Z psychických problémů mně trápí neschopnost se soustředit, špatná paměť, ztráta pocitu zodpovědnosti, důslednosti, lhostejnost, neschopnost uspořádat si čas, stresuje mně čas a práce, jsem stále méně schopna dělat něco pro sebe a své blízké. Překonávání tohoto pocitu mně stojí hodně sil.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Našiel som tam erotickú vzrušivosť takmer na všetko. Mali by ste sa podrobiť psychoterapiám zameraným sa sexuologickú stránku vašej osoby. Spoznať všetko okolo sexuality a ovládnuť.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku okrem srdca, hodnota chorobnosti 32 – 40. Srdce je slabé, mŕtve bunky.

Psychický stav
Aurický obal psychického zdravia je mimo fyzické telo a je mimoriadne vzdialený. Tiež vnútorné obaly sú značne vzdialené od fyzického tela. Už teraz je nutná tabletková liečba a rozsiahle psychoterapie. Zdraví ľudia majú aurický obal okolo fyzického tela a vnútorné obaly v tele.

Povaha
Psychicky ste usadená v gangliách kože, čo nie je bežné. Málokedy sa nájde osoba usadená psychickými prejavmi v koži. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má už neustále pocity, že ju niečo alebo niekto obťažuje. Je to iba precitlivenosť a predráždenosť kože. Tento stav vyvoláva nestabilitu psychiky.

Sexus povahy
Je uložený našťastie v gangliách pri orgánoch tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá neustále beží na sexuálne energie. Neustále idú obrazy sexuálneho charakteru. Sexuálne centrum býva vo veľkom mozgu alebo v podbruší, ale u vás je v strednom mozgu, čo je úplne neštandardné. Celková vzrušivosť: všetko je vzrušujúce. Povrchová vzrušivosť: všetko je fetiš. Pohlavná vzrušivosť: všetko je fetiš. Citová vzrušivosť: všetko vyvoláva tvorbu sexuálnych energií. Celkovo problémová sexuálna psychika, pre ktorú je všetko erotické.

Stav obalov
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a počas detstva sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela. Ľudia so štandardnou psychikou majú obaly v sebe. Vy ich máte mimo tela. Teda stav psychickej nestability. Prežili ste aj krátku klinickú smrť, máte tento obal v sebe otvorený. Máte spomienky už nežijúcich osôb v sebe. Túžby obal obsahuje samú erotiku, to bola túžba inej osoby, ktorá sa preniesla na vás. Mozoček obal obsahuje erotické obrazy. Rodostrom obal je samá erotika. Šaman obal erotika. 7 obalov spolu – erotika. Teda všade erotika.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Bohužiaľ, všade samá erotika a nič iné.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Vnímam snahu vymaniť sa zo stavu, ktorý máte vo svojej psychike. No vždy vás to vráti naspäť. Takto sa to asi nebude dať realizovať.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všade zúfalo bojujete s erotickou fantáziou, a nestačíte sa tomu brániť.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď si naštudujete všetko okolo sexuality, odborné veci a ovládnete svoje sexuálne podvedomie.

Pridaj komentár