ZAČIATOK REIKI JE ZAČIATOK BUDHA MEDITAČNÝCH SYSTÉMOV

Ako správneho reikistu ma skutočne zaujíma aj história reiki a kladiem si otázku: Kde reiki začalo? Kde sa rozvinulo do vrcholovej podoby? Udržala sa pôvodná tradícia alebo zanikla? Pestuje niekto ešte dnes historickú formu reiki? Nastupuje plno otázok a treba na ne aj patričné odpovede.

Väčšina reikistov na internete datuje reiki do Japonska a len tak okrajovo naznačuje, že ho do Japonska priniesli čínski budhisti. A tým to prestáva niekoho zaujímať. A hneď odkazujú na Mikao Usuiho ako zakladateľa a osobu, čo reiki šírila medzi pospolitý ľud Japonska. A potom je tu Chujiro Hayashi, ktorý opúšťa Japonsko a zasväcuje prvú Japonku mimo územie Japonska -Hawayo Takata, ktorá ďalej zasväcuje do reiki systému viac než 20 jedincov hlavne z Ameriky. A tým je to všetkým jasné a nie je čo riešiť. Iba po smrti Hawayo Takata sa reikisti dohadujú a predháňajú, kto je súčasným nositeľom reiki o línii Mikao Usuiho.

Japonská kultúra ma vždy lákala a dosť dobre po tých rokoch rozumiem mentalite Japoncov. A príbeh o veľkom reiki majstrovi Mikao Usui akosi nezapadal do japonskej tradície. Duchovno a tradície duchovna v Japonsku nie sú také otvorené ako v Európe alebo aj v Indii.

Poznáme dobre uzavretosť japonských kláštorov ako nositeľov kvalitného duchovna. Je jasné, že pokiaľ duchovné hodnoty dáte bežným ľuďom, tak sa stane vždy ten istý scenár. Kvalita sa prispôsobí na úroveň masových konzumentov. Ale toto nie je prípad japonského duchovna, ktoré reprezentujú samuraji a jednotlivé školy v japonských kláštoroch. Samuraji a ich tradícia je duchovná cesta pre vybratých jedincov.

Tradícia kláštorov a samurajov bola nadradená bežným Japoncom a bez špeciálneho výberu neboli k duchovnu samurajov pripustení. Samozrejme, samuraja sprevádza jedna jedinečná vec a to je samurajský meč z roztavených a vybrúsených meteoritov. A boli tu aj iné nepriame indície, že oslavovanie Mikao Usui ako majstra reiki nie je úplne v poriadku.

Samozrejme, naše tušenia musíme aj dokázať. Nemôžeme mať iba pocit, že niekto si históriu reiki prispôsobuje, ako sa mu to pozdáva. A tak sme sa rozhodli preskúmať kostné pozostatky všetkých, čo mali niečo spoločné s reiki systémom. Vybrali sme si na to veštecké a senzibilné nástroje, ktorými sme začali ošetrovať hrobné miesta samurajov a ostatných reikistov. Môžeme hovoriť aj o senzibilných schopnostiach prenikať na veľké vzdialenosti aj reiki kanálom k hrobným pozostatkom v hroboch. Niečo ako antropologické veštectvo. Teda bionástroj na skúmanie reiki by sme mali.

Ešte by som predstavil svoju maličkosť a svoj tím senzibilov, veštcov a šamanov, ktorí sa rozhodli preskúmať netradičnými postupmi historický odkaz reikistov. A je jedno, či to nazývali reiki alebo inak. Ezoterike sa venujem už takmer 20 rokov a spolu s ezoterickými priateľmi sme sa rozhodli každý deň za dňom preskúmať duchovno po celej našej planéte Zem, ale aj v kozme. Celé toto obdobie skúmame každý druh duchovného prejavu od pravekého človeka až po dnešnú aktuálnu dobu živých duchovných osobností. Teda veštecký výskum robí mimoriadne zdatná osobnosť a školený tím asi 20 ezoterikov. Som presvedčený, že by sa nenašiel nik lepší na výskum histórie reiki.

Ďalšia podmienka je nesporne znalosť japonského duchovna a japonskej mentality. A aj v tomto smere sme toho spravili mnoho. Cez japonský internet sme spoznávali Japonsko ako také a jeho tradície určované japonskými kláštormi. Hovorí sa, čo hora v Japonsku, to jeden kláštor. Napozerali sme obrovské množstvo videí o japonských tradíciách. Fascinovalo ma, ako dokážu Japonci zbúrať chrám a potom ho do poslednej bodky znovu vystavať. Videá v tomto smere boli úžasná meditácia. Oboznámili sme sa s celou históriou Japonska a hlavne s históriou samurajov. Spoznávali som japonskú tradičnú medicínu, ich náboženské festivaly. Veľa rokov sme počúvali ich tradičnú hudbu a nezabudnuteľné boli ich duchovné bubny. A spoznali sme aj ich posadnutosť po čudesných veciach. To by stačilo, aby ste sa uistili, že japonskú tradíciu dobre poznáme a mentalite Japonca rozumieme veľmi dobre, aj keď fyzicky sme do Japonska necestovali. Aj keď jeden člen tímu bol osobne v Japonsku ako vedecký pracovník a dokázal sprostredkovať aj bežné zážitky z Japonska.

