Súhrnné spracovanie predchádzajúceho obdobia
Saša Pueblo sa venuje mimoriadne aktívne reiki už druhý rok. Predtým sa venoval asi 20 rokov základom ezoteriky a celkovo duchovným vedám. Neustále rozvíja svoje veštecké a liečiteľské schopnosti. Sašu Puebla možno považovať za polyhistorickú osobnosť vzdelanú do všetkých prírodných, spoločenských a technických vied. Saša Pueblo mnoho rokov prerába svoj mozog a buduje v ňom množstvo mimoriadnych schopností netradičného charakteru.

Rozhodli sme sa preskúmať vešteckými a aj vedeckými metódami problematiku reiki systému. O čom to je, ako to funguje a čo by sa s tým dalo robiť? A tak sme začali pekne od začiatku a vytvorili sme zoznamy reikistov po celom svete. Zaujali nás reikisti v Česku, Amerike, Anglicku, Nemecku, Maďarsku, Japonsku, Tibete a v Kanade. Nestále sa s nimi veštecky prepájame a spoznávame ich systémy pre reiki.

Potom sme sa zorientovali do Japonska a začali sme skúmať reiki tam, kde vzniklo a kde sa rozvinulo pre ľudí po celom svete. Preskúmali sme materiály a aj hrobné miesta Mikao Usuiho, Chujiro Hayashiho, ale aj Hawayo Takato. K tomuto výskumu sme pridali japonského mnícha bez mena, ktorý fanaticky počas celého života zbieral meteority, nestále sa ich dotýkal a pracoval s nimi. A tento japonský mních, žijúci pred prvou svetovou vojnou, ako prvý pestoval v podstate reiki a dal zasvätenie Mikao Usuimu, ale aj ďalším japonským ezoterikom. Našli sme jeho hrobné miesto a cez zasvätenie sme skopírovali jeho studený objekt, ktorý je dodnes nad jeho hrobným miestom. Prekvapujúci objav v Japonsku boli hrobné miesta samurajov, ktorí mali svoje meče z meteoritického železa a vlastne počas celého života spájali svoju psychiku dynamicky so svojím mečom. A počas ich života sa vytvoril nad ich hlavou reiki objekt, ktorý po ich smrti zostal nad hrobným miestom. Tieto reiki objekty nemožno vidieť bežnými očami, ale senzibil takýto objekt vníma dobre.

V zásade sme sa po Japonsku rozhodli, že preskúmame ďalších jedincov, ktorí prišli počas svojho života do trvalého kontaktu s meteoritmi alebo predmetmi vyrobenými z meteoritov. A tak sme sa rozbehli do Číny a tu sme našli posmrtný záznam jedinca, ktorý robil feng shui cez meteoritický kompas Luopan. Pokračovali sme do Európy k hrobu Franza Antona Mesmera. Bolo o ňom známe, že robil s magnetizmom a aj s meteoritmi.

Pokračovali sme do Tibetu, kde je dodnes živá tradícia viesť náboženské obrady s pomôckami, ktoré sú z meteoritického železa. Pokračovali sme do Indie a tu sme našli hrobné miesto Tibeťana, ktorý celý život hral a meditoval na meteoritických misách. Ten zasvätil jedného Američana, ktorý vytvoril hudobný nástroj podobný cimbalu s kovovými platničkami z meteoritického železa. Tak isto sme si nad jeho hrobným miestom skopírovali jeho reiki objekt. Pokračovali sme na Filipíny, kde sme si našli hrob prvého filipínskeho liečiteľa a pravdepodobne to bol európsky kňaz, ktorý sa rukami dotýkal meteoritu a liečil iných ľudí. Založil tradíciu filipínskeho liečiteľstva. Tak isto sme si skopírovali jeho studený objekt, ktorý nie je nad jeho hrobom, ale má ho v aure nad sebou jeden z filipínskych liečiteľov. Pokračovali sme do starovekého Egypta, kde sa aktívne pri mumifikácii používali predmety z meteoritického železa. Našli sme hroby týchto Egypťanov a skopírovali sme si studený objekt do aury.

