Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš vzájomný vzťah. Stretol sa „kozmický človek“ a pozemšťan s otvoreným vedomím nižších organizmov v gangliách. Dva úplne odlišné svety a osudy. Každý si našiel asi to svoje v tom druhom.

Zdravotný stav on
Problémy s pľúcami a nutná zvýšená starostlivosť o zdravie.

Zdravotný stav ona
Veľa poškodených buniek. V tele slabé energie a na niektorých miestach atómová elektráreň. Magmatické energie vás obtekajú. Sexuálne energie odtekajú von z tela. Kyvadlo odmieta kresliť všetky orgány. V tele sú všade deštruktívne obrazy ničenia. Objavila sa sivastá postava s palicou. Naznačuje na ničenie buniek organizmom. Totemové zviera by liečilo pečeň. V pečeni je zlý zdravotný stav. Mali by ste sa o svoje zdravie zaujímať pozornejšie.

Psychický stav on
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela, psychika potrebuje pomoc terapeuta alebo psychológa.

Psychický stav ona
Aurický obal je príliš vzdialený od fyzického tela. Stav vyžaduje psychológa a treba zvážiť tabletkovú liečbu. Netradičná psychika a špiritistické sklony.

Povaha on
Psychicky je usadený vo všetkých šiestich neurónových oblastiach tela. Naznačuje to na mimoriadne netradičnú psychiku, takú majú kozmonauti. K tomu je ešte všetko posunuté k vedomiu planéty Mars. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je všade nespokojná.

Povaha ona
Psychicky je netradične usadená v gangliách. Ide o najhlbšie ľudské podvedomie na úrovni hmyzu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je týmto svetom z ganglií ničená a devastovaná.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve a ktoré sa môžu meniť. Celková vzrušivosť: je zvláštna. Povrchová vzrušivosť: na telá iných ľudí ako liečba. Pohlavná vzrušivosť: túžba stať sa mužom. Citová vzrušivosť: pasivita.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na veci okolo kozmu. Povrchová vzrušivosť: na masáž a terapie. Pohlavná vzrušivosť: autoerotika. Citová vzrušivosť: na hviezdy a astrológiu.

Láska
Nenachádzam srdiečko, ale iba harmonický vzťah. Spoločne rovnoprávnosť, chovať sa ako kamaráti, z vašej strany nezávislosť. On by chcel symbiózu. Vzťahy a pohľad na partnera sú objektívne. Sebectvo na partnera z vašej strany.

Pridaj komentár