Nakoľko som Reiki absolvovala už v pokročilom štádiu tehotenstva, neviem povedať, či sa môj psychický stav zmenil zasvätením alebo faktom, že som sa stala matkou. Ale v každom prípade od toho obdobia pociťujem zmenu v mojej psychike. Dovtedy som bola viac menej vyrovnaný človek, dá sa povedať optimista. Momentálne som veľmi negativisticky naladená, veľmi precitlivená, duševne totálne rozhádzaná, mám veľké stavy úzkosti. Mám krásne zdravé dieťa, harmonické manželstvo, podporujúcich úžasných rodičov, ja sama som relatívne zdravá….Nechápem príčiny mojich psychických problémov. Je možné, že som sa vybrala nesprávnou duchovnou cestou a Reiki som nemala absolvovať? Alebo je to len materstvom a tým súvisiacimi zmenami?

Veštecky som sa pozrel do vášho podvedomia. Problémom je zásadná zmena vo vašom živote a to príchod dieťaťa. Treba to prijať a rozdeliť svoj život medzi prácu, dieťa, seba a partnera. Je čas zorganizovať si život lepšie.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela okrem maternice a vaječníkov. Venujte tejto oblasti zvýšenú pozornosť.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Vaša celková koncentrácia je upriamená na vašu osobu. Psychický stav je stabilizovaný.

Povaha
Ste klasicky vedomím a psychickými pochodmi usadená v strednom mozgu. Odtiaľto idú základné psychické prejavy. Zo stredného mozgu máte energetickú spojku do oblasti temenného mozgu. Hovoríme o epileptickej povahe. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce mať všetky veci a okolnosti života pod kontrolou a odmieta prijať zmeny. Neustála snaha, aby všetko zostalo po starom. Celkovo tieto povahy nemajú radi zmeny, skôr zabehané činnosti.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Veštecky vnímam obrázok osoby, ktorá neustále s niekým bojuje, zápasí a je tu snaha žiť ako amazonka. To je typické pre tieto povahy. Tento typ povahy majú zvyčajne vojačky, policajtky ap.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Mali by sa tu nachádzať astrologické schémy, ktoré dávajú ľuďom intuíciu. Sú tu obrazy tankov, bojísk a hrdinstva.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Mali by sa tu nachádzať geometrické tvary. Tie chýbajú a sú nahradené obrázkami vojenských zbraní.

Astrológia karmy
Skúmam vplyv karmy ľudí, ktorí vás počas embryonálneho vývoja ovplyvnili. Je tu karma vojensky ladenej osoby. Je tu ďalšia karma vojensky ladenej osoby. Táto skutočnosť bude vytvárať silný tlak žiť podobným životom.

Astrológia miechy
Vnímam tu postavu anjela veľkého asi 2 metre. Teda predpoklady pre šťastný osud máte.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Vnímam tu malé, oslabnuté zvieratá. Vitálni ľudia tu majú veľké a zdravé zvieratá.

Astrológia ganglií
Vnímam tu veľkú postavu tvorenú z hmyzu. Takú majú ľudia s dobrými nápadmi.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vnútri ničíte všetko, čo súvisí s armádou, zbraňami, máte strach a chránite svoje dieťa. Teda silné procesy, ktoré idú proti podvedomiu, ktoré silne inklinuje k armáde. Mali by ste to rešpektovať.

Astrológia ega
Skúmam silu vôle a túžby. Okolie aj vy silne inklinujete k dieťaťu a pritom podvedomie chce niečo iné. Skúste rozumne prehodnotiť svoje postoje a uvedomiť si, že určitá pozornosť musí ísť aj k realizácii svojich vlastných životných cieľov.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Obsahujú množstvo vojenských obrázkov a schém zo života vojakov. Možno to vnímať ako ruské matriošky.

Astrológia kostí
Skúmam záznam v oblasti vašich kostí. Nachádzam obrázok, ako sa vraciate do práce a ste spokojnejšia. Musíte rozumne podeliť svoj život medzi prácu a dieťa.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na dieťa. Povrchová vzrušivosť: na dieťa. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: na dieťa. Počas tehotenstva sa vám zmenilo sexuálne podvedomie a blokuje vlastnú sexualitu. Vyvoláva určitú nespokojnosť. Treba sa postupne preorientovať aj na partnera a normálny sexuálny život.

Duchovná úroveň
Okolo vašej osoby je veľa kvietkov. Morálka a etika v poriadku. Naučte sa kontrolovať svoju dobrotu, aby ju nezneužívalo okolie.

Hviezdy, šťastný osud
Keď rozumne podelíte svoj čas a pozornosť medzi dieťa, prácu a partnera.

Pridaj komentár