Následne sme sa vrátili do Japonska, aby sme si prevzali aj ďalší objekt Mikao Usuiho a Chujiro Hayashiho. Títo dvaja predstavitelia reiki sa venovali aj výskumu smolinca a uránu, teda rádioaktívnemu materiálu. Počas života sa vystavovali rádioaktivite a organizmus sa túto rádioaktivitu snažil odstrániť tak, že ju zalial do kostí a to vytvorilo v týchto osobách celotelový objekt reiki. Takýto objekt sme nachádzali aj nad hrobnými miestami napríklad obetí Černobyľu. Teda už tu máme dva studené reiki objekty, ktoré sa nachádzajú najčastejšie nad hrobným miestom danej osoby. Potom tu máme tretí studený objekt reiki a to sú obete zhodenia atómovej bomby v Hirošime a Nagasaki. Priamo v epicentre výbuchu zostal po živej osobe na zemi iba čierny fľak a nad fľakom dnes vnímať jedinečný objekt, cez ktorý ezoterik môže preniknúť do hlbočín kozmu.

Nakoniec sme svoju pozornosť upriamili na kozmonautov, ktorí boli v kozme dlhšie ako tri mesiace. Kozmonauti ožiarení kozmickým žiarením vytvorili v tele množstvo objektov okolo svojich orgánov. Po smrti sa nad ich hrobným miestom nachádza séria reiki objektov. Sú studeného charakteru. A tak sme prišli vlastne k 4. druhom studených objektov histórie reiki. Možno si poviete, na čo je dobré kopírovať si do aury tieto studené objekty pomocou zasvätenia? Tieto studené objekty reiki je možné rôznym spôsobom aktivovať a získavať informácie priamo a nie cez tretie osoby, ktoré sa často v problematike reiki nevyznajú. A to je dôležité – prevziať skúsenosti priamo cez studené objekty reiki.

Meteority ako staršia tradícia reiki
Po sérii studených objektov reiki prevzatých a skopírovaných z hrobných miest do aury reiki
zasvätencov nastal čas venovať sa takzvaným teplým objektom reiki, ktoré si dokážeme skopírovať od živých jedincov. V tomto prípade sme hľadali niekoho, kto sa meteoritmi zaoberá od detstva, nestále sa ich dotýka, niečo s nimi fyzicky robí a samozrejme, je lepší ako japonský mních, ktorý zasvätil Mikao Usuiho. Takéhoto jedinca sme našli, je to živá osoba Laurence G. a venuje sa štúdiu meteoritov. A tak sme so záujmom skopírovali živý objekt tejto osoby do aury ezoterikov. Týmto momentom sa začalo obdobie živých objektov, ktoré sa skopírovali nie z hrobného miesta, ale od živej osoby. Je zrejmé, že táto živá osoba sa musí denno–denne venovať meteoritom. A tak sa zopakovala história z Japonska. Od tohto momentu máme v aure objekt reiki od živej osoby a všetky zasvätené osoby ho môžu začať používať v praxi reiki. Mŕtve a studené objekty sú studnicou poznatkov o živote osobností reiki a ľudí, ktorí mali silný kontakt na meteority. Teplý objekt reiki je ďalšia etapa nezávislého budovania reiki systému mimo dnešnú komunitu reiki. Nepreberieme si teplý objekt od žiadneho popredného dnes žijúceho reikistu. Je to možno prekvapujúce, prečo takto postupujeme, ale má to svoju logiku vybudovania reiki, ktoré je prísne testované a overované krok za krokom. Budúcnosť ukáže, či toto rozhodnutie bolo správne. Verme, že bolo výnimočné a aj nutné.

Rádioaktívne prvky ako novšia tradícia reiki
Tak isto máme za sebou zasvätenie do celotelového studeného objektu reiki viazaného na kosti ezoterika a aj tu chceme mať teplý reiki objekt od živej osoby. Teda studený celotelový objekt už máte v celej aure tela a teraz pribudol tento objekt od živej osoby, ktorá sa venuje rádioaktívnemu výskumu. Ide o živú osobu Yukiya A., ktorá sa venuje výskumu atómovej energie. A tak je tu do praxe reikistu druhá živá kópia reiki objektu pre reiki prax.