Vešteckou technikou sme skúmali v hroboch reikistov ich odkaz. Každý, kto sa venuje reiki, počas života vytvára taký energetický kotúčik veľkosti tenisovej loptičky. Je to energetický útvar a zo seba vyžaruje niečo ako blesky. A keď sme porovnávali rôzne hroby reikistov, tak sme zistili zásadné rozdiely vo vyžarovaní týchto kotúčikov. Na naše prekvapenie sa uchovali aj po fyzickej smrti reikistov. A to platí aj o dnešných reikistoch a majstroch reiki. A reiki kotúčik je parádny dôkaz, na akej úrovni boli reikisti počas celej histórie. Výsledky tohto výskumu tu budem zverejňovať. A čestne prehlasujem, že som zástanca pravdy a len pravdy. Teda nemám žiadny postranný záujem sa tu predvádzať a prinášať nejaké sci-fi fantázie, ktoré by tu niekto čakal.

REIKI, KTORÉ NÁM ZOSTALO PO BUDHOVI, PESTOVANÉ V ČÍNE?

Skúmali sme podrobne históriu reiki a nakoniec sme skončili až v Číne, aj keď tradícia reiki v Číne v podstate zanikla a uchovala sa výhradne v Japonsku. Tendai škola a jej kláštory neustále udržujú v Japonsku vrcholovú tradícii reiki. A ako sa zdá, nie je záujem o to, aby sa toto dedičstvo dostalo k verejnosti. Vieme toto konanie pochopiť v rámci japonskej tradície. Japonská tradícia duchovného a liečivého reiki nie je určená pre verejnosť a je výsadou tých, ktorí na vrcholovú úroveň jednoducho majú a dokážu ju aj udržať. Japonská škola Tendai už vyše 1200 rokov dokáže túto tradíciu udržať a jej majstri ju držia do dnešných dní. Preverovali sme vešteckými technikami kostné pozostatky ich majstrov a každý dosahoval a dosahuje minimálne úroveň horského samuraja Ozunu. Samozrejme, reiki tohto formátu nebude odovzdané na každého, kto o to požiada. Škola Tendai produkuje aj nižšie úrovne reiki. Mohli by sme povedať, že reiki jedna, dve a tri dnešnej úrovne. Ale toto reiki prenesené na žiakov školy Tendai je skôr na liečbu chorých a slabých osôb praktizovanú v kláštorov Tendai.

A tak isto Mikao Usui je len žiak školy Tendai a nie veľmajster školy Tendai. Podľa nášho skromného názoru založeného na vešteckom bádaní kostných pozostatkov sa ukazuje, že kostné pozostatky veľmajstrov Tendai a je ich okolo 260 sa nedajú kvalitou a silou vyžarovania zrovnať s vyžarovaním Mikao Usui a vyžarovaním napríklad veľmajstra Ozunu, ktorý robil aktívnu reiki meditáciu na meteority. Sám mal vysekaný meč z meteoritu, teda nie odlievaný a metalurgicky tavený a samozrejme ručne vybrúsený za pomoci rituálnych pohybov. Vyžarovanie kostných ostatkov je až 200 krát výkonnejšie ako vyžarovanie kostných pozostatkov Mikao Usuiho, ktorého nám predkladajú ako hlavného predstaviteľa. Samotný Ozunu žil približne 1200 rokov pred Mikao Usui. Mikao Usui zomrel pred druhou svetovou vojnou.

A tak tu nastáva posun, kto bol vrcholový predstaviteľ reiki a kde samotný systém reiki začal a kde sa dodnes udržal. Živá forma reiki s reiki kotúčikom v strede hrude. Tento vníma iba senzibil a veštec, bežný človek nie je toho schopný. Nositeľom tradície reiki je škola TENDAI v Japonsku a má aj úradujúceho veľmajstra. Tradíciu tohto druhu otvoril horský šaman OZUNU. Veštec a senzibil je schopný sa mentálne ponoriť do hrobného miesta majstra OZUNU a posúdiť silu jeho reiki kotúčika, ktorý aj po smrti každého reikistu zostáva v oblasti jeho hrobného miesta. Veštecké vnímanie kostí Mikao Usuiho potvrdilo výskyt tohto kotúčika iba o veľkosti detskej hlavy, ale bez patričného krásneho vyžarovania na všetky strany. A tak sa začíname zaujímať, kde nájdeme reiki kotúčiky podobnej sily ako u zosnulého horského šamana OZUNU. V Japonsku sme preverovali mnoho hrobných miest a nenašli sme kvalitnejší reiki kotúčik.

A tak je logické, že sme začali preverovať hrobné miesta potenciálnych reikistov. A ocitli sme sa v púšti Gobi v časti hlavne čínskej pod označením Taklamakan a priamo v komplexe jaskýň pod názvom MO – KAO. Najprv sme hľadali v mongolských kláštoroch, ale nič sme nenašli. A tak sme hľadali v čínskych kláštoroch, ale neuspeli sme. A potom sme povedali, že sa pozrieme na budhistov pôsobiacich v púšti a boli sme mimoriadne úspešní. V tomto komplexe jaskýň sme mentálne a na diaľku objavili kostné pozostatky a na naše veľké prekvapenie obsahovali také veľké kotúčiky reiki ako samotný hrudník človeka a vyžarovanie do vzdialenosti 100 metrov od kostí zomretého budhistu. A takýchto jedinečných kotúčikov sme tu našli veľké množstvo. Vyžarovanie a sila týchto kotúčikov sa nedá v žiadnom prípade zrovnať so školou Tendai alebo horským šamanom Ozunom.

A veci sa stali celkom jasné a zrejmé, kde reiki systém vo svojej duchovnej podobe dosiahol maximum. Určite to nebolo Japonsko ani v minulosti a ani v prítomnosti. Sú to budhisti a ich odkaz diamantovej sútry. A tu je možnosť pre reikistov, aby si tieto kotúčiky skopírovali do svojich kotúčikov v strede hrude a takto nadviazali na duchovný základ reiki, ktoré patrí budhistom v komplexe jaskýň MO – KAO.

