Chcela by som sa o sebe dozvedieť viac, o svojom smerovaní, čo mám v živote vykonať, čomu sa mám venovať. Ďakujem.

Potešilo, že ste si dali nahliadnuť do svojho podvedomia. Je tu veľmi silné duchovno. Ale aj neochota žiť duchovno v reálnom živote. Je na vás, čo spravíte zo svojho života, či to bude niečo povznášajúce.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo slezinu. Chorá oblasť a odporúčam preliečiť. Aj nervový systém je značne poškodený. Imunitný systém je pod hranicou nutnosti a v tele sú nežiaduce mikroorganizmy. Biele krvinky napádajú nervový systém. Teda treba sa začať zaujímať o svoj zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je odpojený od tela, ste na polceste do psychiatrickej ambulancie. Psychoterapie na stabilizovanie stavu sú potrebné.

Povaha
Ste atypicky usadená v tukových bunkách pod kožou. Charakterizuje to obrázok osoby so silnými náboženskými predstavami okolo seba. Vaša psychika preniká do anorganických zložiek svojho tela. Máte poškodené epitelové bunky na povrchu orgánov, ktoré držia tvar orgánov, to dovoľuje robiť ezoteriku vrcholového charakteru ako F. Bardon. Zatiaľ v aure okolo seba pestujete náboženské obrazy. Mali by ste sa venovať ezoterike dôslednejšie. Vaša psychika inklinuje k ľuďom, ktorí ohýbajú pohľadom predmety, zapaľujú predmety silou vôle a premiestňujú veci pohľadom. Ale u vás iba náznaky týchto schopností.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na svet mŕtvych. Povrchová vzrušivosť: cintoríny. Pohlavná vzrušivosť: kopať hroby a skúmať ľudské pozostatky. Citová vzrušivosť: náboženské sochy.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali extrémne čierne anjelské sféry detských dyslektikov a kazia vám život. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Poslanie hrobárky a náboženskej kazateľky. Všetko o svete mŕtvych a kvalitné informácie. Veľmi kvalitný pohľad na svet mŕtvych spomienok organického života v kozme.

Embryonálny vývoj
Je poznamenaný reinkarnantom z Tibetu. Teda spomienky mŕtvej osoby z Tibetu sú vo vás. Možno vás charakterizovať ako špiritistku schopnú komunikovať so svetom mŕtvych spomienok. Tento záznam chce žiť výhradne hlbokou duchovnosťou a útočí na vás, aby ste tak robili.

Chromozómová história
Vaše chromozómy pochádzajú z oblasti Tibetu a ide o kultúru viazanú na svet mŕtvych. Váš rod sa do strednej Európy dostal omylom ako šialená osoba.

Génové predpoklady
Génové reťazce s rozostúpené a mali by ste žiť ezotericky, pokiaľ chcete šťastný osud. Nie je rozumné žiť bežným životom.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Nechcete žiť duchovne a hľadáte spôsob, ako svoje vnútro zničiť. To nemá zmysel, treba sa spojiť a žiť duchovne. Vy chcete ezoteriku ako zábavu a potešenie. Podvedomie chce tvrdú prax ezoterika. Pokiaľ nepovolíte, prinesie vám do života riskantné situácie. Budete ubližovať najbližším ako každý špiritista.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch vás podvedomie nevie prinútiť meditovať. Vzpierate sa a bojujete. To vedie k zdravotným problémom.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ budete pokračovať takýmto spôsobom, tak si užijete útoky podvedomia a to poriadne. Je na vás, ako sa do budúcna rozhodnete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.