Chcel by som vás poprosiť o opätovnú diagnostiku mojich obalov.

Požiadali ste ma, aby som sa po čase znovu pozrel, čo sa udialo vo vašom podvedomí. Prišlo určite k zmenám a verím, že budete pokračovať na svojej duchovnej ceste. Treba sa vysporiadať s úrovňou psychiky v brušnom mozgu a gangliách. Rešpektovať zvieraciu minulosť.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela v poriadku. Za najhoršie miesto označilo prostatu, hodnota chorobnosti 24, čo je iba disharmonický stav. Môžete preventívne užívať lieky bez predpisu podľa vlastného výberu.

Psychický stav
Aurický obal psychického zdravia je dobre usadený okolo fyzického tela. Psychika je stabilizovaná.

Povaha
Psychické prejavy idú naďalej zo stredného mozgu. No necítiť takú silnú väzbu do ústnej dutiny a do temennej časti mozgu. Skôr ste sa utiahli do stredného mozgu a cítiť otvorenie detskej psychiky a silné anjelské sféry. To je dobrá tendencia, ktorá dáva šťastný osud. Cítiť, že sa usilujete veci riešiť pozitívnymi postupmi na prospech vás, ale aj okolia.

Sexus
Sexuálne centrum sa posunulo z ústnej dutiny do veľkého mozgu. Teda zmena vedúca k určitým ambíciám a cieľom. Charakterizuje to obrázok prijať duchovné veci a využiť ich aj v bežnom živote. Sexualita povahy sa stiahla do oblasti stredného mozgu a nabrala pozitívne tendencie. Celková vzrušivosť odložila náboženstvo a objavil sa vzťah k partnerke. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: zostala ešte orientovaná na náboženstvo. Bolo by dobre pracovať a pozmeniť na silný vzťah k ženským pohlavným orgánom tak, ako je to v bežnom sexuálnom podvedomí. Citová vzrušivosť: na veci okolo seba.

Stav obalov
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a počas detstva sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela. Aura obal má tvar anjelskej postavy, čo môže viesť k šťastnejšiemu osudu. Klinický obal nie je rozvinutý. Lama tulku obal nie je prítomný. Spirit obaly sú prítomné v aure, ale iba ako čiastočné informácie, čo je v poriadku. Túžby obal obsahuje túžbu už nežijúcej osoby po duchovnom rozvoji. Mozoček obal obsahuje náboženstvo a náboženské texty. Cítiť, že ste sa spojili so svojím podvedomím a usilujete sa s ním žiť v súlade. No chcete si to robiť po svojom a podvedomie nechcete počúvať. Chcelo by, aby ste sa viac zaoberali náboženstvom a anjelskými sférami. Rodostrom obal obsahuje záznam osoby, ktorá žila ako farár. Dieťa obal je v tele a obsahuje spomienky z embryonálneho vývoja. Zvierací obal je v tele a je prázdny. Eros obal obsahuje náboženské sféry osôb, ktoré boli stigmatizované a vytvárali nad sebou kruhovitý útvar. K tejto oblasti sa neviete dostať. Potrebovalo by to tréning asexuálnej psychiky a psychiky náboženských svätcov. Šaman obal je prázdny. To je spôsobené náboženským podvedomím. A býva to bežné pri nábožensky ladenom podvedomí. 7 obalov obsahuje náboženské cesty svätcov.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Snaha prijať ezoteriku aj určitý ezoterický systém práce na sebe.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Neochota dať sa viesť anjelskými sférami a chuť robiť veci tak, ako si vy osobne myslíte, že je správne.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Objavujú sa anjelské znaky, ale nechuť počúvať ich a riadiť sa tým, čo vám naznačujú. Chýba vzájomné splynutie.

Astrológia miechy
Objavujú sa anjelské sféry aj v aure okolo miechy, ale iba ako ezoterická okrasa. Skúste zmeniť úprimne prístup a spojiť svoju psychiku s psychikou anjelov. Nechajte anjelské sféry určovať, kam sa máte v živote uberať.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Pasivita, ticho a bez známok života a duchovnosti. Nedokážete sa prijať na rovine cicavcov a zvierat, ako keby ste si nedokázali uvedomiť, že máte v sebe aj živočíšnu rovinu ako je úroveň primátov, cicavcov a nižších druhov. Nechcete rešpektovať zvieraciu minulosť vo vás.

Astrológia ganglií
Začínajú sa roztvárať šamanské anjelské sféry, ale často sa strácajú. Príliš túžite po náboženských schémach a nechuť zaoberať sa živočíšnosťou vo vás.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všetko v poriadku, rozumne podelené medzi zdravie, osudovosť a meditácie.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď prijmete v sebe svoju živočíšnu minulosť a spojíte sa s ňou.

Pridaj komentár