Snová ezoterika a hypnotická osobnosť
Bude nás zaujímať reiki, ktoré by išlo do nočného režimu, a teda chránilo nočný spánok a celkovo neuróny a nervové dráhy v ľudskom tele. Je známe, že človek, keď zaspí, má malú šancu postrážiť to, čo sa bude počas noci diať. Často nameditujete počas dňa mnoho cvičení, naučíte sa naspamäť nejaké tie texty, robili ste si liečivé terapie a užili lieky a počas noci ako keby sa to všetko doslova vyparilo a kdesi zmizlo. Jednoducho nočný stav často rozhodne proti vôli ezoterika a značnú časť práce na sebe počas dňa zlikviduje alebo inak nevhodne upraví.
A to skutočne nie je nič príjemné. Narobiť sa na niečom a ráno po zobudení zistíte, že sa to niekde vyparilo.

Ešte horšia je situácia, keď napríklad bojujete proti rýchlemu starnutiu. Tu po noci je situácia ešte horšia a nočný režim vaše úsilie zlikvidovalo mnohokrát za sebou a ešte zrýchlilo starnutie. Ezoterik chce ovládnuť nejaké tie veštecké techniky a nie a nie ich dostať natrvalo do neurónov ako mimoriadnu vlastnosť. Jednoducho zvieracie vedomie v noci rozhodlo, že nič také nepotrebujete. A teda noc a nočný režim a jeho kontrola je potrebná, aby ste zlepšili svoje výsledky.

Nočným meditáciám sa Saša Pueblo venuje už mnoho rokov. Jednak si študuje odbornú literatúru, vedie debaty s psychológmi na túto tému, vytvára systém vešteckých techník na spánkové stavy a ich poruchy. Učí sa umeniu hypnózy a média. Stáva sa hypnotickou alebo skôr autohypnotickou osobnosťou. Postupne počas dlhého obdobia mení svoje klasické spánkové stavy na stav umelého oddychu a umelého spánku.

Saša Pueblo zaspáva nie normálnym spôsobom, ale pomocou hypnotických techník. Na diaľku necháva na seba pôsobiť v prípade oddychu alebo spánku naraz viacerých hypnotizérov. Postupne mení denné a nočné vedomie a vracia sa k zvieraciemu spánku, kde nočné aj denné vedomie sú čiastočne otvorené počas dňa aj noci. Dôvodom takéhoto konania je mať prístup k snom počas dňa aj noci. Saša Pueblo prerába svoj nočný režim a dosahuje, aby sa v noci riešili potrebné problémy a ráno aby vyliezali z hlavy k realizácii v bežnom živote.

Saša Pueblo sa postupne učí neodmietať žiadny mikrospánok počas dňa a vždy si ho dopraje, aj keď pri tom musí kráčať alebo sa s niekým rozprávať. Pokiaľ sa s niekým rozpráva a téma nie je náročná na nové riešenia, tak Saša Pueblo je v stave trvalej námesačnosti aj cez deň. Necháva na seba pôsobiť somnambulné osoby, ktoré sa v noci túlajú po byte alebo dome. Buduje si aj astrálnu projekciu pre nočný spánok z energie kostí. Vie si ráno, keď sa zobudí, prepnúť temenný mozog. Prepojí ľavý temenný mozog, aby spravoval pravý temenný mozog. A pravý temenný mozog bude riadiť ľavý temenný mozog. Treba si to jednoducho trénovať. Saša Pueblo je počas celého dňa v somnambulnom stave a baví sa s ľuďmi, ako to on rád hovorí, z kazety a jeho telo riadi nočná astrálna projekcia.

Saša Pueblo sa snaží, aby počas noci mal aj 10 – 20 násobné dávky melatonínu, serotonínu, tryptofanu a oxitriptanu. K tomu potrebnú nočnú chémiu a to vzácne prvky a nočný B vitamín. Stav sa blíži skoro akoby k otrave melatonínom. Všetko si vyrobí tlakom a cvičením na tukové bunky. Vzorom sú mu kaukazskí horali. Saša Pueblo má aj počas dňa aspoň trojnásobné dávky melatonínu a musí sa s takouto dávkou naučiť fungovať aj počas dňa. Takýmito vysokými dávkami Saša Pueblo počas oddychu alebo spánku upadá do niečoho podobného ako zimný spánok. V tomto stave beží jedinečná chémia vo vnútri buniek. A toto je aj jedno z tajomstiev kaukazských horalov dožívajúcich sa výnimočne aj 140 rokov.

Saša Pueblo si vie nasugerovať v ústach a prinútiť svoj mozog a svoju chémiu, aby produkovala látky potrebné na dosiahnutie hypnózy. Pokiaľ sa v noci zobudí, tak sa rýchlou autohypnotickou technikov uspí. Všetky tieto techniky mu dovolia konzumovať množstvo informácií a poznatkov nad bežný rámec. Kontrolou nočného stavu zefektívňuje svoje premeny a budovanie mimoriadnych schopností. Na získanie poznatkov, vedomostí a mimoriadnych schopností potrebuje menej času ako iní ezoterici.