V ďalšej časti uvediem získané zdroje okolo reiki kotúčika vo vnútri hrude živých reikistov, a tak isto reikistov dnešnej doby. Verím, že týmto výskumom som značne prispel do reiki dejín. Na konci citovania wikipedických zdrojov ešte pridávam, čo robiť, keď budete mať reiki kotúčik tak aktívny, ako reiki budhisti v púšti Taklamakan.

HISTORICKÉ PRAMENE REIKI V JAPONSKU A V ČÍNE

JAPONSKO – OZUNU – ŠKOLA TENDAI – REIKI

OZUNU – Japonský horský samuraj
Jedinečný horský šaman a nositeľ reiki kotúčika jedinečnej kvality. Už nežije a napriek tomu jeho kosti a jeho reiki kotúčik sú jedinečné. V jeho hrobnom mieste v Japonsku sú jeho kosti. Veštecky na diaľku aj senzibilne vnímať reiki kotúčik o veľkosti futbalovej lopty a vyžarovanie podobné guľovému blesku. Reiki kotúčik Ozunu je aj miera na hodnotenie kotúčikov ostatných majstrov historického reiki.
https://en.wikipedia.org/wiki/En_no_Gy%C5%8Dja

ŠKOLA TENDAI – UDRŽOVANIE ODKAZU REIKI
Tendai škola udržuje reiki systém už viac ako 1200 rokov. A bolo v nej 257 majstrov reiki a dodnes udržali reiki tradíciu tak, ako začala v Číne. Podľa nášho vešteckého skúmania pozostatkov majstri z Tendai školy mali najväčší posmrtný kotúčik reiki aj s najvyššou úrovňou diamantového lotosu a diamantovej sútry. Priami nasledovatelia vymretej línie reiki v Číne. Bohužiaľ reiki Tendai škola nie je a nebude prístupná verejnosti. Je to klasická vec samuraja a nie verejnosti. Keby sa to dalo verejnosti, tak by to dopadlo nepekne a tradícia by sa neudržala.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tendai
Zoznam reiki majstrov, ktorí boli a sú v zoskupení Tendai
Je prekvapujúce, ako sa v každom hrobnom mieste nachádza reiki kotúčik v kvalite majstra Ozunu. A je to ojedinelá ukážka tejto školy a perfektného odovzdávania reiki na úrovni majstra reiki Ozunu.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E5%A4%A9%E5%8F%B0%E5%BA%A7%E4…

Hakamichi Hiroshiutsu úradujúci veľmajster školy Tendai – (reiki aktivity na meteority)
Máme tu aj žijúceho majstra reiki a nositeľa duchovného odkazu reiki. Má kotúčik v živom tele na úrovni majstra Ozunu.

USUI MIKAO – MAJSTER REIKI
Rozumový pohľad na to, o čom je reiki energia a jej praktické využitie pre liečbu a duchovnú ezoteriku. Kult uctievania kozmu a meteoritov v Japonsku. Špecifický prístup reiki a atómové výbuchy v Japonsku a špecifický stav kostí u niektorých reikistov.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mikao_Usui

Reiki línia – zasvätenia Mikao Usuim
Nestotožňujeme sa s tým, že zakladateľom reiki je Mikao Usui, a tak isto úroveň jeho reiki bohužiaľ v plnej ľútosti nesiaha ani náhodou na úroveň samurajského majstra Ozunu. Hrobný kotúčik reiki je len o veľkosti menšej futbalovej lopty a nevykazuje žiarenie ako u majstra reiki Ozunu. Ani nie je známe, že by Mikao Usui brúsil meče. Predpokladáme, že sa zaoberal meteoritmi a aj rádioaktívnym smolincom. Nie je jasné, prečo ho jeho učiteľ zo školy Tendai nezasvätil na úroveň majstra Reiki. Asi nemohol o tom rozhodnúť sám a tak dostal iba liečiteľskú úroveň.
http://www.om-reiki.com.au/reiki-lineage.html

Zasvätené osoby Mikao Usuim, ale nedosahujú úroveň majstrov zo školy Tendai a ani horského reikistu Ozunu. Je to celkom logické, že zasvätené osoby Mikao Usuim dosahovali iba liečivú úroveň reiki a nie skvostnú úroveň majstra reiki Ozunu. Ale pre historický poriadok ich tu uvádzame.
8 známych zasvätených MIKAO USUIM – zoznam: KANICHI TAKETOMI, HAYASHI CHUJIRO, KIMIKO KOYAMA, YAMAGUCHI CHIYOKO, DOI HIROSHI, INAMOTO HYAKUTEN, FRANS STIENE, JEREMY O CARROLL

