Chcel by som vás poprosiť o diagnostiku podvedomia. Zaujíma ma hlavne, či žijem v súlade s podvedomím.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho vnútra. Mali by ste sa vnútorne prihlásiť k svojim koreňom a rodostromu. Neodmietať ich a žiť podľa tradícií.

Zdravotný stav
Mali by ste sa zaujímať o svoju slezinu. Máte dlhodobo zníženú imunitu voči zhubným bunkám. Možné riziká do budúcnosti.

Psychický stav
Ste dobre psychicky stabilizovaný. Aurický obal je značne hrubý a naznačuje to na to, že duchovno a psychično sú potláčané a ste zameraný na hmotu. Teda odtiaľto pramení nezáujem o veci vnútorné. Takýto stav je typický pre ľudí, ktorí pestujú bojové umenia.

Povaha
Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu. Vaše psychické prejavy pramenia z najnižšej ľudskej vrstvy a to sú ganglie pri orgánoch tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by chcela veci robiť zle a deštruktívne, ale je jej v tom bránené.

Sexuálne podvedomie
Ste sexuálne uložený v podbruší. Takýto typ sexuality majú prevažne ženy. Pragmatizmus a živočíšno. Duchovná zložka chýba. Nervozita z nej je jasná.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Vnímam tu okruh problémov s vlastnou identitou ako muža. Rád by ste boli ženou a svoju partnerku by ste považovali za muža.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Rómske astrologické schémy, ktoré sú blokované predstavami anjelov. Núti vás to byť harmonický a kultivovaný.

Astrológia mozočku
Všade rómske postavy a na konci postava rómskeho tanečníka. No jeho krv je zmiešaná s krvou španielskych predkov. Mali by ste sa venovať tancu, divadlu, umeleckému životu.

Astrológia miechy
Je tu predstava špinavého anjela, ktorého sa menší anjeli snažia očistiť a uviesť do života. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má strach zo šťastia a úspechu. Vnútorná hanblivosť.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Celkovo svet zvierat, ktorý je vo vás raz zdravý a potom chorý a boľavý. Striedanie aktivít v tejto oblasti. Máte raz veľa životných energií, potom málo.

Astrológia ganglií
Celkovo pasivita a nezáujem o využitie psychických schopností v tejto rovine psychiky. Charakterizuje to obrázok osoby uzavretej do seba a neschopnej žiť naplno vo vonkajšom svete.

Astrológia snová
Skúmam snové pochody, ktoré bežia v podvedomí. V snoch bojujete so svojou rómskou a španielskou krvou. Chcete zúrivo žiť ako biely, ste tým posadnutý. Aj tak tento nezmyselný boj postupne prehrávate.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Kultivovaný španielsky tanečníci. Strata rodinného života. Vnútorná samota.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na rómske prostredie. Povrchová vzrušivosť: na ženy a tanec. Pohlavná vzrušivosť: problémová. Citová vzrušivosť: na štandardný život.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú čierne čiary. Ste mierne negatívny a deštruktívny.

Hviezdy, šťastný osud
Kultivovaný návrat k španielskej a rómskej kultúre. Úcta a vážnosť.

Pridaj komentár