A 259 – Problémy s akné – 2004-11-24 20:16:17


Môj problém je akné, ale nie samotne akné, ale skôr to, čo ho spôsobuje. Posledný mesiac mam na tvári, hlavne na licach, akné aké som ešte nemala. Vytvárajú sa mi vredy s krvnými podliatinami, ktoré sa vydúvajú a po nejakej dobe po prasknutí krvácajú. Viem, že to ma vnútornú príčinu, ale keďže ma nič veľmi nebolí, tak neviem zistiť, z čoho to je, možno ide o nejaký skryty zápal, možno začiatok nejakej choroby. Chcem vás požiadať o celkový zdravotný profil.

Saša Pueblo – Problémy s akné – 2004-11-24 20:17:07


 

Bohužiaľ, nejedná sa iba o akné, ale o celkový nedobrý stav v organizme. Najhoršie sú na tom lymfatické uzliny, kostná dreň a slezina. Všade je toxicita, slezina ničí červené krvinky. Bielych krviniek je viac a blokujú uzdravenie. Obličky zle čistia krv a ukladajú toxicitu do organizmu. Pokiaľ sa chcete vyliečiť, tak musíte všetko odložiť, aj prácu. Musíte sa venovať iba zdraviu. Ozdravenie a zmiznutie akné môže trvať aj 3 roky.

Diagnostika Silva krúžky: čierny krúžok sa nachádza v tvárovej časti. Všade zápalové procesy a množstvo baktérií získaných od dotyku zvierat.

Diagnostika reiki bioenergia: v celom organizme zlé energetické pomery. Zosávate bioenergiu v celom organizme. Klasický stav ako pri vážnom zdravotnom stave.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkresľuje žiadny orgán, čo je atypické.

Diagnostika Silva údržba: v organizme je všade neporiadok a chaos, pestovanie toxicity a baktérií. Organizmus neriadi celkovú údržbu a opravy. Vysoké riziká.

Diagnostika automatickou kresbou: všade v celom organizme veľa čiernych čiar.

Diagnostika rezonanciami: objavuje sa mi lymfatické riečište, ktoré je zničené a lymfatické uzliny sú pozmenené. V tvárovej časti úplne. Doporučujem lekárske vyšetrenie lymfatického riečišťa.

Diagnostika echolokačná: odkrýva v organizme veľa zápalových ložísk. Drobné latentné zápaly a baktérie.

Diagnostika astrálneho putovania: pasivita lymfatického riečišťa. Svalová ochabnutosť. Zlá krvotvorba v kostiach. Obličky zle spracovávajú a likvidujú odpad v tele.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemové zviera vás všade ohrýza a slezinu by zahrabalo do zeme. Slezina ničí červené krvinky.

Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná sa musí stať silne veriacou. Treba upraviť činnosť neurónov v šedej kôre.

Diagnostika aurického vyžarovania: všade veľa drobných krížikov a najväčší kríž je v oblasti sleziny a obličiek.

Diagnostika najhoršieho miesta: lymfatické uzliny.

Diagnostika autopilota neurónov v tele: organizmus ničí neuróny a sám seba.

Diagnostika toxicity: kineziologicky zisťujem vo všetkých oblastiach silné toxikovanie organizmu.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Problémy s akné – 2004-11-24 20:18:10


Dovolil som si nahliadnuť aj do vašej psychiky. Zisťujem, že v neurónoch mozočku máte silné náboženské stavy. Tieto stavy vyvolávajú neuróny pracujúce ináč ako majú bežní ľudia. Treba ich cvičením zvládnuť. Žijete proti svojmu podvedomiu, ktoré je silne náboženské. Tiež vaši predkovia narobili veľa negatívnych skutkov. Celkovo, kto sa nedokáže dostať z akné stavov, ten neakceptuje veci náboženské. Keď sa chcete uzdraviť, je potrebné venovať sa náboženským veciam trochu inak. Čítajte si sekciu K Bohu. Tiež je akné pre vás vo vašom podvedomí určitým spôsobom vzrušujúce, čo treba pozmeniť. Navyše máte netradičné špiritistické schopnosti komunikácie s mŕtvymi informačnými poliami, ktoré treba ovládnuť.

Psychický stav
Aurický obal je čiastočne uvoľnený a naznačuje na slabšiu psychickú disharmóniu. Naznačuje na nechuť na sebe popracovať. Určité zmierenie s osudom.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má trápenie so svojou tvárou.

Sexualita povahy
Je klasicky európska, usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce byť mužom a nie ženou.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok dieťaťa, ktoré niekto strašil, že keď bude pekné, tak ho ukradnú.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku. Tu sú určité predpoklady, čo by ste v živote mali robiť. Nachádzam tu silné náboženské predstavy a mozoček je prepnutý do náboženských schém. Hovorí sa tomu aj živá prítomnosť Boha. Pokiaľ sa nevenujete náboženským veciam, tak podvedomie vám v živote nepomáha.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Naznačujú na oblasti, ktoré trápia dotyčnú osobu. Zase sú tu silné náboženské obrazy a neochota sa náboženstvu venovať.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Nachádzam ďalšie poškodenie, ktoré spadá do oblasti fantómovej psychiky. Nachádzam tu predstavu dieťaťa, smrti a schopnosti komunikovať s informačnými poliami mŕtvych. Treba napraviť a ovládnuť tento fenomén.

Astrológia snov
Skúmam oblasť snovej pamäte. V snoch utekáte pred náboženskými vecami. Stres, napätie. Treba prepracovať váš spánok a napraviť vaše sny.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Nachádzam tu predka, ktorý sa spreneveril náboženským veciam a kliatby ľudí okolo viery ho stíhali. To vás negatívne ovplyvňuje.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: choré veci sú pre vás krásne. Povrchová vzrušivosť: na svoju tvár. Pohlavná vzrušivosť: na deštrukciu. Citová vzrušivosť: na choroby. Treba sem zasiahnuť hĺbkovými terapiami.

Traumatické udalosti
Pre vás je traumatické všetko, čo sa týka náboženstva.

Joga osud
Jednoznačne treba prijať náboženské veci za svoje a potom je možná liečba.

Saša Pueblo

Pridaj komentár