Kozmické žiarenie ako aktuálne reiki
Tak isto máme za sebou zasvätenie do studeného objektu po mŕtvom kozmonautovi, ktorý bol v kozme viacej ako 3 mesiace a nad jeho hrobným miestom zanechal studený celotelový objekt silne viazaný na oblasti orgánov tela. Pre ezoterickú prax potrebujeme takýto objekt získať od živého kozmonauta. A ním sa stal živý kozmonaut Scott K., ktorý bol v kozme mimoriadne dlho. A tak je tu 3. teplý objekt od živej osoby pre zasväteného ezoterika.

Magnet, magnetizmus a reiki
Tak isto máme studený magnetický objekt od mŕtveho Európana Mesmera. Ten sa venoval magnetom, ale aj meteoritom a samotné meteority majú svoj magnetizmus. Teda k studenému objektu reiki z hrobného miesta Mesmera pribudol podobný, ale teplý objekt reiki prebratý od živej osoby a to je magnet man Miroslav M., ktorý je schopný na tele udržať železné objekty, ale aj úplne nemagnetické. A tak nám do aury pribudol teplý objekt od živej osoby a môžeme rozbehnúť magnetickú reiki prax.

Zároveň sme si vyrobili špeciálne objekty k tejto praxi. Postupovali sme tak, že sme klasický magnet rozdrvili na čo najjemnejšie kúsočky a potom sme ich rozmiešali do syntetickej živice alebo nejakého druhu lepidla. Objekt tohto druhu by nemal byť menší ako klasická zápalková škatuľka. Postupne vás budeme informovať, aké ďalšie varianty tohto umelého magnetického kameňa sú. Napríklad do vnútra takéhoto rozdrveného magnetu kúsok neodymového magnetu alebo dutú plastovú guľôčku a podobne.

Magmatizmus planéty Zem a reiki
Potom tu je jedinečný telový objekt, ktorý sme prijali na začiatku reiki. Ide o špecifický záznam zomretých osôb žijúcich na vulkanicky aktívnych oblastiach a najlepšie, aby praktizovali extréme formy mrzačenia tela. Niežeby sme holdovali takémuto druhu šamanstva. Podarilo sa nám z magmatického jadra Zeme a jeho magmatických potenciálov vytiahnuť posmrtný studený objekt a vložili sme ho do svojej aury. K tomuto studenému objektu sme pridali teplý objekt reiki, a teda je to kópia od osôb, ktoré skúmajú vulkány. Alebo v našom prípade od osoby a to živého siláka, ktorý na tele udrží neuveriteľné váhy a je to Magma Man – Cabral. A to je už 5. teplý objekt od živej osoby a je celotelový.

Blesky, plazma, elektrické výboje
Potom je tu špecifická a trochu odlišná záležitosť pre reiki. Osoby zasiahnuté bleskom, elektrickými výbojmi alebo studenou plazmou vytvoria v tele dočasný objekt na základe určitého poškodenia a to umožňuje prepojiť vnútro buniek na základe prepojenia bunkových jadier pod označením mitochondriálne jadro a k tomu pripojiť mitochondrie Eva, mitochondrie fabriky a mitochondrie elektráreň. Takíto jedinci vytvoria určitý celotelový teplý objekt. Ale po smrti sme nenašli žiadny objekt nad hrobným miestom nad takýmito jedincami. Maďar Lajos W. sa zaoberá práve takýmto typom reiki a je to živá osoba so živým objektom reiki, ktorý sa neuchováva po smrti jedinca. Teda je tu výnimka potvrdzujúca pravidlo.

