Študujem kresťanskú filozofiu, posledný ročník. Pred 2 rokmi som mala schizofrenické stavy úzkosti a halucinácie, kvôli ktorým som bola hospitalizovaná na psychiatrii. To je môj veľký handicap, kvôli ktorému môj život ide dolu vodou, čo sa týka vzťahov a prejavovania sa v spoločnosti. Hoci môj stav je stabilizovaný. Som veľmi uzavretá, čo je síce ochrana, ale v bežnom živote aj prekážka obyčajných vzťahov s ľuďmi. A to ma mrzí, lebo chcem byť OK a zaradiť sa do
bežného života.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Bohužiaľ som tu našiel svet šamanizmu a prírodných náboženstiev. Vaše rozhodnutie študovať kresťanskú filozofiu je absolútne nesprávne. Rád by som konštatoval niečo iné. Vaše rozhodnutia sú v rozpore s hlbokým podvedomím, ktoré je plné prírodných božstiev. Máte v sebe živú symbiotiku šamanských svetov a tá nepustí. Pokiaľ budete pokračovať v tom, čo ste si vybrali, budú problémy. Dostatočne sa nevyznáte v náboženskej problematike. Ste príliš nasadená na kresťanstvo. Veľmi rozumne zvážte svoje kroky.

Zdravotný stav
Mali by ste sa intenzívne zaoberať aj zdravotným stavom. Nechajte si vypracovať aj zdravotný profil.

Psychický stav
Aurický obal je mimo fyzické telo a je potrebná neustála terapia na úrovni psychológa. No objavujú sa aj stavy, ktoré patria do rúk psychiatra. Treba sa aktívne venovať psychike, zmeniť prístup a postoje.

Povaha
Ste silná hysterická povaha energeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok nerealistických obrazov a odpojenia od reality.

Sexuálne centrum
Je uložené v hlave a naznačuje na ambiciózne prvky vo vašom správaní. Charakterizuje to obrázok prílišného nasadenia na veci náboženské. Príliš to silíte a nehľadíte na následky. Všetko s mierou a zdravým rozumom.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Nachádzam veľa šamanských prvkov, na konci šamanka. To, čo študujete, je v rozpore s vaším hlbokým podvedomím, ktoré je silne prírodné. Keď náboženstvo, tak náboženstvo prírodných ľudí. Vybrali ste sa nesprávnym smerom.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky niekto z rodiny na vás neustále pôsobil v silne náboženskom duchu.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Celkovo je tu boj medzi šamanmi a novodobou formou náboženstva. Vaše podvedomie sa vzbúrilo voči vašim aktivitám, ktoré idú proti vašej prirodzenosti.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Nachádzam tu zničené a nefunkčné šamanské schémy. Prevládajú astrologické schémy novodobých náboženstiev a symbolov. Násilný zásah a zúrivá aktivita prírodných božstiev, ktoré sa nezmierili s takouto devastáciou podvedomia stredného mozgu.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snového podvedomia. Neustále potýčky v snoch medzi šamanskou a kresťanskou vierou. Divoké súboje a nechuť šamanskej viery sa podriadiť.

Vedomie
Máte silné prírodné vedomie a v sebe dušu šamana. Teda špiritistické schopnosti.

Pridaj komentár