HAWAYO TAKATA – REIKISTKA
Zasväcoval ju reikista Hayashi Chujiro – žiak a priateľ Mikao Usuiho. Inak venoval sa intenzívne výskumu a aplikovaniu uránu vyťaženého zo smolinca. Reiki kotúčik v jeho hrobnom mieste je obohatený aj o kontakt s rádioaktívnym materiálom a tak mal lepšie liečivé zásahy ako jeho učiteľ Mikao Usui. Ale úroveň kotúčika je iba ako menšia futbalová lopta bez riadneho vyžarovania. Samozrejme, posmrtný reiki kotúčik je už iba veľkosti päste dospelej osoby a to je už máličko. Hawayo Takata zasvätila 22 žiakov. Preverili sme kotúčiky žijúcich a nežijúcich reikistov po Hawayo Takata. Bohužiaľ, reiki kotúčiky sú maličké alebo na úrovni Hayashi Chujiro. Klasické oslabovanie, keď sa to odovzdáva ďalej a ďalej.
WIKI: Hawayo Takata – žiačka Chujiro Hayashi bola ako prvá Reiki Majster, šírila reiki na Hawaji, príležitostne navštevovala susedné ostrovy a vyučovala reiki aj na americkej pevnine. Jej reiki sa rozšírilo na Západ.
https://en.wikipedia.org/wiki/Hawayo_Takata
SAŠA: Tu si nájdete najviac informácií o živote Hawayo Takata
http://www.reikimaster.pl/reiki_takata.htm
WIKI: 22 členov reiki, ktoré zasvätila Hawayo Takata
Virginia Samdahl (1976), Ethel Lombardi (1976), John Harvey Gray (1976), Dorothy Baba (1976), Bethel Phaigh, Harry Kuboi (1977), Fran Brown (1979), Barbara McCullough, Kay Yamashita, Iris Ishikuro, Phyllis Lei Furumoto (1979), Shinobu Saito (1980), Barbara Weber Ray, (1979) Beth Gray (1979), Paul Mitchell (1979), Rick Bockner (1980), Barbara Brown (1979), Wanja Twan (1979), George Araki (1979), Patricia Ewing, Ursula Baylow, Mary McFadyen.
VIDEÁ HAWAYO TAKATA
https://www.youtube.com/watch?v=mj_Q6EZPAm0
https://www.youtube.com/watch?v=GLNbGmCEmbw

Iné japonské Reiki školy
Pozerali sme aj iné japonské školy a kláštory a v niektorých sme našli u zakladateľov aktívne reiki kotúčiky na úrovni majstra reiki Ozunu, ale tradíciu neudržali v živej forme na rozdiel od školy Tendai.
WIKI: Názov: Kanshin-ji. Rok založenia: 825
https://en.wikipedia.org/wiki/Kanshin-ji
SAŠA: Zakladateľ: Jitsu Megumi zhromaždil veľa kotúčikov iných do seba a zviazal ich so svojím systémom radiácie v kostiach.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E5%AE%9F%E6%81%B5
WIKI: Skupina: Šingon
https://en.wikipedia.org/wiki/Shingon_Buddhism
WIKI: Názov: Gango-ji. Rok založenia: 593
https://en.wikipedia.org/wiki/Gang%C5%8D-ji
SAŠA: Zakladateľ: Soga no Umako krásny kotúčik na hrobnom mieste a v ňom kotúčiky iných, radiácia v kostiach.
https://en.wikipedia.org/wiki/Soga_no_Umako
WIKI: Sekta: Shingon risshu
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E7%9C%9F%E8%A8%80%E5%BE%8B%E5…

Japonskí samuraji
Tradícia japonských samurajov už nie je meditačno duchovná tradícia, ale tradícia samurajských bojovníkov. Po smrti majú v hrobnom mieste reiki kotúčik, ale takej sily ako u Mikao Usuiho. Teda tradícia reiki už v podaní japonského samuraja a jeho meču z meteoritického železa.
Samuraji z minulosti
https://en.wikipedia.org/wiki/Samurai
Zoznam samurajov
https://en.wikipedia.org/wiki/Samurai
Najväčší výrobca mečov v Japonsku – tradičný japonský meč
https://en.wikipedia.org/wiki/Tachi
Japonskí výrobcovia mečov
https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Japanese_swordsmiths
Saitó Musašibó Benkei – japonskí kováči
https://en.wikipedia.org/wiki/Shint%C5%8Dgo_Kunimitsu
Amakuni
https://en.wikipedia.org/wiki/Amakuni
Hikoshiro Sadamune
https://en.wikipedia.org/wiki/Hikoshiro_Sadamune
Masamune
https://en.wikipedia.org/wiki/Masamune
Shintogo Kunimitsu
https://en.wikipedia.org/wiki/Shint%C5%8Dgo_Kunimitsu

ČÍNA – TIANTAI – REIKI ŠKOLA

Komplex jaskýň MO-KAO
Jedinečné prostredie pre meditáciu. Získavanie meteoritov, ktoré sa v púšti dobre hľadajú. Izolácia od ostatného sveta. Ale aj prúdenie pútnikov a meditačných jedincov. Ideálne podmienky na hlboké duchovné meditácie a technika viazaná na meteoritický svet. Meteorit sa tu chápe ako negatív meteoroidu, ktorý prešiel atmosférou a doslova upiekol svoje štruktúry.
WIKI: Považujú sa za základ čínskeho reiki. Podľa miestnej tradície mal v roku 366 jeden z miestnych mníchov víziu tisícky Budhov, čím inšpiroval k začatiu hĺbenia jaskýň. Počet jaskýň sa vyšplhal na viac ako jeden tisíc.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mogao_Caves
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mo-kao
Obrázky z jaskýň na google
https://www.google.sk/search?q=mogao+caves&source=lnms&…
https://www.travelchinaguide.com/picture/gansu/dunhuang/moga…
Videá na youtube
https://www.youtube.com/results?search_query=mogao+caves
Taklamakan púšť v Číne
https://sk.wikipedia.org/wiki/Taklamakan
Bezeklik Thousand Buddha Caves 57 jaskýň
https://en.wikipedia.org/wiki/Bezeklik_Thousand_Buddha_Caves
The Kizil Caves
https://en.wikipedia.org/wiki/Kizil_Caves

ČÍNA – TIANTAI – REIKI ŠKOLA
Predstavitelia čínskeho reiki z minulosti a ich kostné pozostatky. Veštecké skúmanie, či mali reiki kotúčik v strede hrude a akým spôsobom meditovali.