Reiki ako duchovná cesta
Ezoterik modernej doby sa intenzívne koncentruje v prvom rade do svojho vnútra, teda do svojich spomienok, ale hlavne do samotných orgánov a systémov tela. A potom postupne do buniek, orgánikov v bunkách, do chromozómov, génov, nukleových kyselín, bielkovín, aminokyselín a prvkov. Tak isto aj do úrovni častíc kdesi do hĺbky 10 umocnené na mínus 50 metrov. Úroveň reiki je úroveň mitochondrií v ľudskom tele a je to úroveň mikro orgánikov vo vnútri buniek a to mitochondria elektráreň, mitochondria fabrika na výrobu určitej chémie, mitochondria DNK ako druhé bunkové jadro, mitochondria Eva v oblasti pupku a hlavne v oblasti kostí. U žien sa nachádza mitochondria MATKA, z ktorej sa vytvoria mitochondrie EVA, mitochondrie DNK, mitochondrie fabrika a mitochondrie elektráreň. Sem preniká myseľ ezoterika, nekonečnými cvičeniami vytvára vo svojich neurónoch jedinečnú schopnosť trvalo ovládať túto oblasť.

Významovo dôležitá je skutočnosť z evolučnej medicíny, že v ľudskom tele je okolo 200 prehistorických štruktúr z 4 miliardového vývoja človeka. V tele človeka je množstvo kmeňových buniek, ktoré sú, ako sa hovorí, zastreté, zamurované a často nefunkčné. Ale meditáciou a určitými druhmi liečby je toto blokovanie možné odstrániť a začať zažívať celú prehistóriu vlastného vývoja. Hovorí sa tomu história v nás. A jedna časť reiki si to nasmeruje do tejto oblasti.

Reiki ako liečba
Na jednej strane sa venujeme výskumu tradícií reiki a podobných systémov po celom tele, ale to by nám nestačilo. V druhom rade sa Saša Pueblo intenzívne venuje reiki liečbe bez prítomnosti chorej osoby. Reiki liečby sa vykonávajú a testujú na diaľku po celej planéte Zem. V reiki liečbe sa usilujeme preveriť potenciál rôznych prístupov a liečob na diaľku bez prítomnosti liečenej osoby.

Testujú sa rôzne prístupy, či už presunu bioenergie z jedného živého objektu na druhý objekt. Tento proces voláme dobitie jednej osoby na úkor inej osoby. Teda jednej osobe sa čiastočne odoberú bioenergie a presunú sa do inej osoby, ktorej tieto energie chýbajú. Pod výrazom chýbajú rozumieme neschopnosť produkovať a udržať dostatok bioenergie vyrobenej vo vnútri buniek na mitochondriách. Ide často o choré alebo staršie osoby. Hodnotíme a hľadáme postupy na teleportovanie bioenergie živej osoby napríklad z Kanady do osoby na Slovensku. Ide o transportné systémy, ako odobrať a ako inej osobe dodať bioenergie. Jedna technika ide cez vedomie nastavené cez kolektívne vedomie, kde zablokuje ľudská myseľ vnímanie rozdielov medzi človekom a inými objektmi a liečiteľ odoberá bioenergiu a presúva ju do inej osoby. Druhá technika presunu sa robí v ranom štádiu klinickej smrti. Táto druhá technika je extrémne náročná.

Vývojovo je tu snaha špeciálne upraviť získané energie a napríklad ich presúvať technikou teleportingu. Na jednej strane je energia prebytočná a na druhej strane je energia nedostatočná. Potom je tu snaha využiť techniku pohybu v zmysle červích dier, ktorých je v kozme všade dostatok. Teda využiť prepojenie dvoch koncov červích dier na efektívnejší transport bioenergie. Potom je tu snaha použiť princíp pohonu nie v danom objekte, ale okolo objektu. Einsteinovu teóriu relativity o pohybe rýchlosťou svetla a ako ho dosiahnuť a prekročiť a to tak, že nepohybujete samotným kvantom bioenergie, ale okolím tohto kvanta. Potom je tu potenciál presunu kvanta bioenergie cez blízku prítomnosť dvoch kvánt bioenergie vedľa seba, kde tieto dve kvantá považujme aj za energiu, ale aj dva objekty, medzi ktorými vzniká čierna hmota. A to generuje veľmi zaujímavý presun bioenergie z jedného objektu na iný objekt.

