A 258 – Rozchod bolí –2004-11-24 20:09:06


Rozišla som sa s priateľom, s ktorým som chodila 7 rokov. Boli sme veľmi na seba naviazaní, rozchod bolí. Urobila som správne?

Saša Pueblo – Rozchod bolí –2004-11-24 20:14:04


Musím skonštatovať, že vy sa usiluje o to, aby ste vytvorili vzťah lásky, ale partner sa bohužiaľ nedokáže a nechce prispôsobovať. Veľa vecí mu tolerujete. Takýto vzťah bude vždy problémový a neistý. Veľmi sa partnerovi podvoľujete a nevediete vzťah, ktorý by bol naplnený z obidvoch strán láskou. Partner má veľa negatívnych sklonov a silné túžby aj po iných ženách. V podstate je ako veľké dieťa, ktoré si myslí, že sa mu všetko prepáči. A vy mu prepačujete. Tiež sexuálne podvedomie obidvoch nevytvára veľké predpoklady pre harmonické spolužitie naplnené vzájomným porozumením. Vzťah bude komplikovaný a do budúcnosti možno rátať so všetkými variantmi.

Zdravotný stav on
Mohol by sa lepšie starať o svoj imunitný systém, lymfatické uzliny v podpazuší a rozkroku. Rizikovosť možná.
Zdravotný stav ona
Mali by ste sa zaujímať o hormonálnu činnosť, ktorá je mierne disharmonická. Vhodné by bolo užívať hormonálnu antikoncepciu prípadne Melbromenox.

Psychický stav on
Aurický obal okolo fyzického tela je stabilizovaný a štandardný. Má príliš veľa energie a vitality.
Psychický stav ona
Aurický obal je odpojený od fyzického tela a naznačuje na určitú labilnosť psychiky. Prejavuje sa to silnými emocionálnymi stavmi, ktoré len ťažko kontrolujete.

Povaha on
Hystericko-schizofrenická povaha, ktorá je výnimočne usadená v spánkových lalokoch a zadnom zrakovom mozgu. To nie je bežné. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý má rád ženy a silne ich priťahuje. Ďalší obrázok zase ženy a ženy na všetky spôsoby. Prílišná posadnutosť ženami.
Povaha ona
Je hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok mrzutej a životom znechutenej osoby.

Sexuálne centrum on
Je v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu, určitú hravosť a nezodpovednosť. Charakterizuje to obrázok rozmaznaného chlapčeka, ktorý má rád každú letušku.
Sexuálne centrum ona
Je uložené v oblasti hlavy, čo naznačuje na určité ambície, niečo znamenať a dosiahnuť. Menej rodina a deti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa bojí robiť kariéru. Neverí si.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na všetko ženské a hlavne prádlo. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo a prádlo. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: do vnútra, smútok a žiaľ.
Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: oddávať sa bez rozmyslu mužom. Povrchová vzrušivosť: na šaty. Pohlavná vzrušivosť: strach a neistota z vlastných pohlavných orgánov. Citová vzrušivosť: čudné vnútorné stavy.

Akí sú ona a on
On: negatívne a pozitívne je u neho na polovicu.
Ona: tak isto. Teda bežná klasika. Všetko v poriadku.

Vzájomná láska
Vy máte voči partnerovi vzťah lásky a zamilovanosti. On takéto city nemá. Je voči vám disharmonický s tendenciou k inej žene.

Saša Pueblo

Pridaj komentár