Mala som nasadené lieky na spanie. Boli to však silné antidepresíva, ktoré mi vyvolali neurózu. Môj psych. stav sa zhoršil, som na liekoch, ktoré mi predpísal psychiater. Spávam s liekmi a mám pri tom také sny ako film. Som z toho zúfalá.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vašej psychiky. Zdiagnostikoval som vaše zdravie, ktoré je v poriadku. Čo sa týka psychiky, tá je štandardná. Čo nie je v poriadku, to je spánok. Ale za tento stav si môžete sama. Odmietate žiť duchovne a tak to podvedomie realizuje počas noci. Chcete žiť normálnym životom, ale podvedomie je extrémne duchovné. Pokiaľ nezmeníte prístup a nebudete žiť duchovne, tak sa psychické problémy nebudú dať vyriešiť. Buď, alebo.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a dobre upevnený. Psychika je štandardná.

Povaha
Ste usadená psychicky v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nemá záujem žiť.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na ničnerobenie. Povrchová vzrušivosť: byť chorá. Pohlavná vzrušivosť: vyšetrenia u lekárov. Citová vzrušivosť: zomrieť. Celkovo porušené podvedomie. Nezáujem o život.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali do podvedomia biele anjelské sféry detských dyslektikov. Pokiaľ by ste sa chceli nimi riadiť, tak šťastný osud. Ale vy ich nechcete počúvať a chcete byť chorá, lebo vám to vyhovuje.
V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Máte v nich obrázky o chorobách a ľudskom utrpení, ktoré musíte absolvovať.

Embryonálny vývoj
Všetko prebehlo v poriadku.

Génové predpoklady
Máte extrémne otvorené génové reťazce a mali by ste žiť duchovne. A nemáte na výber.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Silou mocou chcete žiť normálnym spôsobom života a vediete súboj s vlastným podvedomím, ktoré neustále ničíte a likvidujete.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Podvedomie vás prinútilo, aby ste duchovne žili v snoch, kde sa neviete ubrániť. A to narušuje snové pochody a následne máte depresie.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď budete žiť duchovne aj v bežnom živote a dáte si to na prvé miesto vo svojom živote.

Pridaj komentár