A 313 – Šamanizmus alebo niečo iné? – 2005-02-10 17:58:43


Zacal som sa zaoberat samanizmom, ale vcera som videl v TV program o duchoch a duchovnych veciach, kde boli aj samani a samanky, ale aj ludia, ktorych duchovia ovladali… je mozne aby zly duch samana ovladal a navadzal ho na zle veci?som relativne silny clovek a samanizmu sa nevenujem kvoli moci, alebo tak, bol som pevne rozhodnuty sa stat samanom, ale teraz mam strach a pochybnosti… viem je to moj problem, ale co by ste asi tak robili Vy?Predtym som sa tesil do neskutocnej reality,ale teraz mam strach.

Saša Pueblo – Šamanizmus alebo niečo iné? – 2005-02-10 17:59:51


Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Bohužiaľ si zle vysvetľujete svoje podvedomé správanie. Vy máte mať rád prírodu, nezabíjať zvieratá. V tomto smere treba napraviť správanie vášho predka. V ezoterike sa máte venovať náboženstvu a hlavne židovskému. K tomu môžete pestovať kabalu a napríklad sefiroty.

Zdravotný stav
Nachádzam jemne disharmonický stav štítnej žľazy a hormonálnej sústavy. Nič vážne, súvisí s vekom.

Psychický stav
Aurický obal je mierne vyosený od fyzického tela. Naznačuje to na to, že psychika nie je úplne stabilná. Meditačné cvičenia musia byť zamerané aj na stabilitu psychiky. Pri meditáciách je potrebné udržať si vždy psychické a fyzické zdravie.

Povaha
Ste epilepticko-psychopatická povaha a tiež hysterická povaha. Bioenergetický vzruch je usadený v hrdle, temennom mozgu a ústnej dutine. Takáto kombinácia nebýva zvykom. Charakterizuje to obrázok nestabilného správania sa. Obrázky sú zvláštne s prvkami čudáctva. Ezoterika nie je o čudáctve. Ezoterika je o sile byť fyzicky, psychicky zdravý a mať šťastný osud.

Pred narodením
Pociťujem u vás sklony k šamanizmu. Je vo vás duša totemového zvieraťa.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Sú tu obrazy zvierat, ale sú to domáce zvieratá. Na konci pastier. Všetko to skôr pripomína výjavy zo Starého zákona. Okolo je všade temno a deštrukcia. Nie je to čisto šamanské, skôr náboženské.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Jednoznačne je tu kruh s hebrejskými písmenami a v strede postava z Biblie. Ide o židovské obrazy. Postava božstva zo stredu astrologickej schémy vás vedie k tomu, aby ste sa zaoberali ezoterikou, ale hlavne židovstvom. Pokiaľ sa chcete venovať šamanizmu, tak budete mať hlavne psychické problémy. Je treba venovať sa náboženstvu.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade náboženské výjavy.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov. V snoch sa doslova zúrivo bránite náboženstvu. Skúste to zmeniť. Môžete mať z toho psychické problémy.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rodine osoba, ktorá sa venovala intenzívne židovstvu. Mala však deštruktívne sklony a týrala zvieratá. Treba mať zvieratá nekonečne rád a starať sa o ne. Naučte sa dávať prírode lásku a hlavne zvieratám. Nikdy ich nezabíjajte a pomáhajte im, ako sa len dá.

Saša Pueblo

Pridaj komentár