A 260 – Chronická únava – 2004-11-24 20:19:23


Trpím celoročnou alergickou nádchou, ktorá sa začala počas tehotenstva.. Ďalším mojim problémom sú časté zápaly nosných dutín – zhruba každé 2 mesiace. Často mávam aj herpesy – mala som ich skoro každý mesiac, preto som si dala predpísať Isoprinosin. Som chronicky unavená, pripisujem to stresujúcej práci.

Saša Pueblo – Chronická únava – 2004-11-24 20:20:39


Dovolil som si nahliadnuť do vašej duše a objavil som úžasný svet hračiek a rozprávok. Do dnešných dní ste dokázali odolať vplyvom vonkajšieho sveta. Vaše sny sú porušené a v nich nedokážete byť šťastná. Treba sa venovať snovým terapiám. Študujte si Snovú školu a hľadajte cesty, aby ste rozprávky žili v snoch a nie v dennom vedomí. Treba prijať svet dospelých a zároveň sa vedieť vracať do vnútorného rozprávkového sveta.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie choroby alebo poškodenia.

Psychický stav
Aurický obal je príliš vzdialený od vášho fyzického tela. Možno hovoriť už o vážnejších psychických stavoch. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce zostať neustále dievčatkom a z vonkajšieho sveta je zhnusená a preto tá alergická nádcha. Je to útočište pred vonkajším svetom.

Sexualita povahy
Je v koži a spôsobuje určitú precitlivenosť a celotelové pocity. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má prehnané pocity, že ju niekto neustále obťažuje. Nestabilná psychika.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok dieťaťa, ktoré je večne sopľavé a preto má pozornosť a lásku okolia. Keď je chorá, tak ju všetci majú radšej.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku. Sú tu určité indície na poslanie v tomto živote. Nachádzam tu veľa symbolov kvetín a rozprávkovú postavu šťastnej kráľovnej. Celkovo budete mať stres z vonkajšieho sveta. Ste osoba, ktorá nechce dospieť a zostáva ako dievčatko.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť šedej kôry veľkého mozgu. Všade odmietate svet dospelých a chcete zostať vo svete hračiek.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Zase príliš veľa rozprávkových bytostí.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov, ktoré sú uložené v dlhodobej snovej pamäti. Sny vám spôsobujú zdravotné problémy, v snoch prežívate život ako dievčatko z rozprávok Andersena. Keď ste chorá, tak ľudia vás berú ako dievčatko. Keď vyzdraviete, tak musíte byť ženou a trápiť sa. Zlé návyky z výchovy v detstve.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš osud. Je tu vplyv ženy, ktorá tak isto chcela žiť vo svete hračiek a vonkajší svet ju desil.

Sexuálne podvedomie
Skúmam emócie, ktoré sa vytvorili počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na hračky. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: na rozprávky. Partnerské vzťahy budú pravdepodobne zložité.

Traumatické udalosti
Svojimi postojmi spôsobujete okoliu traumu. Neustále sa usilujete žiť v rozprávkach. Svoje postoje si dokážete aj dôsledne brániť.

Duchovná úroveň
Mali by ste na sebe popracovať a pochopiť, že svet hračiek nie je svet dospelých. Naučte sa žiť v reálnom svete. Viem, že to bude pre vás ťažké.

Joga osud
Uzavretosť do svojho vnútorného sveta môže byť riziková, pokiaľ sa až príliš utiahnete do seba a nebudete schopná chodiť aj do reality. Možné psychické problémy.

Saša Pueblo

Pridaj komentár