Prosím o kontrolu môjho fyzického a psychického zdravia. Snažila som sa dodržiavať vaše rady a začala som aj jesť mäso. Vopred ďakujem.

Je výborné, že ste sa dali po čase znovu zdiagnostikovať (minulý profil A 809). Celkovo sa váš zdravotný stav poriadne zlepšil. V tejto fáze liečby by som bol rád, aby ste sa nastavili na budúcnosť a dokázali si zdravie udržať dlhodobo. Tak na tom ešte popracujte. Cieľom je navýšiť tvorbu užitočných látok aspoň na 10 000 jednotiek.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je ešte stále malý. Viac surovej kapusty, raz do týždňa poriadna porcia.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo nervovú sústavu. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo pankreas v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Pravidelne realizovať prikladanie ovocia na kožu raz týždenne a to dlhodobo.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Bunky sa trochu tvoria trvácejšie.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Najhoršie miesto krvného riečišťa je v pečeni a aj vo vnútri ostatných orgánov tela. Treba dotiahnuť liečby. Natierať jeden mesiac dvakrát do týždňa bravčovou masťou, maslom, husacím alebo kačacím tukom tenkú vrstvu na celé telo.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Najslabšie miesto je v kostiach. Ukladať raz do týždňa na telo listy stromov ako breza, javor, jabloň, topoľ, lipa, orech. 4 krát za mesiac.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné, čiastočne tvorba dlhovekých buniek. Najslabšie miesto je hypofýza v mozgu. Každý večer si vyplachujte ústa prírodným hormonálnym prípravkom, ktorý ste si vybrali minule. Rozpustiť v 2dcl vody, vypláchnuť ústa a vypľuť.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: vytvorenie liečivých blanovitých buniek z pobrušnice žalúdka. Bunky putujú hlavne do hormonálnych žliaz a čiastočne do tuku.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoríte 100 užitočných látok v tele. Odporúčam zdvihnúť na 600 – 1000. Kúpte si v lekárni čierne múmio (nie hnedé), pri kúpe skontrolovať. Rozpustiť jednu tabletku vo vode a zmiešať s medom, každý týždeň raz natrieť celé telo. Začať sa chodiť slniť celé telo alebo do solária. Pred sprchovaním natrieť telo rybacím olejom – D vitamín a jadrovým mydlom umyť.

Psychika: ešte tvrdo odmietate pud sebazáchovy v brušnom mozgu, ktorý je v stenách čriev. Čítajte si príspevky v Geriatrickej poradni, pozerajte si obrázky jaskýň, do ktorých ukladajte predstavy vlastnej samovraždy. Iba v predstave. Potom pud sebazáchovy funguje pre vás lepšie.

Nočná psychika: tak isto sa pred spaním programujte a predstavujte si, ako dovolíte pudu sebazáchovy v črevách, aby vás mohol liečiť. Lieči vás on a nie vy osobne.

Záver: o dva mesiace sa prihláste na kontrolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.