Dalo by sa povedať, že Saša Pueblo opustil stav klasického spánku a vlastne funguje stále ako somnambulný jedinec, ako zhypnotizovaný jedinec. A vlastne úplne zmenil význam a potrebu po spánku. Pokiaľ by mal niekto záujem dožiť sa 120 – 140 rokov, musí sa vydať na takúto cestu.
Saša Pueblo sa rád venuje reiki v hlbokej noci a nechá sa preliečovať a to hlavne nemeckými reikistami, ktorí sa venujú práve reiki pre regeneráciu a obnovu. Skúste si to vyskúšať na diaľku. Saša Pueblo má pre noc astrálnu bytosť budovanú z kostí a táto bytosť vie výborne využiť chemické fabriky v kostiach na vynikajúcu stabilizáciu chémie celkovo. Saša Pueblo sa rád napája na snové pochody dlhovekých ľudí v zahraničí. Vie kontrolovať snovú pamäť v strednom mozgu, v tejto oblasti sa nachádza hypofýza a epifýza.

Samozrejme, toto všetko by možno niekomu úplne stačilo a nehľadal by iné možnosti. Ale to nie je zvykom Sašu Puebla, ktorý usilovne pátral a vypátral tradície lapačov snov severoamerických Indiánov. A to možno považovať za vrcholovú úroveň v nočných stavoch. Saša Pueblo vám želá, aby ste sa počas mnoho rokov bezpečne dostali na takúto duchovnú úroveň. Postupujte opatrne a rozumne.

Kultúra severoamerických Indiánov
Keď zvládnete stať sa autohypnotickou osobnosťou, je čas pustiť sa do budovania astrálnej projekcie a astrálnej snovej bytosti do snov a rovno do stredného mozgu, ktorý je asi v strede hlavy veľkosti menšieho orecha. V tejto časti mozgu sa nachádzajú hormonálne žľazy epifýza a hypofýza a je tu aj snový archív pre nočný režim. Celkovo sa astrálna bytosť buduje z kostných neurónov a nervstva. Nachádzajú sa rovno v kostných bunkách. Astrálnu bytosť dobre budujú aj osoby, ktoré produkujú veľké dávky spánkových látok ako melatonín, serotonín a tryptofan a často trpia upchávaním neurónov spánkovými látkami. Meditáciou na kosti, kostné bunky a kostné neuróny sa vytvára astrálna bytosť. Táto má v prvom rade podporovať zdravie, intelekt a veci nad rámec života. Napájajte sa mentálne na diaľku na osoby, ktoré majú vytvorenú astrálnu bytosť pre denný režim a to v šamanskom vedomí, kde neodlišujete medzi sebou a stromom, alebo astrálnou bytosťou živej osoby. Keď už budete mať z kostí vybudovanú astrálnu bytosť určitej sily, je čas si vytvoriť astrálnu bytosť pre spánkový režim ako strážcu svojich snov.

A tak z energie astrálnej bytosti pre denné aktivity vytvoríte energetickú predstavu ruky a vložíte ju do stredného mozgu. Prípadne sa na diaľku v prírodnom vedomí napájate na osobu, čo má nočného astrálneho strážcu svojich snov. A nebuďte prekvapení, ako bude vyzerať astrálny strážca vašich snov a nočný režimov. Bude to niečo ako pavúk, ako nejaký druh prehistorických článkonožcov z obdobia kambria pred 500 miliónmi rokov. V strednom mozgu a nielen tam sa z embryonálneho vývoja nachádzajú drobné bunkové štruktúry, ktoré sa zaktivizujú a budú fungovať zvláštnym spôsobom. Budete mať pocit, že astrálna štruktúra v tvare pavúka si tká vo vás siete. Samozrejme, nič takéto nerobí, ale sa postupne rozširuje a aktivizuje vo všetkých vašich nervových dráhach, neurónoch a zakončeniach. Aby sa takáto astrálna projekcia naplno rozvinula vo vašich neurónoch a nervstve, je potrebné dostať do seba na začiatok severoamerickú indiánsku tradíciu. Počúvajte čo najviac a to aj celé hodiny autentickú indiánsku hudbu. Pozerajte videá indiánskych tanečníkov a to celé hodiny a celé dni. Venujte sa problematike indiánskych lapačov snov a celkovo kultúre Indiánov. Staňte sa milovníkom všetkých pavúkov sveta a všetkých šamanských masiek. Napájajte sa v šamanskom vedomí na osoby, ktoré sa venujú zberu a spoznávaniu pavúkov a to hlavne v Afrike. Zároveň sa na diaľku napájajte na vtáčie perie a pavučiny pavúkov. A veľa vám povie aj knižka Abdrushina. Vtáčie perie v pavučinách je silný nástroj na otvorenie astrálneho strážcu do snov a nervového systému. Staňte sa posadnutí všetkým okolo pavúkov. Tak isto plod dieťaťa má v určitom období vývoja otvorené tieto štruktúry a potom sa uzatvárajú. Cez astrálneho pavúka sa potom dostanete k všetkým 200 prehistorickým štruktúram, ktoré popisuje evolučná medicína. Nezabúdajte, že niekedy boli naši zvierací predkovia niečo ako pavúky, ale také, čo sa skôr podobali na kombináciu pavúka a šimpanza. Naučte sa mentálne chodiť do jaskýň plných pavúkov a pavučín. Dalo by sa o tomto všetkom písať podrobnejšie, ale pre potreby astrálnej bytosti do snov tento text bohato postačí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.