A 199 – Reuma – 2004-09-07 16:32:46


Trpím na arteriolokapilaritidu. Prosim o zdiagnostikovanie.

Saša Pueblo – Reuma – 2004-09-07 16:33:39


Diagnostika Silva krúžkov: na viacerých miestach sa objavujú čierne krúžky, ktoré naznačujú na problémy s tepnami a žilami.
Diagnostika toku Reiki energie: táto diagnostika naznačuje na nízku aktivitu v mieche a celom nervovom systéme. Odporúčam venovať sa terapiám miechy. Masáže, obklady, otĺkanie paličkami, cvičenie, lieky, chiropraktik.
Diagnostika kyvadlom: nechce obkresľovať hormonálne žľazy. Cítiť tu nevyváženú produkciu. Odporúčam užívať prírodné preparáty na povzbudenie a harmonizáciu činnosti hormónov celého tela.
Diagnostika Silva údržba: deštruktívne postavičky útočia na krvné riečište. Pasivitu a ničnerobenie cítiť v hormonálnych žľazách. Ostatné v poriadku.
Diagnostika automatickou kresbou: kreslím drobné čierne čiary v krvnom riečišti. Ukladajú sa tu rôzne toxické látky z bakteriálnej činnosti. V organizme je príliš veľa baktérií a vírusov. Organizmus je zahltený toxicitou, najviac krvné dráhy a miecha, tiež kostná dreň.
Diagnostika totemovým zvieraťom: totemové zviera všade vyhrýza baktérie. Naznačuje to, že sa treba vysporiadať so zlou bakteriálnou situáciou.
Diagnostika aurického vyžarovania: na krvnom riečišti všade plno drobných krúžkov.
Tarotová diagnostika: okolo vás a v organizme sa objavuje postava tuláka, ktorý je celý čierny. Naznačuje na toxikáciu organizmu.
Kineziologická diagnostika: ked sa sústredím na bakteriológiu vášho tela, tak ochabuje nervstvo mojich svalov. To naznačuje na zvýšené množstvo baktérií v tele.
Celkovo: príčinou bakteriologickej situácie je slabá aktivita bielych krviniek a ich malátnosť. Treba si zistiť prípravky na zvýšenie aktivity bielych krviniek. Tiež sú silne zanesené aj lymfatické uzliny. Treba v prvom rade zlikvidovať prílišné množstvo baktérií v tele, potom očistiť organizmus.
Saša Pueblo

A 199 – Reuma – 2004-09-15 17:37:34


Dakujem za zdiagnostikovanie mojej diagnozy. Rada by som Vas poprosila o konkretne rady, co by som mala robit a co by som mala uzivat na odstranenie, alebo aspon upravenie mojho stavu.

Saša Pueblo – Reuma – 2004-09-15 17:39:19


Alternatívne postupy liečby

Šamanská terapia: sauna, liečba obličiek, obilné kaše, bylinky na obličky, hlavne zmesi byliniek.
Minerálna terapia: obmedziť prísun živín a aplikovať čajové hladovky. V daný deň pite iba bylinkové čaje na obličky. Robte tak 4-5 mesiacov 1x v týždni.
Naturterapia: viac pohybu v prírode. Jedlá z húb všetkého druhu. Dlhšie túry.
Reiki terapia: na obličky prikladať horúce uteráky alebo niečo teplé. Predstava, že vám horia obličky. Aplikujte 10 krát.
Antropozofická terapia: čítajte si rozprávkové knižky pred spaním. Robte tak 1 mesiac.
Obrazová terapia: prezerajte si atlas húb a predstavujte si, ako zbierate huby. Zbierajte v predstave aj jedovaté a predstavujte si, ako vás liečia.
Fytoterapia: bylinky na liečbu obličiek. Zakúpte v lekárni.
Nočná terapia: nechajte sa zobudiť aj v noci aspoň 2 krát a pite čaj aj v noci. Môžete užiť acylpirín. 10 – 20 nocí.
Koncentrujte sa na liečivý obrázok.
Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.