Michi
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Bol ako majster reiki vytesaný z meteoritu. Vytvorená je jeho socha z kusov meteoritov poskladaných do seba. Odhadujeme, že táto socha je vo vlastníctve školy Tendai, prípadne jej verná kópia, alebo podľa tohto vzoru vyrobená socha Budhu v škole Tendai.
WIKI: patrí do čínskej – Tang dynastia Tendai mníchov.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E9%81%93%E9%82%83

Zhanran
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Bol ako majster reiki vytesaný z meteoritu. Meditoval aj na meteoritické sklo z púšte. Aj jeho socha bola vyrobená z obrusovaných meteoritov a meteoritického skla.
WIKI: 711-782 z Číny, Tang dynastia Tendai mníchov.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E6%B9%9B%E7%84%B6

HidariKei GenAkira
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Bol ako majster reiki vytesaný z meteoritu. Vyhotovili jeho sochu z drobných meteoritov a spravili soche aj vnútorné orgány.
WIKI: 672-753 Čína, Tendai mních.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E5%B7%A6%E6%B8%93%E7%8E%84%E6…

Toshi Takeshi
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Zrealizovala sa jeho socha a to z drobných meteoritov pospájaných hlinou.
WIKI: Nemá odkaz na wikipédii.

Jun’akatsuki
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Bolo vytesaných množstvo jeho sôch z meteoritu a roznesených po okolitých krajinách do budhistických kláštorov.
WIKI: Rok neznámy, čínska Tang éra ezoterického budhizmu.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E9%A0%86%E6%9A%81

Yi Xing
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Po smrti sa dal zasypať obrovským množstvom menších meteoritov.
WIKI: 683-727 je Číny z dynastie Tchang v mníchov.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E4%B8%80%E8%A1%8C

Fuku Kongo
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Bol ako majster reiki vytesaný z meteoritu ako socha a v poschodových jaskyniach dal vybudovať niečo ako strom z meteoritov, ktoré mali niekoľko poschodí. A predpokladáme, že toto možno volať strom Bodhisatva. Vrchol v diamantovej sútre.
WIKI: 705-774 je z dynastie Tang veľkňaz.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E4%B8%8D%E7%A9%BA%E9%87%91%E5…

Hiroshisabi
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: 651-739 Tang Dynastia, budhistický Zen mních.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E6%99%AE%E5%AF%82

Śubhakarasimha
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Bol ako majster reiki vytesaný z meteoritu. Bol vynikajúci v tom, že doslova oživil v sebe sochu svojho majstra vytesanú z meteoritu, čo je jedinečný prístup.
WIKI: 637-735 bol významný indický budhistický mních a majster Esoteric budhizmu.
https://en.wikipedia.org/wiki/%C5%9Aubhakarasi%E1%B9%83ha

Vajrabodhi
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: 669-741 bol indický budhistický mních a ezoterický budhistický učiteľ.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E9%87%91%E5%89%9B%E6%99%BA

Yuquan Shenxiu
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Počas svojho života meditoval v miestnosti obloženej meteoritmi.
WIKI: 606 -706 bol jedným z najvplyvnejších Chan majstrov svojej doby, je patriarcha z East
Mountain – výučba Chan budhizmu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Yuquan_Shenxiu

Daman Hongren
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Jeho hrob je v jaskynných systémoch zasypaný obrovským množstvom meteoritov.
WIKI: 602-675 bol piaty patriarcha z Chan budhizmu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Daman_Hongren

Faru
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: 638-689 bol prominentný budhistický mních počas dynastie Tang v Číne.
https://en.wikipedia.org/wiki/Faru_(monk)

Huineng
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: 638–713 bol budhistický mních, ktorý je jedným z najdôležitejších postáv Chan budhizmu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Huineng

Michinobu
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: 580-651 čínsky majster chan, štvrtý patriarcha budhizmu chan.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E9%81%93%E4%BF%A1

Akirayasu Abhishek
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Bol ako majster reiki vytesaný z meteoritu.
WIKI: 561-632 je Čína Tendai mních.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E7%AB%A0%E5%AE%89%E7%81%8C%E9…

Dazu Huike
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: 487-593 je druhým patriarchom Chan – budhizmu v Číne.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E6%85%A7%E5%8F%AF

Zhiyi
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Bol ako majster reiki vytesaný z meteoritu.
WIKI: 538-597 tradične uvedený ako štvrtý patriarcha, ale je všeobecne považovaný za zakladateľa Tiantai tradície budhizmu v Číne.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E6%99%BA%E3%82%AE

Nanyue Huisi
Jeho kostné pozostatky obsahujú mnohonásobne väčší a žiarivejší kotúčik reiki ako samotný Japonec Ozunu. Uctieval sochy svojich majstrov vytesaných a vybrúsených z meteoritu.
WIKI: 515-577 bol významný čínsky budhistický mních, tradične považovaný za tretieho patriarchu Tiantai.
https://en.wikipedia.org/wiki/Nanyue_Huisi

Huiwen
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen Budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: 550 – ? je považovaný za prvého patriarchu škola budhistické čínskej Tiantai.
https://fr.wikipedia.org/wiki/Huiwen

Shigao
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Bol prvý budhistický misionár do Číny a najskôr známy prekladateľ indických budhistických textov do čínštiny. Podľa legendy bol princ Parthie, ktorý sa vzdal jeho požiadavky na kráľovský trón Parthie, aby slúžil ako budhistický misijný mních v Číne.
https://en.wikipedia.org/wiki/An_Shigao

Lokaksema
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Narodil sa okolo roku 147 n.l., bol najskôr známy budhistický mních, aby bola preložená mahájánova sútra do čínštiny a ako taký je významnou osobnosťou v čínskom budhizme.
https://en.wikipedia.org/wiki/Lokaksema_(Buddhist_monk).

