Môj zdr. problém sa začal cca pred 2,5-3 rokmi, kedy som si začala uvedomovať, že moja výkonnosť pomaly klesá a som viac unavená ako zodpovedá výkonu. Svoj problém som pripisovala ťažkostiam s chrbticou. Po niekoľkomesačnom vyšetrovaní, mi oznámili výsledok – skleróza mutliplex. Sám prosím posúďte, či je môj problém zdravotný alebo viac psychický. Odkedy viem výsledok a liečia ma, nie je mi fyzicky lepšie a psychicky si myslím, že mi je oveľa horšie.

Veštecky som sa pozrel do vášho podvedomia. Našiel som tu veľké dieťa, ktoré odmieta svet dospelých. Treba zaujať vhodnejší prístup na kompromise a čiastočnom rešpektovaní sveta dospelých a erotizmu.

Zdravotný stav
Po zdravotnej stránke ste v poriadku. Najslabšie miesto v tele sú svaly, ale nie sú choré. Príčiny vášho stavu treba hľadať na psychickej úrovni.

Psychický stav
Aurický obal a podvedomé obaly sú mimo telo. Treba lieky na stabilizáciu psychiky. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa schová pred problémami do seba a odmieta z tohto stavu vyjsť. Je to depresia, ktorá prešla do melancholického stavu, strach pred vonkajším svetom.

Povaha
Ste klasicky ako väčšina dnešných ľudí svojimi psychickými prejavmi usadená v strednom mozgu. Odtiaľto je prepojenie do ústnej dutiny. Teda ide o hysterickú povahu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má strach, že keď sa niečoho dotkne, tak to spadne. Keď niekde vkročí, tak sa prepadne. Tak isto strach, že vás niekto znásilní a okradne. Tieto predstavy a pocity sa treba naučiť ovládať. Najprv doma a potom aj vonku.

Sexus
Sexus povahy je usadený v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je ako malé dievčatko, ktoré treba vodiť za ručičku a dievčatko sa hanbí. Detská sexualita. Sexus centrum je v podbruší. Je to klasické centrum u žien. Charakterizuje to obrázok z rozprávky Pipi dlhá pančucha. A úžasná sexuálna hanblivosť. Sexuálne terapie sú vhodné. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na bábiky. Pohlavná vzrušivosť: hanblivosť a utiahnutosť. Citová vzrušivosť: dudlík a vrátiť sa do lona matky. Útekový mechanizmus a strach, že sa do tohto stavu nedostanete a prinútia vás, aby ste boli dospelá. Celkovo problémová sexualita pre bežný život aj s partnerom.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali biele anjelské sféry. Odmietate ich, máte strach zo sveta dospelých a hlavne erotizmu mužov. Penis a strach, ktorý sa vytvoril v detstve. Zlá výchova, čo sa týka erotizmu. V 12.roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje záznam zostať stále ako malé dievčatko. Mozoček obal obsahuje poslanie, ktoré máte spraviť. Zase dievčatko odmietajúce svet, dospelosť. Strach a znovu strach. Rodostrom obal obsahuje celkovo problém žien vo vašom rode dospieť do ženskej psychiky. Poruchová psychika čiastočne dedená. Zviera obal obsahuje zápis, že ste malé šteniatko. Eros obal obsahuje zápis o detskej erotike a odmietanie sexuálneho sveta dospelých. 7 obalov spolu obsahuje všetko z histórie ľudstva proti prejavom pornografie a sexuálnej zvrhlosti. Nenávisť na všetko sexuálne a dospelé.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. V zásade svoje podvedomie neodmietate. Prijali ste úlohu, že budete veľké dievčatko a ďalej ani krok. Ostatné vo vonkajšom svete je sex a sex, znásilnenie.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Cítiť, že ste sa rozhodli udržať si svoj stav, nech to stojí, čo to stojí. A hotovo. Som dievčatko a nič iné nechcem.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch všetko dospelé zlikvidujete. Všetkých milujúcich sa ľudí postrieľate. Mužov zbavíte pohlavia. Všetko zmeníte na svet malých detičiek.

Hviezdy, šťastný osud
Pomohlo by začať rešpektovať svet dospelých a to pomaličky a pozvoľna.

Pridaj komentár