Budem sa tu venovať nácviku mimozmyslového putovania. Ide o výcvik schopnosti uvoľniť vedomie a pocity a tieto premiestňovať do vnútorného sveta vlastnej osoby, ale aj do vonkajšieho sveta okolo nás.

Keď som si začal preverovať všetkých významných ezoterikov, ktorí v našej histórii popisovali mimozmyslové zážitky, tak som u všetkých zistil jeden spoločný fenomén. Jednoducho všetci mali problémy s okosticou. Hlavne som takýmto spôsobom skúmal tých, ktorí už zomreli. Napríklad D. H. Lawrence, Aldous Huxley, Arthur Kostler, Emily Bronteová a ďalší. U všetkých bez výnimky som vyciťoval chorobné stavy s okosticou. Okostica je tenká blana na povrchu kostí. Keď sa kosť vyberie zo živého organizmu, tak sa okostica aj s kosťou zosušia. Niektorí mali okosticu tenučkú, títo dokázali mimoriadne dobre prenikať do vlastného vnútorného sveta. Ako keby sa do ich tela dostala bioenergia, uzatvorila ich všade a oni mali za chvíľu pocit, že sa svojou mysľou a cez bioenergie môžu posunúť kdekoľvek.

Niektorí mali okosticu hrubšiu a mali pocit, že sa môžu povetrím ocitnúť kdekoľvek. Je to pocit vetra, ktorý sa dostane všade medzi objekty. Niektorí mali na okostici iba zdravé drobné fľaky a dokázali prenikať do vnútorného sveta fyzických zvierat. Ďalší mali okosticu aj na iných miestach tela. Jednoducho rástla v orgánoch a na ich povrchu. Vedomie týchto jedincov mohlo prenikať do fyzických predmetov ako sú skaly a podobne. Pokiaľ mali chrupavku vo vnútri tela, ale nie na povrchu alebo vo vnútri orgánov, tak ich vedomie mohlo putovať do fyzického kozmu. Tak isto zvláštne stavy mohli v okostici vyvolávať rôzne čarodejnícke mastičky. Keď bol v mastičke jed zo žiab, tak astrálne putovanie viedlo všade tam, kde sa dialo niečo erotické. Teda závisí od každého, ako si dokáže nasugerovať veci okolo chrupaviek svojho tela. Astrálne projekcie uvoľnenia svojho vedomia do fyzického vedomia sú možné dobrou sugeráciou poškodenia okostice alebo jej narastenia na inom mieste tela.

Skoncentrujete sa do okostice a tu si nasugerujete jej poškodenie. Sugerácia je čo najživšia a tento stav podporuje uvoľnenie bioenergie z vášho tela. V tejto bioenergii môže putovať aj vaše vedomie a zájsť kdekoľvek v hmotnom svete. Napríklad nasugerujem si určitý stav chorobnosti okostice alebo jej rast na inom mieste tela. Počkám na vyosenie aurického obalu, ktorý je plný bioenergie a mám pocit, že som prenikol do druhej miestnosti. Tu ako keby som všetko otočil a videl ako v zrkadle. Teda všetko sa odohráva teraz v mojom fyzickom tele a ja mám pocit, že sa prechádzam v miestnosti medzi stoličkami. Samozrejme, že na takéto bioenergetické výlety treba mať aj dostatok bioenergie napríklad pestovaním bioenergie Reiki. Keď využijem všetky moje bioenergetické schopnosti cez Reiki systém, aj tak mi to stačí iba na prienik mojej bioenergie za fyzický Mesiac na oblohe. Ďalej moje bioenergetické schopnosti nesiahajú. Dobré je do fyzického kozmu prenikať cez arktické oblasti, kde je vplyv magnetického jadra znížený a sú tu prirodzené úniky atmosféry do kozmického priestoru. Bioenergeticky siaham po oblasť fyzickej planéty Venuše. Ďalej to jednoducho nejde za súčastných bioenergetických pomerov môjho tela. Ide to tak, ako keby ste museli nahromadiť určitú silu a až potom vás to posunie ďalej. V žiadnom prípade nemám pocit, že by to bola iba fantázia alebo prenikanie do môjho vnútorného sveta.

V prvých fázach astrálneho putovania sa treba oboznámiť a naštudovať čo sa dá o vlastnej okostici. Potom sa treba naučiť koncentrovať sa do organizmu, ale aj do okostice. Ja osobne mám okosticu v chorobnom stave hlavne na rukách. Pri liečbe Reiki energiou neviem do tejto oblasti dostatočne prenikať. Tak isto osoba, ktorá hovorila, že má túto schopnosť, má problémy s rastom okostice v šľachovej oblasti. Keď sa skoncentrujete do okostice vlastného tela, tak je dobré v okostici na povrchu kostí dosiahnuť stav kľudu a nefunkčnosti. Vlastne sa učíte sugeratívnej schopnosti absolútne uveriť, že okostica je chorá alebo narástla niekde inde a nepochybovať o tom.

Pridaj komentár