Mojím zdravotným problémom je rosacea, helicobakter /preliečený/,padanie vlasov. Pred dvomi rokmi zápal na tvári, dlhodobo liečený ANT. Znovu sa objavil v júli, poškodil mi tvár mám ju stále červenú a hnisanie zanechalo jazvy. Teraz užívam prípravky Tianchi na očistu tela. Skúšala som aj diéty, vždy niekoľko mesiacov, ale keď nevidím výsledok, strácam motiváciu.

Na základe vašej žiadosti som sa pozrel na vaše zdravotné problémy vešteckými technikami. Odhadujem, že chorobné stavy kože majú na svedomí poškodené ganglie kože a nervové dráhy v tele.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti výskytu neurónov v tele v poriadku. Čo sa týka centier v neurónoch a ich aktivity, tak vo veľkom mozgu sú blokované alebo pasívne centrá pre kontrolu imunity mikroorganizmov v tele. Treba sa začať zaujímať o mikroorganizmy a študovať ich. Vizualizovať a atakovať zablokované centrá vo veľkom mozgu. Mozoček zle skenuje, čo sa deje v tele. Chaotické. Psychoterapia: študovať si všetko o organizme a naučiť sa koncentrovať na každú čiastku tela. Kožné ganglie sú všetky zničené. Ide o drobné útvary veľkosti špendlíkovej hlavičky. Ich funkcie musia prevziať iné neuróny v tele. Treba študovať všetko okolo kože a vizualizovať si, ako sa organizmus stará o kožu. Každý deň vytrvalo niekoľko rokov. Potom sa činnosť poškodených ganglií presunie do iných oblastí a zabezpečí starostlivosť o kožu.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo odmietlo obkresliť nervovú sústavu. Hlavné problémy sú vo vnútri miechy. Nervové dráhy sú tu poškodené a je tu veľa mŕtvych buniek. Príčinou sú sporadické útoky bielych krviniek a ich chemických látok. Nervový vzruch je problematicky prenášaný z orgánov do mozgu. Málokedy sa vzruchy a požiadavky dostanú do mozgu. Z mozgu ide kontrola činnosti do orgánov. Orgány si vybudovali komunikáciu aktívnejšie medzi sebou a sú osamostatnené od mozgu a jeho rozhodnutí. Možnosť obnovenia vidím v používaní túlavého nervu v prednej časti tela, ktorý ide zo stredu hlavy cez srdce, pľúca, žalúdok, pečeň, slezinu a črevá do maternice. Koncentrácia a vizualizovanie tejto nervovej cesty.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Dlhodobo slabé zadržiavanie medzibunkovej tekutiny a hlavne v koži. Zlé odvádzanie toxických látok, príliš dlho to trvá. Pomohla by fruktóza a nápoje z ovocia. Pridať do stravovacieho režimu.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku, ich látky dobre prenikajú do organizmu a majú silu a vitalitu.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: všetko v poriadku. V koži nefunkčné a poškodené ganglie.

Diagnostika imunitná: imunita je v poriadku.

Záver: príčinou choroby kože sú poškodené ganglie kože agresívnou aktivitou bielych krviniek, ktoré ničili nebezpečné mikroorganizmy. Potom to utíchlo, ale pri tomto zásahu zničili aj časť nervových dráh v mieche a koži. Možnosť liečby iba presunom aktivít ganglií kože do iných oblastí tela. Štúdium, kreslenie a vizualizovanie, ako v tele všetko funguje. Iné liečby budú mať iba dočasný charakter.

REAKCIA NA PROFIL

Som veľmi rada, že ste mi vypracovali zdravotný profil a touto cestou Vám zaň ďakujem. Je tu nádej a ja chcem pre seba niečo urobiť. Ale nie som si istá, či tomu celkom rozumiem a v tejto chvíli neviem, čo mám vlastne robiť. Je možné, aby ste mi v tomto nejako pomohli? Aké mám ešte možnosti? Mám záujem naučiť sa techniky, ktoré popisujete.

POSTUP PSYCHOTERAPIÍ

Prvým krokom je naučiť sa kľudne a nehybne sedieť na stoličke alebo v kresle. Postupne si sadáte na dlhšiu dobu a zvyšujete počet minút sedenia v nehybnosti. Postupne vydržíte sedieť aj celú hodinu s minimom pohybu.

Zároveň si zaobstaráte informácie o fungovaní kože. Ako sa koža obnovuje, aké sú choroby kože, ako sa koža lieči. Získavajte hlavne obrázky o koži z knižiek a internetu.

Sedíte v nehybnosti a neustále si vizualizujete, ako postupne príde k ozdraveniu kože. Ako iné ganglie a neuróny prevezmú funkciu kože na seba. Ganglie si predstavujte ako špendlíkové hlavičky okolo všetkých orgánov a častí tela. Tak isto si predstavujte neuróny v tenkých a hrubých črevách, v mieche, v mozočku, strednom mozgu a v šedej kôre veľkého mozgu. Pomôže predstava 3-7 vrstiev pavučín a drobných pavúčikov. Neustále si uvedomujte, ako funguje koža, že na povrchu je niekoľko vrstiev, ktoré sa neustále obnovujú a vytvárajú nové. V koži sú potné a mazové žľazy, nervové zakončenia citlivé na svetlo, teplo, chlad, fyzické poškodenie a tlak. Tak isto senzory pohybu. V koži sú cievy, žily, ktoré danú oblasť vyživujú. V koži sú lymfatické uzliny a lymfatické riečište, v ktorom tečie miazga z pečene. V koži sú drobné ganglie, ktoré sú poškodené a ich funkciu musia prevziať ostatné neurónové oblasti.
Koncentrácia postupuje na jednotlivé časti tela a kože, tvár, ruky, chrbát, zadok, nohy. Neustále vizualizujte alebo kreslite, ako sa koža hojí a regeneruje.

Tak isto sa programujte pred spánkom, aby vaše sny pomohli riešiť problémy s kožou. Majte okolo seba obrázky kože, aby vám na ne neustále padal zrak. Keď pracujete na počítači, tak do rohu si dajte obrázok kože.

Keď niekde vidíte kožu človeka, tak si hovorte, že aj vaša bude taká zdravá.
Sedíte v kresle nehybne a pred seba si dáte obrázok kože, neustále sa naň pozeráte asi 5-15 min. Upadnete do polospánku a rukami sa držíte v oblasti pupka. Asi tak pol hodinu. Môžete si nastaviť budík. Neustále sa sústredíte na silný obraz v hlave.

Prihláste sa na kontrolu po 3 mesiacoch nácviku. Konzultovať môžete, kedy budete potrebovať.

Pridaj komentár