Posledné 3 roky trpím sústavnými tupými bolesťami hlavy, celkovou slabosťou a únavou, posledné 3 mesiace sa pridružili bolesti chrbtice, celého tela a nespavosť, mám urobené všetky lekárske vyšetrenia bez nejakého podstatného nálezu, neužívam žiadne lieky, pretože aj tak nezaberajú, trápi ma hlavne slabosť, nemám dosť energie na vykonávanie tých najzákladnejších činností, hromadí sa mi neurobená práca, nevládzem sa venovať veciam, ktoré ma v minulosti veľmi bavili …

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Našiel som tam svet židovskej kultúry a túžbu po dokonalosti. Je potrebná vhodná psychohygiena.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Príčiny vášho stavu nemožno hľadať vo fyzickom tele.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela a podvedomé obaly sú tiež od tela vzdialené. Už teraz si stav vyžaduje starostlivosť psychiatra a lieky. K tomu vhodné psychoterapie. Ste príliš uzatvorená vo svojom svete a strácate kontakt s vonkajším svetom.

Povaha
Ste netradične usadená v mozočku. V zásade váš mozog funguje nie na obrázkoch, ale na geometrických tvaroch. Čo je typické pre ľudí usadených psychikou v mozočku. Podrobnejšie si prečítajte v Kabala škole. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by chcela, aby svet dookola bol dokonalý, ľudia dokonalí. Keď sa vám to nedarí, tak sa sťahujete do svojich predstáv, kde to môže byť dokonalé. Ale to vás už prestáva zaujímať vonkajší svet. Rešpektujte to, že dokonalosť vo vonkajšom svete je jedinečná a náhodná a ostatné môže dosiahnuť vždy iba kúsok dokonalosti, postupne a nie okamžite.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré sa radí s anjelskými sférami, ako všetko robiť dokonale, úspešne a nádherne. Sexuálne ste stále vo svete rozprávok a naivnosti. Sexus centrum je usadené v hlave. Väčšina žien ho má umiestnené v podbruší. Pokiaľ je v hlave, tak znamená viac ambícií a túžby niečo dosiahnuť, kariéra a nie rodina a deti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce zmeniť svet na rozprávky a výjavy z rozprávok. A ľudia to nechcú a tak to vyrábate v hlave. Aspoň si to potom nakreslite alebo napíšte o tom dokonalom svete z rozprávky. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na dokonalé historické výjavy umelcov. Povrchová vzrušivosť: na antické a rímske sochy. Pohlavná vzrušivosť: na Rimanov a dejiny Ríma. Citová vzrušivosť: dokonalé umelecké tvary.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali čierne anjelské sféry. Komunikujete s nimi a robíte si zo života traumu a samé nepríjemnosti. Bližšie o anjelských sférach Anjelská škola. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje hľadanie dokonalého znaku. Obal mozoček obsahuje poslanie, u vás je to zničiť svet a spraviť ho dokonalý. Obal rodostrom obsahuje židovské tradície a to poriadne ortodoxné. Dieťa obal obsahuje židovské tradície. Eros obal obsahuje židovský život a tradície. Šaman obal obsahuje židovské náboženské rituály. 7 obalov spolu obsahuje všetko o židovskom umení a duchovnosti.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Zatvorili ste sa do vnútorného sveta a vonkajší svet odmietate. Buď bude dokonalý, alebo ho nechcete a hotovo. O to, aby bol dokonalý, treba bojovať a rešpektovať, aký môže byť. A to odmietate.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu ničíte všetko ľudské, čo je nedokonalé a tvoríte dokonalosť. Vyčerpanosť a nesprávne nasmerovanie na odpojenie sa od vonkajšieho sveta. Treba zmeniť prístup.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď pochopíte, čo je to dokonalosť a rešpektujete, že vonkajší svet môže spieť k dokonalosti, ale nie okamžite, teraz a hneď.

Terapie

1. V prvom rade si začnite študovať Kabalistickú a Teosofickú školu na  mojich stránkach. Nadviažte na ezoteriku a psychické faktory, ktoré vychádzajú z mozočku. Majte snahu psychicky ovládnuť procesy, ktoré idú z mozočku. Počúvajte zvukové nahrávky. Pozrite si zasvätenie do mozočku, kabaly a znakov. Vizualizujte si obrázky zo zasvätenia.
Môžete mi o vašom snažení napísať. Konzultovať a usilovať sa v mozočku nadviazať na židovské tradície, ktoré si v sebe nosíte v podvedomí.

2. Programujte sa a uvedomujte si, že dokonalosť môže byť vo vašich predstavách a spomienkach. Naštudujte si Plazmatickú školu a reinkarnačné ambície ako možnosť dokonalosti.

3. Tak isto si naštudujte Anjelskú školu a usilujte sa pochopiť, ako fungujú tieto sféry k úspechu. Chcite vymeniť čierne anjelské sféry za biele.

4. Prijmite svoje židovské podvedomie a začnite sa učiť uspokojiť aj túto oblasť, ktorú máte v sebe.

Pridaj komentár