Rotácia ako taká
Máme tu problematiku niečoho, čo rotuje, točí sa okolo vlastnej osi. Dervišský tanečník sa točí dlhé minúty okolo svojej osi. A postupne po mnohých rokoch cvičenia energia rotuje aj okolo chrbtice a všetkých kostí. Rotuje planéta Zem a jej magmatické jadro. Točia sa viaceré planéty v našej slnečnej sústave. Ale napríklad Merkúr sa netočí, ani náš Mesiac sa netočí a stojí na mieste. Teda nejaký objekt rotuje okolo svojej osi do uzavretého kruhu.

Rotácia predstáv v mozgu
Máme pamäť a v nej uložené spomienky. Zvyčajne sú statické a je náročné prerobiť si mozog tak, aby ste mali pohybové obrázky a nie iba statické fotografie. Naučte sa v strede svojho mozgu za pomoci neurónov rotovať menšie objekty alebo nimi pohybovať ako bábkami v bábkovom divadle. Asi to pôjde ťažko alebo vôbec. Najprv sa budete musieť naučiť posielať z pamäte obrázky predmetu zo všetkých strán naraz. Potom posielate obrázky z pohybu predmetu zo všetkých uhlov. Až rýchlosť aktivizácie množstva obrázkov z rôznych uhlov dá rotujúci objekt v plnej kráse. Je náročné dosiahnuť v strede svojho mozgu takýto maličký rotujúci objekt. Chce to roky tréningu.

Orgány rovnováhy
Aby mohlo ľudské telo rotovať okolo nôh a chrbtice, potrebuje orgány rovnováhy a tie si nájdete na rôznych miestach tela. A dokonca celoživotným praktizovaním gymnastiky si môžete vypestovať priamo v mozgu nové centrá rovnováhy. Ale nemáme orgány rovnováhy iba v podobe slimákov v uchu. Máme aj dve prehistorické centrá a to medzi lopatkami a v kostrči. Tu sa dajú tieto centrá aktivizovať a využiť k lepšej rovnováhe v mladosti. Ale aj pre starší vek je dobre si tieto štruktúry vybudovať a otvárať.

Dervišské tance
Je to perzská tradícia. Peržania počas Rímskej ríše tvrdo cvičili rotačné cvičenia ako bojový výcvik vedúci k lepšej orientácii pri streľbe z luku otočením sa v sedle koňa. Rotácie ako základ zápasenia sa dodnes prevádzajú v rituálnom tanci. V rukách majú valce s rovnou rúčkou a s nimi rotujú okolo svojho tela a hlavy. Sila orientácie a rotačnej sily. A máme tu aj dervišské tance, ktoré majú nie bojový, ale duchovný charakter. Po takýchto cvičeniach bude kmitať a vibrovať všetko od orgánov tela, buniek, orgánikov v nich, bielkoviny, aminokyseliny. Samozrejme aj samotné prvky a v nich behajúce častice okolo jadra prvku.

Myseľ kvantovaného fyzika
Aby sme sa dostali k rotácii vo vnútri prvku, teda úroveň periodickej tabuľky, je potrebné sa spojiť na diaľku práve s osobami, ktoré testujú častice a vnútro chemických prvkov a ich mozog a predstavy sa spojili s rotáciou častíc v prvkoch. Meditáciou na takéto osoby môžete dosiahnuť vedomie rotujúcich častíc v prvkoch.

Príprava kozmonautov
Je tu ďalšia možnosť tréningu a to na diaľku sa napájať na kozmonautov, ktorí absolvovali výcvik pred štartom do kozmu. A ich pocity si môžete pestovať na novodobých rotujúcich kolotočoch v zmysle ľudovej zábavy.

Rotácia planéty Zem
Je dobre sa venovať všetkému o rotačnom potenciáli planéty Zem so žeravým jadrom a tuhým povrchom plným morskej vody. Záujem ide na osoby, ktoré sa touto problematikou intenzívne zaoberajú a ich vnútro má rotujúce častice v aktívnom rotujúcom pohybe.

Minioscilátor
Začiatok aktívnej rotácie častíc bioenergie, ktoré produkujú mitochondrie vo vnútri buniek. Každá bunka má pár mitochondrií, ktoré z chemických látok a železa produkujú bioenergiu pre bunky a celý organizmus. Bioenergia tohto druhu sa hromadí v tele a okolo neho. Hovoríme tomu bioenergetická aura. A táto bioenergia sa mimoriadne rýchlo stráca a uniká do okolia. A to je problém každého z nás. Produkovať bioenergiu tohto druhu a nedovoliť, aby utekala len tak mimo telo a do priestoru okolo. A na to je dobré začať budovať systém rotujúcich energií, ktoré zotrvajú v človeku dlhšie a vo vyššom napätí. Táto cesta sa dá nastúpiť aj pomocou špirálových oscilátorov, ktorými prechádza slaboprúd. A potrebuje dva – z každej strany jeden. A tu pokračuje cesta k rotujúcim energiám a vybudovaniu vlastného systému podobnému ako má planéta Zem.

Megaoscilátor
Našťastie tu máme vedecké tímy a tie vytvorili gigantický guľovitý oscilátor s veľkým železitým jadrom a okolo stočili kovové trubky. Všetko naplnili čistým sodíkom a potom to roztočili silnými motormi. A ide to dodnes a tak isto to testujú. Keď veštecky ošetríte osoby okolo oscilátora, tak zistíte, že okolo ich kostí rotuje energia do špirál a tak isto rotuje bioenergia hlavne zvnútra kostí a vytvára biomagnetické pole podobne ako okolo planéty Zem. A to sme chceli dosiahnuť aj my.

Majstrovské reiki
Keď absolvujete tento výcvik a množstvo reiki zasvätení, tak vlastne už ani nepotrebujete majstrovské reiki a ste vlastne nad ním. A to je výborné, že sme sa k majstrovskému reiki prepracovali bez toho, aby nás do tejto úrovne niekto zasvätil. A to je iba začiatok našej cesty k rotujúcim objektom a rotujúcej aure. Nech sa nám v tomto úsilí dobre darí.

Mozog a glóbus
Lebka ako povrch zemegule a mozog ako kozmos – predstava v mozgu. V jednom z amerických múzeí zostal po jednej náboženskej skupine zaujímavý objekt. Glóbus z dvoch pologúľ, ktoré mali zvnútra pokreslený povrch planéty Zem a vo vnútri boli súhvezdia a planéty. Nasadíte si túto predstavu na vlastný mozog, ktorý potom začne fungovať lepšie ako doteraz. Prvýkrát sme niečo využili z americkej ezoterickej praxe. Je to nesporne zaujímavý stav hromadenia bioenergie v samotnom mozgu.

Pridaj komentár