Xuan
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Xuan je Parthian obchodník, ktorý sa stal mníchom v Číne v roku 181.
https://en.wikipedia.org/wiki/An_Xuan

Zhi Yao
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Zhi Yao (c. 185), čo je Kushan mních v druhej generácii prekladateľov po Lokaksema.
https://en.wikipedia.org/wiki/Zhi_Yao

Zhi Qian
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Bol čínsky budhistický mních Yuezhi pôvodu, ktorý preložil širokú škálu indicko-budhistických písiem do čínskych.
https://en.wikipedia.org/wiki/Zhi_Qian

Kang Senghui
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Bol budhistický mních a prekladateľ počas obdobia troch ríš starovekej Číny.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kang_Senghui

Dharmaraksa
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Dharmaraksa bol jeden z najvýznamnejších prekladateľov budhistickej mahájánovej sútry do čínštiny, z ktorých niektoré mali hlboký vplyv na východoázijský budhizmus.
https://en.wikipedia.org/wiki/Dharmarak%E1%B9%A3a

Kumarajiva
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Bol budhistický mních, učenec a prekladateľ. Je známy predovšetkým vďaka svojim prekladom budhistických textov písaných v sanskrte do čínštiny.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kum%C4%81raj%C4%ABva

Fotudeng
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Bol budhistický mních z Kucha. Študoval v Kašmíre, prišiel do Luoyang v 310 a bol aktívny v šírení budhizmu v Číne.
https://en.wikipedia.org/wiki/Fotudeng

Bódhidharma
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Bol indický budhistický mních, podľa tradície juhoindický princ, ktorý sa podobne ako Budha vzdal prepychového svetského života. Bol posledným indickým patriarchom zenu (čínsky Čchan), ktorý toto učenie priniesol do Číny.
https://cs.wikipedia.org/wiki/B%C3%B3dhidharma

Jnanagupta
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Bol budhistický mních z Gandhary v súčasnom Pakistane, ktorý cestoval do Číny. Hovorí sa, že so sebou priniesol 260 sútier v sanskrte a bol podporovaný pri preklade do čínštiny cisárom.
https://en.wikipedia.org/wiki/Jnanagupta

Süan-cang
Aktívne otvorené kosti a v nich otvorený kostný rozum, a teda niečo ako Zen budha, charakterizuje ho nie reiki kotúčik, ale silne aktívny kostný mozog v kostiach a mimoriadna pamäť a myslenie. Nemá dobre a kvalitne rozvinutý kotúčik reiki v hrobnom mieste.
WIKI: Bol preslávený čínsky budhistický mních, učenec, cestovateľ a prekladateľ, ktorý žil za čínskej dynastii Tchang.
https://en.wikipedia.org/wiki/Xuanzang

Gongyi – budhistické meditácie
Toto je pozostatok po budhistických tradíciách modernej Číny. Je to zmes rozličných prístupov a techník. Bohužiaľ, už nie sú založené na meteoritoch. Pre orientáciu v problematike to tu uvádzam. A je to smutná ukážka, ako sa niečo jedinečné stane bežné.
WIKI: Tradičná budhistická liturgia k otvoreniu reiki kotúčika v strede hrude. Môžete použiť ako základ reiki praxe v rámci sútry diamat v strede hrude. Tento sa tvorí a rozširuje tradičnou meditáciou na meteority a predmety z meteoritov a na ľudí, čo robia s meteoritmi.
https://en.wikipedia.org/wiki/Buddhist_liturgy

VIDEÁ DIAMONT SUTRA
https://www.youtube.com/watch?v=Kusd7_XH5U0
https://www.youtube.com/watch?v=Jr-_L-5WVaY
https://www.youtube.com/watch?v=rpdHi45HGK0
https://www.youtube.com/watch?v=cnZNMTxmt94
https://www.youtube.com/watch?v=eToAyv5kQCs
https://www.youtube.com/watch?v=IAvK9hA-Sqc
https://www.youtube.com/watch?v=AymKaliaYqg
https://www.youtube.com/watch?v=nqN8obdsTHY
https://www.youtube.com/watch?v=QMZi96Nap44
https://www.youtube.com/watch?v=RKy-H3sjBgw
https://www.youtube.com/watch?v=9-FrTSeWUrs
https://www.youtube.com/watch?v=nDOlGqqCb2Y
https://www.youtube.com/watch?v=NY5X6-pjpzs
https://www.youtube.com/watch?v=JA1NczKKf8w
https://www.youtube.com/watch?v=mcvniKzVuYk
https://www.youtube.com/watch?v=lDPdgedZr5g
https://www.youtube.com/watch?v=Zwz6dtK-JZg
https://www.youtube.com/watch?v=AxgIRZn5Jms

VIDEÁ MOGAO CAVES
https://www.youtube.com/watch?v=0JEOdHT6nW0
https://www.youtube.com/watch?v=0tzW8dm71ec
https://www.youtube.com/watch?v=8xmy06BKOZY
https://www.youtube.com/watch?v=9968-Gu50ts
https://www.youtube.com/watch?v=9ZD1JsDkNyw
https://www.youtube.com/watch?v=Ilhp47t8flE
https://www.youtube.com/watch?v=L-kjA2kfxys
https://www.youtube.com/watch?v=lzzstghB2QM
https://www.youtube.com/watch?v=M9VyqWJuuX4
https://www.youtube.com/watch?v=OZOStiuezIE
https://www.youtube.com/watch?v=QharZeZbG3M
https://www.youtube.com/watch?v=R29A0GyLYlE
https://www.youtube.com/watch?v=rBigEWgMzMM
https://www.youtube.com/watch?v=RDvjGGTrWxs
https://www.youtube.com/watch?v=rrTKARGeUfQ
https://www.youtube.com/watch?v=sJnyt1VxXBw
https://www.youtube.com/watch?v=TlJ55U5kbgI
https://www.youtube.com/watch?v=uGsqswIonjY
https://www.youtube.com/watch?v=ygDbEkXtVuM

