Mám dosť veľké problémy so zubami, dosť sa mi kazia a mám ich aj veľmi citlivé už neviem čo mám s nimi robiť. K zubárke chodím a nezanedbávam ich, ale mám pocit že to nepomáha. Budem naozaj veľmi vďačná za každú radu.

Požiadali ste ma, aby som odhadol, prečo sa vám veľmi kazia zuby. Príčina je v oblasti nedostatočnej imunitnej reakcii na mikroorganizmy a to hlavne herpetické vírusy, ktorých je v tele veľa.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť. Stav hormonálnych buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby, pričom vy máte iba 20 rokov. Delenie buniek je blokované a nemôžu sa tvoriť mladé bunky. Hormonálne oblasti sa bránia voči mikroorganizmom v tele, ktoré sú nežiaduce. Naznačuje to na herpetické vírusy, ktorých je v tele príliš veľa.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je dostatočná. Detská žľaza je v poriadku. Imunologická pamäť je v poriadku. Biele krvinky, makrofágy sú štandardné. Počty nežiaducich buniek sú v norme. Bunková ochrana je najslabšia v bunkách pečene. Imunita voči mikroorganizmom je príliš slabá. Bunky sa nevedia dostatočne brániť proti mikroorganizmom. Zloženie slín je nedostatočné a nezabráni prieniku mikroorganizmov cez tráviaci trakt: ústa – žalúdok – črevá. Imunitný systém pľúc, tenkých čriev je dostatočný. Imunitný systém žalúdka je nedostatočný. Imunita hrubého čreva je oslabená a tadiaľto prenikajú mikroorganizmy do tela. Imunitné čidlá lymfatických uzlín sú blokované herpetickými vírusmi. Je ich v tele príliš veľa. Najväčší blok je v ústnej dutine. Treba sa liečiť.

Diagnostika najslabšieho miesta: sú lymfatické uzliny v celom tele, ktoré sú blokované činnosťou herpetických vírusov. Druhé najslabšie miesto sú hormonálne žľazy, ktoré sa chránia voči vírusom.

Diagnostika zubov: kyvadlo ich neobkreslilo, ani jeden. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť. Tvorba zubnej skloviny je blokovaná z dôvodu slabej ochrany slín. Herpetickými vírusmi je napadnuté hlavne nervstvo, krvné riečište a lymfatické riečište do ústnej dutiny.

Záver: máte niekoľko možností liečby: navštíviť imunologické pracovisko a otestovať sa, v akom rozsahu je poškodená mikrobiálna imunita. Máte možnosť poradiť sa v lekárni a užívať prípravky na zvýšenie imunity. Máte možnosť požiadať ma a vypracujem vám postup liečby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.