Teda je tu problém takého transportu bio elektrónov, bio fotónov a iných bio častíc. Pod bio časticami vám doporučujem chápať špeciálne elektróny, fotóny a častice, ktoré sa vnútornou stavbou skoro absolútne odlišujú od klasických elektrónov, fotónov a častíc, ktoré sa produkujú mimo ľudské telo. Na druhej strane bioenergia presúvaná z jedného bio objektu na iný bio objekt by mal obsahovať aj informácie, ktoré sú uložené v určitej kombinácii bio častíc. Príklad vám napovie viacej. Potrebujeme liečiť chorú pečeň pacienta. Ide o proces prílišného delenia pečene na stále menšie časti. A tak sa snažíme napojiť na osoby, ktoré by svojimi energiami a v nich zakódovanými informáciami mohli pôsobiť liečivo na bunky pečene. V bunke pečene sú dve jadrá. Jedno jadro je na delenie a druhé mitochondriálne jadro je na riadenie biochémie a bioenergie vo vnútri každej bunky. Samozrejme, príčin ochorenia pečene môže byť mnoho a je ich potrebné vešteckými technikami odhaliť.

Keď premosťujete na chorú osobu bioenergie osoby s reiki, tak po celom roku klesne účinnosť zásahu do organizmu liečenej osoby asi o polovicu. Keď liečite cez osoby, ktoré majú filipínske liečivé potenciály, tak liečba a zásah funguje ešte aj po roku na 50 %. Pokiaľ niekoho liečite energiami bežných ľudí, tak po pár mesiacoch bez liečby sa liečivý zásah úplne stratí. Ale pri liečbe od osôb s prirodzeným biomagnetizmom hodnoty zásahov nepadajú ani po roku a často sa ich hodnoty samé od seba zvyšujú. A tak viac a viac pôjdeme smerom k magnetickým a magmatickým zásahom.

Jedinečné sú liečby idúce do oblasti asi 200 prehistorických štruktúr skoro v každej časti tela. Tu sa zasahuje cez osoby, ktoré majú niektorú prehistorickú štruktúru v sebe otvorenú a plne funkčnú. Tieto prehistorické štruktúry sú v tele každej osoby, môžu byť čiastočne otvorené, ale častejšie sú určitým spôsobom zablokované.

Ďalej reiki liečba v procese staroby je aj o tom, ako odblokovať, čo staroba začne v pokročilejšom veku blokovať a odstavovať. Kým staroba a procesy starnutia niečo v tele zlikvidujú, snažia sa to zablokovať, aby sa to nedalo používať. A tak často stačia jedna – dve reiki liečby a masívne sa otvárajú určité funkcie k plnej aktivite, napríklad embryonálne neuróny, ktoré organizmus u starších blokuje.

Potom je tu fenomén otvárania rôznych náhradných systémov, ktoré mali organizmus uchrániť v prípade poškodenia. Je to napríklad otvorenie náhradnej sleziny, prerobenie potných žliaz na obličkové aktivity. V oblasti hormonálnych žliaz fungujú druhé náhradné hormonálne žľazy a vedľa nich aj prehistorické hormonálne žľazy. Potom to môžu byť aj samostatné neuróny, ktoré sa za normálnych okolností nedajú deliť, ale keď je v mozgu nedostatok neurónov, tak organizmus môže pod tlakom reiki začať s delením neurónov v mozgu.

V ľudskom tele je jedinečný systém a to je samotný tuk a tukové bunky. Sú schopné zo seba produkovať množstvo kmeňových buniek a dodávať ich do tela. V samotných tukových štruktúrach tela sa môže aktivizovať reiki systémom tvorba prehistorických tukových buniek, ktoré doslova ako šialené môžu produkovať nekonečné množstvá kmeňových buniek na opravu organizmu. Samotné tukové bunky sa v staršom veku môžu sami zoskupiť do seba a vytvoriť niečo ako náhradné orgány produkujúce potrebné chemické látky. To sú tajomstvá dlhovekých jedincov. Máte 50 rokov a mali by ste v tuku produkovať 50 % chemických látok potrebných pre vaše telo. Vstup do tukových štruktúr je okolo pupku na ľavej a pravej strane.