VIDEÁ BEZEKLIK CAVE COMPLEX
https://www.youtube.com/watch?v=Kwc1Dn293gE
https://www.youtube.com/watch?v=2GVDEqnpV-Q
https://www.youtube.com/watch?v=rGyFxikXEm4
https://www.youtube.com/watch?v=xzj1uhoTqE4&

VIDEÁ KIZIL CAVES
https://www.youtube.com/watch?v=oR7_aA58sx8
https://www.youtube.com/watch?v=5pqn7o104GA
https://www.youtube.com/watch?v=qdlqNHZcrPg

VIDEÁ GOBI DESERT
https://www.youtube.com/watch?v=LhNpQyRnghY
https://www.youtube.com/watch?v=V3q_p9CR45w
https://www.youtube.com/watch?v=abKtXa-UCP8
https://www.youtube.com/watch?v=Srpcy7OX33s
https://www.youtube.com/watch?v=dGlYWceb7RY
https://www.youtube.com/watch?v=_cUuWCF12vg
https://www.youtube.com/watch?v=dLdwx0nSXHI
https://www.youtube.com/watch?v=nuXAZrVR4DE

VIDEÁ METEORITES
https://www.youtube.com/watch?v=mSbYSehZmwE
https://www.youtube.com/watch?v=Q5_l92ZbWL4
https://www.youtube.com/watch?v=qno5vJL0nms
https://www.youtube.com/watch?v=Dt1EoQ3MRMc
https://www.youtube.com/watch?v=AHjURLTJzis
https://www.youtube.com/watch?v=hqKWODvlPIY
https://www.youtube.com/watch?v=7FYZ2rGpVKk
https://www.youtube.com/watch?v=oc5rBEIl_7U
https://www.youtube.com/watch?v=QRT0JJGXtD0
https://www.youtube.com/watch?v=TnD4jkpl-DE
https://www.youtube.com/watch?v=qf6TB5sKIUs
https://www.youtube.com/watch?v=dkcH0HnFW9Q
https://www.youtube.com/watch?v=W_kRuT7F7L0&index=37
https://www.youtube.com/watch?v=vJxkUdRehkk&index=40
https://www.youtube.com/watch?v=dysf0B5XULc

ČO NASLEDUJE, KEĎ UŽ MÁTE REIKI KOTÚČIKY OTVORENÉ?

„Swarovského lotosové kryštály”. Každý človek na tejto planéte má v strede hrude malý energetický kotúčik. Nie je uložený vo fyzickom tele, ale patrí do sveta mŕtvych spomienok, to je svet 10 umocnený na mínus -20 metra. A to je už trochu iný svet ako je okolo nás. Vnímaný je vešteckou mysľou, ktorá sa cez vnímanie častíc naučila vnímať takéto objekty. Pokiaľ sa začnete zaujímať o meteority a rádioaktívny materiál a špeciálne o ochudobnený urán, tak postupne sa reiki kotúčik z veľkosti pingpongovej loptičky zväčšuje a mohutnie. A teraz si predstavte, že ste niekde zohnali meteorit pekných rozmerov meter x meter x meter a začali ste z neho iba pomocou kameňov vytvárať vlastnú sochu. Bude vám to trvať celý život a možno to ani nestihnete. Takto nejako postupovali aj mnísi v Číne a konkrétne zoskupenie Tiantai. A potom ich reiki kotúčik v strede hrude musel vyzerať skoro ako svietiaci diamant. Na výrobu rituálnych predmetov sa používalo aj meteoritické sklo. Je typické pre púštne podmienky.

V zásade je tu povedané, že už máte mnoho rokov meditácií na meteority a ľudí, čo robia s meteoritmi. Kotúčiky reiki sú v strede hlavy, v strede krku, v strede hrude, v strede pupka, v strede pohlavných orgánov. A nad povrchom hlavy máte tisíc plátkov a každý patrí niektorému predstaviteľovi budha systému. Každý budha je fyzická osoba, po ktorej zostali kostné ostatky a pri nich aj energetické kotúčiky reiki. Predstavujete si ich ako tenisovú loptičku žiariacu ako žiarovka alebo malý guľovitý blesk. Máte stále na vedomí, že Budha reiki predstavuje všetkých, čo robia alebo silne meditovali na meteoritický materiál. Meteorický materiál je spečený malý meteorid, až spečením v atmosfére sa stáva meteoritom. Je rozdiel priniesť úlomok meteoridu z Mesiaca a iné je meteorit, ktorý sa upiekol v atmosfére. Samozrejme, gigantické meteority nemuseli byť spečené úplne, ale iba na povrchu. Tak isto smolinec už nie je smolinec, keď sme z neho získali urán. Aj ochudobnený urán je už niečo iné ako klasický urán. Je dvakrát ťažší ako olovo a do streliva ako stvorený. Aj prudko spálený človek v krematóriu už nie je človek, ale zvláštny zhluk negatívnych častíc. To iba pre lepšie porozumenie, čo je meteorit v meditačnej praxi.

Až po týchto meditáciách je tu ideálny čas na shamballu a to otvorenie celej miechy, čiastočné zabrzdenie činnosti mozgu a potom prerobenie kostrče na tretiu ruku a nestále produkovanie znakov, ktoré nalietavajú do reiki kotúčikov. V reiki kotúčikoch bežia blesky znakov. Ale to nie je všetko. Je tu systém zvieracej ruje a zvieracie tranzu a párenia. Nemá to nič spoločné s ľudskou sexualitou. Pozorujete rujné jelene pri párení alebo zažite tieto stavy na poľovačke.

