Mám viacero zdravotných problémov, cysty v prsníkoch, struma na štítnej žľaze, neprestávajúce výtoky, migrény. Zmenila som minulý rok prácu, ktorá ma veľmi vyčerpávala, teraz mám prácu, ktorú robím rada a som v nej spokojná. Snažím sa o zdravý spôsob života, napriek tomu sa môj stav nelepší, dokonca speje k horšiemu.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vás vešteckým metódami. Máte problémovú psychiku, ale hlavne preto, že odmietate svet dospelých a vytvorili ste si v sebe vlastný svet detí. Teda prejavy určitého autizmu a nechuti a neochoty žiť vo vonkajšom svete dospelých.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo orgány a systémy tela celkovo v poriadku. Najhoršia je štítna žľaza, čo aj píšete.

Psychický stav
Aurický obal psychického zdravia je príliš vzdialený od tela. Tak isto vnútorné obaly podvedomia sú mimo vás. Teda už teraz to vyžaduje aktívnu tabletkovú liečbu, ale aj potrebné psychoterapie. Teda psychický stav nemá základ vo fyzických orgánoch. Tie sú zdravé.

Povaha
Psychické prejavy idú z oblasti ganglií tela. To sú drobné neurónové oblasti veľkosti špendlíkovej hlavičky. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má v sebe silný chaos a hystériu. Už neviete, či máte spraviť toto alebo niečo iné. Rýchla pulzácia mysle, neschopnosť koncentrovať sa na jednu vec. Dajte si pred seba väčšie zrkadlo, zápalky alebo špajdle a lepte z nich domčeky, pričom sa občas pozrite do zrkadla. Terapia ide cez schopnosť koncentrovať sa na detaily.

Sexuálne podvedomie
Sexualita je usadená v gangliách celého tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má nechuť na sexuálne aktivity. Dajte si pred seba erotické obrázky, dotýkajte sa ich a tiež seba. Sexuálne centrum je uložené v hlave. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa chovať ako veľké dieťa a nemá chuť niečo dosiahnuť.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: nechuť na sexuálne aktivity. Povrchová vzrušivosť: strach pred sexualitou. Pohlavná vzrušivosť: náboženské predstavy. Citová vzrušivosť: robíte všetko možné, len aby ste nemuseli žiť vo vonkajšom svete dospelých. Schovávate sa za svoj psychický stav. Celkovo by ste mali brať terapie u sexuológa a dať si túto oblasť do poriadku.

Stav obalov
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a počas detstva sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela. Bežní ľudia majú obaly uložené v tele, vy ich máte mimo tela, čo naznačuje na problémovú psychiku. Aura obal je okolo vás v podobe energetických obalov ako futbalové lopty. Klinický obal nemáte otvorený. Túžby obal obsahuje túžby osoby, ktorá chcela zostať malým dievčatkom a nedospieť. Mozoček obal obsahuje predstavu osoby, ktorá chcela zostať dieťaťom. Rodostrom obal obsahuje spomienky na liliputánov a nechuť na svet dospelých. Dieťa obal je tiež mimo tela a obsahuje informácie o nenávisti voči svetu dospelých. Zvierací obal obsahuje info o zvieracom mláďati, ktoré nechce do sveta dospelých. Eros obal je vyplnený detskou sexualitou. Šaman obal je naplnený túžbou zostať dieťaťom. 7 obalov obsahujú záznamy o ľuďoch, ktorí neboli ochotní žiť vo svete dospelých.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Zničiť svet dospelých a zostať dieťaťom. Všetkých začarovať, aby nedospeli, každému dať zázračný prášok, aby sa stal dieťaťom, každé písmeno a číslicu zlikvidujete. Nechcete prezradiť, že nemáte chuť žiť vo svete dospelých.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Odmietnuť svet dospelých a zostať na celý život dievčatkom.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všetko z dospelého sveta zničíte a spravíte z toho hračkárstvo.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa zmierite s tým, že ste dospelá, necháte svet detí na pokoji a prijmete svet dospelých.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za zaslaný veštecký profil, som z toho veľmi zmätená, musím priznať, že občas, keď sa zhováram s deťmi, mi prebehne mysľou myšlienka:“že aká je s deťmi jednoduchá bezproblémová komunikácia“, ale nikdy som nemyslela, že hlboko v mojom astrálnom tele/ak to môžem tak nazvať/ sa ukrýva takéto tajomstvo. Čo ste mysleli pod názvom TABLETKOVÁ TERAPIA? Mám ísť k psychológovi alebo psychiatrovi alebo za kým? Ďakujem za odpoveď.

ODPOVEĎ

To už je na vás, čo budete podnikať. Buď si nájdete psychológa, terapeuta, alebo vám vypracujem postup terapií. Rozhodnúť sa musíte sama. Saša Pueblo

Pridaj komentár