kam budú v budúcnosti smerovať vaše kroky.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy (hypofýza, epifýza, štítna žľaza, nadobličky, vaječníky). Dlhodobejšie slabá produkcia hormónov. Príčina tohto stavu je v tom, že v 20.roku života mala prejsť posledná výmena buniek hormonálnych žliaz, no nestalo sa tak. Blastulové bunky z embryonálneho vývoja sa nezmobilizovali. Treba riešiť liečením. Ostatné v norme. Okosticové bunky sú neštandardné, ale nie zhubné.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a je stabilný. Aura vykazuje špecifické pretekanie. Vaša psychika dokáže pracovať až na úrovni atómov a častíc. Bežní ľudia fungujú psychicky na úrovni objektov veľkosti orgánov ľudského tela. Vaše krycie bunky na povrchu kostí sú geneticky pozmenené a vytvárajú vo vás fenomén dvojníka ako u osôb, ktoré majú takéto bunky z minulosti vývoja človeka (asi pred 400 – 500 miliónov rokov p.n.l.). Niet sa čomu čudovať, že vás zaujíma liečiteľstvo a ezoterika. Pod dvojníkom tu rozumieme energeticko – informačný obal vo fyzickom tele, ktorý má extrémne silný záujem o liečiteľstvo a duchovno. V tomto smere ste výnimočná.

Povaha
Vaše psychické prejavy idú z miechy, kde ste psychicky usadená. Charakterizuje to obrázok osoby hlboko spätej s prírodou, šamanstvom a kozmom. Klasická ľudská civilizácia vás až tak nezaujíma.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na mužov prírodného razenia. Povrchová vzrušivosť: na svätojánske noci, párenie a sexualitu. Pohlavná vzrušivosť: neznášate, že ste žena, chceli by ste byť mužom. Citová vzrušivosť: žiť ako čarodejníčka a liečiteľka. Vaše sexuálne podvedomie vás uzavrelo do vnútorného sveta. Menej ste vhodná na spolužitie s partnerom.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života sa u vás sformovali anjelské sféry detských dyslektikov. Sú extrémne silné a pulzujú. Nedokážete ich plne využiť pre šťastný osud. Sama si myslíte, že nemáte a nemôžete mať šťastný osud. To je do určitej miery pravda. Ale pokiaľ budete žiť duchovne, situácia sa zásadne zmení.
V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú obrazy čínskeho liečiteľstva. Všetko o veštení a liečení.
Chromozómová história
Vaše chromozómy sa stali ľudskými na Ďalekom Východe a putovali cez Aljašku, Grónsko, Škandináviu, Fínsko, Rusko, Maďarsko až k nám. Netradičná púť. Chromozómy si nesú silný šamanský odkaz.

Génové reťazce
Génové retiazky v chromozómoch sú od seba vzdialené. Ste iná ako bežní jedinci a mali by ste na prvom mieste v živote žiť ezotericky. Celkovo je šťastný osud viazaný na duchovný rast.

Embryonálny vývoj
Celkovo bol sprevádzaný silnou rozumovou vyspelosťou a prírodnou múdrosťou. Bežné poznanie ľudí a vedy vás nezaujíma. Zaujímajú vás viac ezoterické zákonitosti ako bežné veci.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ste sa postavili voči ezoterike a duchovnosti. Chcete niečo ako samotu a nenávisť voči sebe samej. A to nie je múdre. Poškodzujete si hormonálnu činnosť. Vhodné sú psychoterapie na zmenu osudu.

Astrológia ego
Celkovo neviete v živote nájsť správny smer. Chodíte v bludnom kruhu. Podvedomie vám jasne určuje duchovnú ezoteriku.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď na prvé miesto v živote dáte duchovné ezoterično, ktoré pevne stojí na šamanskej tradícii. Inak vnútorná samota a duševné choroby. Je na vás, čo si vyberiete.

Pridaj komentár