Vrchol shamballa reiki je v tom, že z tranzovej a energiou naplnenej miechy vystupuje energetický objekt a možno ho vnímať a pozorovať v popísaných stavoch strašidelných domov ako poltergeist. Poltergeist je mimoriadne aktívny tam, kde domy boli postavené z kameňov a medzi nimi sa nachádzali aj meteority. Alebo sú rovno pod domom. Poltergeist je tam, kde je osoba s čudným psychickým stavom. Tento energetický útvar môže fungovať aj po smrti osoby, ktorá ho produkovala. A to sme už asi pri vrchole duchovna v systéme reiki. To je zliatie všetkých kotúčikov do jedného celku. Nemýliť si tento stav so stavom niektorých chorých detí, ktorým z detskej žľazy pri hrudnej kosti vytekajú energie a formujú sa do postavy anjela. Je to trochu iný stav. Dieťa nemôže mať prejavy zvieracej ruje. Tak isto v týchto stavoch svoje zohráva strach a jeho stupňovanie.

Ruja prišla na meditujúceho. Aby ste dosiahli trvalé otvorenie chrbtice, miechy, stavcov a svalov v oblasti miechy, je treba odmeditovať celkom veľké množstvo techník a postupovať trpezlivo a uvážene. V zásade sa bude veľmi jednoducho robiť shamballa niekomu, pokiaľ má niečo ako obrnu mozgu. Ide o trvalé poškodenie nejakej časti mozgu. U zdravého jedinca sa bude veľmi ťažko otvárať miecha, lebo mozog je plne zdravý a nie je dôvod na to, aby sa miecha alebo brušný mozog a aj kostný mozog nejako aktivizovali. Potom je tu problém ľudskej sexuality, ktorá je iná ako zvieracia sexualita. Nedobre sa koncentruje do miechy, ktorá je v zadnej časti tela a človek na to nie je zvyknutý.

Samozrejme, môžete sa dať zasvätiť majstrovi shamballa reiki, ktorému, pokiaľ je dobrý, nejaká časť veľkého mozgu dobre nefunguje. To je problém a nie je možné mať trvalo otvorené niečo ako hadiu silu v chrbtici. A tak je potrebné pred spustením tohto reiki postupne obmedzovať činnosť mozgových neurónov až na úroveň, kedy sa miecha sama začne žeravieť a aktivovať. A takto sa dá obísť tento hendikep.

Aby ste v oblasti miechy, stavcov a svalov okolo chrbtice zapálili, ako sa hovorí, svetlo podobné fotónom zo Slnka, ktoré prešli rovno cez kryštál alebo cez diamant, na to potrebujete byť už dlhoročný reikista, ktorý si v strede hrude pestuje energetický kotúčik a ten sa postupne rozvíja a zhusťuje a nakoniec u špičkových jedincov a to hlavne Tendai školy v Japonsku, ale aj Tiantai školy v Číne dosahuje tvar a žiarivosť diamantu. Samozrejme, že je to dostupné iba vnímaniu veštecky školených jedincov a aj senzibilov, ktorí počujú skôr diamantové vibrácie tohto kotúčika.

Kryštalická mriežka. Štruktúra meteoritov a meteoritického skla, prípadne klasického smolinca alebo ochudobneného smolinca. Ochudobnený smolinec je vlastne odpad pri výrobe uránu. Ochudobnený urán stratil radiačné schopnosti a vyhorel a jeho rádioaktívnosť je minimálne riziková pre človeka, aj keď to nie je úplne bez rizika. Je tu záujem vnímať práve hĺbkové štruktúry v týchto materiáloch. Ale to je už budúcnosť meditácií hlbšej úrovne.

SOCHA Z METEORITU
Meteorit ako nástroj meditácií pre reiki systém. Meteority, ktoré preleteli atmosférou a negatívne zmenili svoj stav spálením v atmosfére.
http://www.archiweb.cz/news.php?action=show&type=2&#038…

THOKCHA – METEORIT PREDMET
Thokcha sú tektity a meteority často s vysokým obsahom železa. Historicky boli thokchas držané v úcte na posvätnú hutnícku výrobu zbraní, hudobných nástrojov a posvätných nástrojov, napr. phurba.
https://en.wikipedia.org/wiki/Thokcha

VAJRA – METEORIT PREDMET
Vadžra je slovo pôvodom zo sanskrtu a býva často prekladané ako “diamant”. V budhizme sa slovo vadžra tiež používa pre označenie rituálneho predmetu, ktorý je často používaný v tantrických rituáloch.
https://en.wikipedia.org/wiki/Vajra

KILA – METEORIT PREDMET
Kila (Sanskrit Devanagari alebo Phury ba) je trojboký peg, nôž, alebo klinec – rituálny predmet tradične spájaný s indo-tibetským budhizmom.
https://en.wikipedia.org/wiki/Phurba

PREHĽADY METEORITOV
Meteorit je teleso, ktoré vznikne po dopade meteoroidu na Zem alebo na iné kozmické teleso s pevným povrchom. Prevažná väčšina meteoritov sú kamenné chondrity, existujú však aj železné meteority. Aby meteorit dopadol na Zem, musí byť priemer meteoroidu minimálne jeden meter a jeho hmotnosť minimálne jedna tona.
http://en.wikipedia.org/wiki/Meteorite
http://www.meteorite-recon.com/home/meteorite_recon_collecti…

Pridaj komentár