Chcel by som vas pekne poprosit o vypracovanie mojho plneho vesteckeho profilu, ktory na svojich strankach ponukate.

Už dávno som nerobil taký zaujímavý veštecký profil. Vo vnútri ste duchovne plná osoba s množstvom rozporov, ktoré by bolo treba vyriešiť. Keď chcete duchovne postúpiť, je treba sa zbaviť alebo dostať pod vplyv vašich predkov.

Zdravotný stav
Pri zbežnej prehliadke nenachádzam nič závažné, čo by bolo nutné riešiť.

Psychický stav
Aurický obal je stabilne usadený na fyzickom tele. Psychická stabilita.

Povaha
Ste epilepticko-hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v temennom mozgu. Charakterizujú to všeobecne tieto obrazy: raz vás zaujme to a potom niečo iné. Trochu máte z toho zmätok a stráca sa úspešnosť. Síce je tu všestrannosť, ale bolo by vhodné venovať sa jednej veci dlhodobo. No to treba prekonať pocit prvého nadšenia a pokračovať v danej veci ďalej. Druhý obraz je obraz deštrukcie a ničenia toho, čo vytvárate. Epileptická povaha má ničiace tendencie. V zásade by ste sa mali venovať niečomu dlhšie a vytvárať z toho niečo konštruktívne.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a usadená v oblasti temenného mozgu. Tu sídli podľa psychológie inkvizítorská sexualita. Charakterizuje to obraz jemnej bolesti. Typické pre túto povahu.

Pred narodením
Počas počatia silne negatívne tendencie vašej matky vám tento prvok vtlačili, aj keď ste to nechceli a odmietate to.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine. Naznačuje na detskú sexualitu. Určité silné prvky hravosti a nezodpovednosti. To je povedané všeobecne. Charakterizuje to obrázok chlapca, ktorý nezodpovedne provokuje, ale v rozumných tendenciách. Potreba a nutkanie robiť niečo nečakané a jedinečné.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Nachádzam tieto schémy: sú tu náboženské objekty a na konci postava mnícha a kňaza, ktorý sa venuje písmu a niečomu ako teológia. Teraz je otázka, do akej miery žijete tento archetyp v živote. Pokiaľ sa venujete niečomu blízkemu náboženstvu, tak vám podvedomie pomáha. Mám pocit, že podvedomie v mozočku je voči vám ľahostajné.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Tu nachádzam, čo dotyčnú osobu trápi. Zjavujú sa sexuálne obrazy, nejasnosti a chaos medzi klasickým životom a životom náboženským. Určitý vnútorný rozpor.

Pôrod
Okolo fyzického pôrodu plno aktivít silného náboženského vedomia a príležitosti duše vášho predka. Silná tendencia reinkarnovať sa do člena svojho rodu.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city. Celková vzrušivosť: na náboženské veci. Povrchová vzrušivosť: zložitá a nejasná. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: súvisí s náboženskými vecami. Bohužiaľ, zložité podvedomie nevytvára dobré predpoklady pre štandardný vzťah. Mám na mysli bežné spolužitie. Boli by s tým problémy.

Duchovná úroveň
Okolo vašej osoby sú drobné kvietky. Morálka a etika vám majú čo povedať.

Hviezdy osud
To, čo momentálne robíte a žijete nevedie k žiadnemu cieľu. Ako keby vás osud zablokoval do podlahy bez záujmu napredovať. Mali by ste sa usilovať nájsť si novú pozíciu. Pomohlo by čítanie Tibetskej knihy mŕtvych. Je to čistička na okolnosti minulosti.

Netradičné vedomie
Máte príliš silné náboženské vedomie a tak isto aj špiritistické vedomie. Výnimočné schopnosti.

Saša Pueblo

Pridaj komentár