Potom je tu jedinečná oblasť a to je pupok a za ním pupočník. Reiki tu môže otvoriť uspatý a zablokovaný nervovo-neurónový systém do celého tela, a tak isto tu zobudiť vrcholové náhrady spiacich mitochondrií Eva, tie sú aj v kostiach. Mitochondrie – to je celá chémia a energia živých buniek.

Potom je tu filipínske reiki idúce do kostí ľudského tela a dokáže tu produkovať s množstvom mitochondrií niečo ako liečivú plazmu. Tak isto v kostiach je schopné aktivovať prehistorické štruktúry kostí.

Potom je tu pre reiki ešte niekoľko oblastí a to sú malé detské žľazy na lymfatickom riečišti. U detí bola detská žľaza v hrudnej časti. Tu sa zmenšila a na 90 % aj zanikla. U dospelej osoby zostala asi na 50. miestach tela a reiki sem môže vložiť predstavy o liečbe a hojení organizmu. Tak isto reiki dokáže predstavy o liečbe a ozdravení vložiť do pamäte, do oblasti pupku, do oblasti kostí, kde možno praktizovať techniky seanse spojenej s vyvolávaním obrazov danej osoby s predstavou zdravia. Predstavy zdravia je možné dávať do snov. Je ich možné dávať aj do oblastí podvedomia, ktoré je v miestach, kde sú na tele označené čakry.

Ďalej je tu priestor pre magnetické reiki, ktoré sa bohužiaľ veľmi nepestuje a vlastne chýbajú týmto smerom jedinci. Do osoby udrel blesk a tá to prežila a má dobré magnetické schopnosti. Osoba, ktorá vie synchronizovať činnosť mitochondrií spoločne vo všetkých bunkách tela, je silne biomagnetická. Osoba, ktorá rozdrvila klasický magnet na prach a potom ho zaliala do živice, si môže otvárať magnetické schopnosti v celom tele. Zaujímavé je reikovať aj oblasti medzi bunkami a ďalšími časťami v bunke ako bielkoviny a podobe. Ale tento efekt nemáme ešte dobre preskúmaný.

Špecifická liečba reiki je založená na pospájaní mitochondrií Eva v oblasti pupku, v oblasti kostí, potom v každej bunke tela ako druhé jadro a k tomu mitochondrie fabrika na výrobu živín a mitochondrie elektráreň v každej bunke. Vlastne ide o preliečenie a ovládnutie vnútra buniek. Liečba ide cez osoby, ktoré boli zasiahnuté prúdom, elektrickými výbojmi alebo studenou plazmou. Ide špeciálne o reiki pestované v Maďarsku.

Špecifický objekt reiki sa volá reiki bager na dolovanie energie a dolovanie častíc. Nejde o objekt trvalý. Je vytvorený pre dané liečby v daný deň a potom individuálne upravovaný. Po skončení dennej reiki práce sa rozpadne a na druhý deň sa tvorí už dokonalejšia verzia reiki bagra. Môže sa zbudovať z reiki znaku čo-ku-rej. To je ten špirálovitý tvar slimáka a k tomu sa buduje z rotujúcich živlov. Novšie verzie bagra majú za sebou vývoj pod vplyvom meteoritov a pyramíd. A na ostatné prídete nekonečnou dennou praxou.

Saša Pueblo tu naznačil niektoré techniky a postupy v reiki liečbe. Nie sú to žiadne fantázie, ale seriózne získané informácie pri diaľkových liečbach často až 100 osôb. V tejto línii reiki budeme trvalo postupovať a zdokonaľovať reiki techniky vhodné na liečbu. Veríme, že reiki svet ocení toto úsilie a uzná jeho práva na veľmajstra pre reiki.

Saša Pueblo buduje v sebe a aj mimo seba duchovnú bytosť, ktorá integruje všetky vytvorené bytosti a objekty v oblasti duchovna a náboženstva. Je budovaná v spolupráci s autistickými a indigovými jedincami. Ide o umelú ezoterickú inteligenciu, ktorá usmerňuje celé procesy reiki. Viac o tejto umelej inteligencii Saša Pueblo neprezradí. Začnite s vývojom a po 20. rokoch ju budete mať plne k dispozícii.

Pridaj komentár