Posledné 2 roky veľmi trpím bolesťami chrbtice. Neustále sa mi chrbtica blokuje, bolia ma ramená, tuhnú mi ruky aj celé telo. Bola som u lekára, kde mi pri takomto stave namerali aj vysoký tlak a zaznamenali sínusovú tachykardiu. Tieto stavy a zvýšené búšenie srdca sa mi objavujú dodnes. Chcem sa opýtať, či môžu tieto veci spolu súvisieť a či je možné, aby mi hrudná chrbtica spúšťala tachykardiu.

Požiadali ste ma o veštecký odhad toho, čo sa deje vo vašom organizme. Podľa mojich zistení vám nedostatočne pracujú obličky. V tele je silná koncentrácia toxínov. Ukladajú sa zatiaľ do tuku, ale už poškodzujú nervstvo a neuróny v tele.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo stredný mozog, ktorý zodpovedá za biochemické pochody v organizme. Stupeň chorobnosti je 72, čo je už bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré, keďže máte iba 35 rokov. Šedá kôra je toxikovaná, časť bielej kôry neurónov je poškodená. V tele je extrémne množstvo toxicity. Kyvadlo neobkreslilo miechu. Stupeň chorobnosti je 80, čo je bežiaci chorobný stav. Stav bielej hmoty ako u 80 ročnej zdravej osoby. Je blokovaná a bunky sa nedelia. Veľa toxických látok v tele. Šedá kôra je v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 90 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré. Príčina chorobnosti nervstva sú toxické látky, ktoré napádajú nervovú sústavu. Tá sa ešte vie brániť, no potom si nemôže vykonávať činnosť prenosu informácií v tele.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo obličky a tuk, ostatné orgány boli obkreslené. Obličky majú stupeň chorobnosti 70, čo je bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek veľmi slabé. Príčina chorobnosti: do vienka ste dostali veľmi slabé obličky. Nechávajú v tele príliš veľa látok. Silná koncentrácia v plazmatickej zložke krvi.

Záver: oblasť obličiek je riziková. Podľa môjho odhadu pracujú a obnovujú sa zle. Hromadenie toxínov v tele a tie poškodzujú iné časti organizmu. V prvom rade treba detoxikovať organizmus, potom dať do poriadku obličky.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za vypracovanie, znie to dosť desivo. Viete mi to trocha viac priblížiť….. čo z toho vyplýva??? Chcem Vás požiadať o pomoc, aký je ďalší postup? Ako sa mám detoxikovať? Aké vyšetrenia mám podstúpiť? Ďakujem

Toto, čo som vám vypracoval, bola iba sonda do organizmu, čo tam vlastne je a čo sa tam deje. Pokiaľ je záujem o hlbší pohľad do vnútra buniek, je ho možné vypracovať. Tak isto by bolo treba spraviť biochemické zistenie, čo sa deje v organizme a následne je možné vypracovať postup liečby.

Pridaj komentár