Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na dno vašej duše. Našiel som tu hudobne talentovanú osobu, ktorá vo vnútri bohužiaľ holduje zvuku ako deštruktívnemu mechanizmu. Vhodné by bolo kultivovať svoju dušu školenou hudbou a svoj talent využiť na život okolo hudby, hudobných nástrojov a všetkého, čo hudobný svet prináša. Terapie by mali ísť smerom do zvukových terapií a dosiahnuť cez hudbu kľud a jasno v duši.

Psychický stav
Aurický obal okolo tela je uvoľnený a vzdialený od tela. Tak isto podvedomé obaly sú mimo tela. Teda určité prvky destabilizácie psychiky, ktoré vyžadujú zásah terapeuta a osobnú aktivitu na zastabilizovanie.

Povaha
Psychické prejavy idú cez šedú kôru veľkého mozgu. Teda museli ste prežiť klinickú smrť, lebo iba vtedy sa ľudia dostanú psychicky na šedú kôru veľkého mozgu. Tu ste usadená v zadnom zrakovom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si zámerne ubližuje a ide do pracovných a osobných vzťahov, na ktoré neskoršie doplatí. Určité týranie tela aj duše.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo veľkom mozgu a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by svoje telo roztrhala a vymenila za iné. Ale iba v rovine túžby a nie niečo zmeniť a o túto zmenu pobojovať. Sexus centrum je v šedej kôre veľkého mozgu. Charakterizuje to určité ciele mimo domov, rodinný krb a deti. Prichádza sem obrázok osoby, ktorej cieľom je ubližovať si a potom je v tom dobre. Je to typické pre osoby psychicky ukotvené vo veľkom mozgu. Sexus podvedomie: skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na jemnejších mužov. Povrchová vzrušivosť: na dotyk, ktorý bude ubližovať. Pohlavná vzrušivosť: zobrať mužom ich mužskosť, zničiť ju a z mužov spraviť ženy. Citová vzrušivosť: spánok. Celkovo zložité sexuálne podvedomie, ktoré vám ubližuje.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku života neboli vytvorené žiadne anjelské sféry šťastného osudu. Aura je typicky okolo hlavy ako helma a tak isto v oblasti čriev. Klinický obal je prítomný z dôvodu prežitia klinickej smrti. Obsahuje v sebe info o speve a speváčkach a plno neúspechu. Z dôvodu klinickej smrti máte v sebe spomienky mŕtvej osoby, ktorá sa chcela reinkarnovať. Takto spravila aspoň 4 krát. Zaoberala sa hudbou, hudobnými nástrojmi a všetkým okolo hudby. Pokiaľ chcete šťastný osud, tak v živote treba robiť niečo okolo hudby a hudobnej produkcie. Vplyv podvedomia je silný. Spirit obal máte, obsahuje info polia zo spomienok mŕtvych ľudí, ktorí sa venovali spevu. Túžby obal obsahuje spomienky osoby, ktorá si zámerne ako slasť ubližovala. Mozoček obal obsahuje poslanie venovať sa niečomu okolo hudobných nástrojov a zvukov. Rodostrom obal obsahuje záznam predka, ktorý bol spevák a komediant. Zvierací obal obsahuje zvuky prírody. Eros obal obsahuje deštruktívne spomienky násilníckej erotiky a deštrukcie. Šaman obal obsahuje zápis osoby, ktorá rozumela zvukom prírody. 7 obalov spolu obsahujú záznam o všetkých hudobných nástrojoch sveta.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Tvrdohlavo odmietate svet hudby a chcete na seba zabudnúť po fyzickej stránke. Nechápete, ako súvisí hudba a váš život. Skôr idete hľadať hudbu v číslach a v práci, čo nie je správny postup voči podvedomiu. Všade zvuky, ale skôr ako proces deštrukcie ako povznesenia ducha. Zvuky ako osobné trápenie. Zvuky prírody, ktorá je v procese ničenia a deštrukcie. Všade zvuky, ktoré skôr škodia ako pomáhajú. Bolo by vhodné zmeniť to na harmóniu a súzvuk.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Vaším cieľom je robiť veci a žiť tak, aby ste si ubližovali. Nedokážete prijať zvuky harmónie a šťastia. Zvuky u vás z vojnových filmov, deštrukcií. Mali by ste na tom popracovať a zmeniť základ vašej zvukovej duše alebo pracovať v štúdiu pri ozvučení filmov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu žijete ako otrokyňa na plantáži len preto, že tu môžete vyspievať svoju bolesť, utrpenie a bezvýchodiskovosť osudu černochov.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď hlboko ovládnete zvukovú stránku svojej duše, kde zvuky sú faktor deštrukcie. Chýba meditačné zvládnutie zvukov duchovna. Pochopiť silu a rozsah zvukov ľudskej duše.

POSTUP TERAPIÍ

Celú terapiu budeme robiť cez muzikoterapiu. V prvom rade budete zo slúchadiel pred spaním, ale aj počas oddychu počúvať Mozartovu hudbu a to neustále dokolečka. Potom sa naučte naspamäť pospevovať všetky Mozartove skladby.

Pravidelne raz do týždňa zájdite do prírody. Je jedno, či prší alebo svieti slnko. Kúsok prejdite a započúvajte sa do zvukov lesa. Do notového zošita zapíšete noty, ktoré vás napadnú. Zase kúsok prejdete a znovu zapíšete, čo vám príde na myseľ. Vždy prejdete nejakú časť lesa a zachytíte zvuky. Na kontrolu prinesiete notový zápis s dátumom. Aspoň 50 notových zápisov za jeden výlet v lese. Do mesiaca 4 výlety.

Zájdite si do galérie a pozerajte si vystavené obrazy. Pri tých, ktoré vás neoslovia, ktoré vám „nechutia“ sa zastavte a preveďte ich do zvukovej podoby. Napíšte na lístok galériu, autora a a akú hudbu a hudobný žáner možno k nemu priradiť.

Zájdite si raz do týždňa do predajne sklo – porcelán a pomaly si prezerajte tovar, niektorého sa dotknite. Tiež si nejaký kus kúpte. Môžete do skla drnknúť prstom, alebo počúvať, ako buchoce. Budete si hovoriť, že vaša duša bude vydávať zvuky ako priezračný krištáľ. Doma raz do týždňa budete udierať do skleneného objektu, ktorý ste si kúpili. Zapíšete si zvuky, ktoré vás pri tom napadnú do notového zošita. Opíšete pocity a budete si želať, aby ste vo vnútri seba zvučali ako priezračné sklo.

Pridaj komentár