A 312 – Neovládateľný strach – 2005-02-10 17:56:46


Moj problem spociva v psychickej aj zdravotnej stranke. Zacalo sa to asi pred 4 rokmi,ked som bola s priatelom v meste na prechadzke,kde ma odrazu postihol ten pocit strachu,ze umriem(buchalo mi silno srdce,krutila sa mi hlava,zle sa mi dychalo,cervenali mi konceky prstov…,skratka bolo to cosi strasne), trapi ma,ze si nemozem zivot vychutnavat plnymi duskami,pre tieto svoje panicke problemy,ktore ako tak sa snazim zvladat.Prosim poradte mi co mam robit,aby som zila taky zivot ako pred tym….

Saša Pueblo – Neovládateľný strach – 2005-02-10 17:57:46


Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš panický strach. Vychádza z vášho vnútra a ide až do obdobia tehotenstva vašej matky. Je potrebné venovať sa intenzívne terapiám. Prečítajte si meditačnú sekciu, kde sú návody a postupy na zvládnutie neštandardných psychických stavov. Užívajte lieky na ukľudnenie.

Zdravotný stav
Nenachádzam nič, čo by bolo treba liečiť.

Psychický stav
Aurický obal je ďaleko do fyzického tela, čo naznačuje na vážnejšie psychické problémy. Charakterizuje to obrázok vnútorného strachu.

Povaha
Ste hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok, ako všetko padá a ide do zničenia. Nedokážete vnímať realitu okolo seba. Treba sa venovať kresleniu budov a objektov. V hlave si všetko znovu obnoviť a postaviť. Poškodili sa vám všetky spomienky a všetko je zničené. Spomínajte a kreslite. Mali by ste chodiť na terapie k psychologovi.

Sexualita povahy
Je premiestnená na povrch tela. Vytvára pocit trasenia a chaosu. Takéto osoby zle vnímajú realitu.

Pred narodením
Matka mala nervozitu a strach, ktorý sa na vás silne prenášal.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má neustále vo vnútri pocit strachu.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Klasická schéma: muž, žena, dieťa, starec, 12 postáv, postavičky zvierat a na konci osoba, ktorá má psychické problémy. Musíte si svoje psychické zdravie vybojovať.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade samý strach.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu astrologická schéma všetkých božstiev jednotlivých planét. Všade plno strachu a obáv. Schéma je značne pasívna a božstvo Slnka s Levom sa chce schovať a utekať.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov. V snoch panuje zmätok a chaos, neporiadok, deštrukcia.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: strach zo sexu. Povrchová vzrušivosť: strach. Citová vzrušivosť: na strach. Celkovo to máte pomiešané a nebezpečné.

Saša Pueblo

Pridaj komentár