Ľudské Reiki. Reiki zasvätenie. 4 centrá. Základné znaky. Znaky tvorby vlastnej bioenergie. Zosávanie bioenergie stromov, zvierat, mikroorganizmov a ľudí. Udržanie bioenergie. Vlastná liečba. Autopilot samoliečby, ktorý sa spúšťa pri chorobe. Sugeratívne Reiki. Tento zápis má aj svoju zvukovú nahrávku MP3.

Pri tomto type ľudského Reiki nie je potrebné utišovať ľudské myslenie a prechádzať na zvieraciu formu. Netreba pozmeniť ľudskú myseľ. Naopak začíname sugeráciou chorobnosti v ústnej dutine a zisťujeme, či Reiki systém tvorby bioenergie naskakuje sám bez toho, aby sme sa o to museli usilovať. Iba sugeratívne uveríme, že ústnu dutinu máme stále viac a viac chorú. Ako pridávame chorobnosť, tak sa objavujú základné znaky ako sú ruky, chodidlá, ucho, oko, pery. Potom sa tieto znaky začínajú postupne hýbať. Hovoríme o pránickom pohybe. Keď stupňujeme chorobnosť v ústnej dutine, tak sa zjavujú obrázky točených špirál, ktoré produkujú silnejšiu, ale vlastnú bioenergiu.

Až sugerácia silnej chorobnosti zapýta zosávanie bioenergie z iných živých zdrojov pomocou znaku, ktorého základom je kruhovitá bublina a veľké písmená abecedy. K tomu sa pridávajú rôzne druhy krížov, prerušovaných čiar, polovica kružnice, štvorce a kruhy s drobnými čiarkami, ktoré pretínajú tieto geometrické útvary. Takýmto znakom zosávame bioenergiu z ľudí zvierat, stromov, mikroorganizmov a rastlín. Keď všetko dobre ide a v ústnej dutine sa zhromažďuje množstvo bioenergie, tak vo všetkých orgánoch vsugerujeme určitú chorobnosť a všetko preliečujeme. Takto postupujeme v rohoch spánkových lalokov, v prednej časti mozočku a v oblasti hrubých čriev v okolí pupku.

Pri zosávaní ľudskej bioenergie je možné už uvažovať o psychickom rozmere Reiki. Keď ste nervózny, tak zosávate bioenergiu z kľudných ľudí. Keď ste depresívny, tak zosávate bioenergiu z veselých ľudí. Bioenergiu nezosávame nikdy v najbližšom okolí a riadime sa morálno – etickými zásadami. Treba si uvedomiť, že bioenergie Reiki nepoznajú čas a priestor a zosávať ich môžete kdekoľvek.

Všetko je vedené tak, aby sa vytvoril automatický mechanizmus spúšťania Reiki na základe zdravotného stavu. Klasické Reiki takýto mechanizmus nemá. Navyše klasickým Reiki môžete liečiť hlavne iných, a nie seba. Takýto druh Reiki, ktoré praktizujem a precvičujem, vedie k vytvoreniu mechanizmu samočinného preliečenia organizmu vždy, keď to budete potrebovať bez toho, aby ste sa museli o tento bioenergetický mechanizmus akosi starať. Pravidelnými cvičeniami sa takýto mechanizmus Reiki vytvára a postupne sa súčasťou výcviku stáva zdokonaľovanie tohto systému.

Pridaj komentár