Chcela by som vas poprosit ak by to bolo mozne, vypracovat mne a mojmu manzelovi partnersky profil.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš partnerský vzťah. Možno konštatovať, že je harmonický a vyvážený, chýbajú mu prvky zamilovanosti a hlbšieho súzvuku. Bloky sú na vašej strane. Partnerský vzťah funguje, ale ako keby ste nedokázali vnímať lepšie, čo ten druhý potrebuje. Vytvorili ste si každý svoj svet a nenašli ste spoločný, kde by ste si hlbšie rozumeli.

Zdravotný stav ona
Ako som už diagnostikoval, riešiť treba imunitný systém a detskú žľazu.
Zdravotný stav on
Mal by sa zaujímať o pečeň, slezinu a hlavne hrubé črevá. Preventívna liečba a úprava stravy vhodná.

Psychický stav ona
Aurický obal je uvoľnený od fyzického tela a vracia sa naspäť a zase sa uvoľňuje. Naznačuje to na nestabilné psychické prostredie, môže vplývať na imunitný systém. Je treba sa venovať stabilizácii psychiky.

Povaha ona
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok príliš premýšľajúcej osoby, ktorá premýšľa a prekombinuje veci až príliš a potom má ešte väčšie nejasnosti. Vhodnosť osoby, ktorá vám určí v živote smer a nájde pre vás riešenie. Hysterická povaha je už silne dominantná a vytvára vo vašom živote chaos. Stabilizovať psychiku.
Povaha on
Je tak isto hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má svoj svet a o svoje okolie a o vás sa nezaujíma. Ked sa zaujíma, tak iba formálne. Jednoducho ako keby vás nevnímal, myslí si svoje.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam celkové sexuálne podvedomie a to najhlbšie city vytvorené počas detstva výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na mužov a romantiku. Dobré sexuálne podvedomie na harmonické spolužitie s partnerom.
Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: je nejasná, občas ženy. Povrchová vzrušivosť: vedie k športu. Pohlavná vzrušivosť: váhavá a asi problém. Citová vzrušivosť: športové aktivity. Celkovo asi problém v tejto oblasti, ktorá môže narúšať partnerské vzťahy. Utícha schopnosť plnohodnotných partnerských vzťahov. Akýsi typ nudy a monotónnosti.

Akí ste ľudia
Obidvaja ste pozitívne mysliaci jedinci s občasným negatívnym správaním. Všetko v norme.

Láska
Váš vzťah je harmonický, ale nemožno hovoriť o vzájomnej láske a súzvuku. Nie je však ani deštrukčný. Taký bežný normálny vzťah.

Špecifikum
Pokiaľ ste od seba vzdialení, každý ste schopný citov, lásky a zamilovanosti. Akonáhle idete k sebe, tak iba harmónia a nie hlbšie väzby. Ani jeden ani druhý sa však o hlbšie väzby nesnažíte a pritom by váš vzťah mohol mať prvky lásky a súzvuku hlbšieho ako je bežné.

Vojenské ťaženie
Váš vzťah a vaša blízkosť je charakteristická láskou dvoch priateľov, ktorí vedú nezmyselné vojenské ťaženia proti sebe. Každý si vytvoril vlastný svet a každý si ho bráni. Nevytvorili ste si oblasti spoločných záujmov a hlbších citov. Každý má svoj svet a spolužitie je rutinná záležitosť.

Rovnoprávnosť
Chcete, aby váš vzťah bol rovnoprávny, on nechce. Každý má určité práva a povinnosti, vy viac povinnosti, on viac zábavy.

Romantika
Na strane partnera viac romantiky, na vašej strane viac priateľský vzťah bez romantických prejavov.

Detičky
On by chcel, aby ste boli ako malé deti, vy to považujete za nežiaduce a čudné. Spolu sa hrať na piesočku. Určitá bláznivosť a blbnutie. Vy iba kamarátstvo.
Racionálnosť
Ste viac racionálna, on by chcel viac vzájomné porozumenie.

Kamaráti
Vy chcete kamarátstvo a on to odmieta. Uteká z takejto väzby.

Nezávislosť
Vy chcete nezávislosť, aj on chce nezávislosť. Každý iným smerom.

Žiarlivosť
Z vašej strany viac ako z jeho.

Symbiotické
Vy viac pre seba, ale iba v niečom, skôr je to pracovné, on viac symbióza a spolupráca.
Objektívne
Obidvaja sa snažíte byť voči sebe objektívni.

Sebectvo
Vy viac sebectva, bráni to hlbšiemu vzťahu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár