Nácvik vnímania a práce s vlastnými energiami tela, ktoré produkujú samotné bunky tela a biochemické pochody. V tele sa tvorí aj sexuálna energia. Tak isto do tela nateká magmatická energia Zeme, kozmické energie ako energia Slnka, Mesiaca a iných planét. Zároveň sa budeme učiť veštecky čítať zápisy v magmatických poliach, a tak isto v kozmických poliach jednotlivých planét. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

V prvom rade si spomenieme na predchádzajúce cvičenia v tejto oblasti. Opustíme ľudskú myseľ, ktorá vie čítať, písať a rozumovo premýšľať. Aktivizujeme spomienky na prírodu, nevidíme medzi sebou a zvieratami žiadne rozdiely. Cítime sa ako súčasť prírody a nevydeľujeme sa z nej. Preladíme neuróny v tele do prepojení, ktoré sú typické pre prírodných ľudí. Skoncentrujeme sa dovnútra tela. Chceme počuť, vidieť, čuchať, hmatať, chutnať vnútro svojho tela. Najprv jednotlivé časti, potom orgány a nakoniec bunky tela. Koncentrácia ide zo zmyslových centier v šedej kôre veľkého mozgu, a tak nezapájame do koncentrácie priamo oči, uši, jazyk a nosnú sliznicu.

Snažíme sa vyciťovať energiu, ktorú máme v tele a to pomocou zmyslového centra sluchu a hmatu v šedej kôre veľkého mozgu. V spomienkach máme uloženú predstavu o hučiacej energii z elektrickej trafostanice a priraďujeme v predstavách toto napätie do jednotlivých častí tela. Takto sa naučíme postupne vnímať energetické napätie tela. Snažíme sa psychicky prenikať do energie tela, ktorá sa skladá z vlastnej energie orgánov a buniek tela. Energetický potenciál tela tvoria aj magmatické energie z magmatického jadra Zeme. Tak isto sa dajú v tele vnímať sexuálne energie.

V tomto stave si nahodíme predstavu uzavretosti a nechuti pomáhať a kontaktovať iných ľudí. Zároveň v tele hromadíme energiu z okolia a to z rastlín, zvierat a ľudí. To isté robíme s magmatickými energiami z okolia. Predstavujeme si kompas, mapy, orientujeme sa podľa svetových strán. Predstavujeme si mapy okolia. Teda vlastne využívame umenie feng shui. Nahromadenou energiou sa preliečujeme a doslova preplachujeme každú časť tela okrem hlavy, ktorá musí zostať nízkoenergetická, inak by sme nemohli robiť veštecké výkony a zisťovať energetický stav v organizme a mimo neho. Pri cvičení pomáha našúchanie rúk a nôh dohorúca. Silu energie zvyšuje koncentrovanie do oblasti brucha, kde sú tenké a hrubé črevá. Tak isto pomáha predstava zvieraťa alebo osoby siláka. Prepájate brušnú oblasť na dlane a chodidlá.

Tí, ktorí majú za sebou rôzne druhy Reiki zasvätení, aktivizujú toto zasvätenie cez spomienky a nechávajú ho, aby sa postupne aktivizovalo a samo koncentrovalo energie priamo v tele. Nie pre iných ľudí, ale pre vlastné potreby. Kto má ďalšie zasvätenia ako magické zasvätenie, liečiteľské zasvätenie, využije aj tento potenciál, ktorý urýchľuje a zjednodušuje prácu s energiami v tele.

Môže nasledovať ďalšia etapa meditácie a to je prienik psychiky cez energie tela do jeho okolia a potom rovno do magmatického jadra Zeme. Prienik je psychický a vyžaduje koncentráciu na hormonálne žľazy v tele. Ide o hormonálne žľazy ako hypofýza, epifýza, štítna žľaza, slinné žľazy, nadobličkové, podžalúdková žľaza, semenníky alebo vaječníky. Uvedomujete si, že tým, ktorí dokážu psychicky vstupovať do magmatizmu Zeme, musia hormonálne žľazy fungovať inak ako u bežných ľudí. Takíto ľudia majú často dve aj tri rovnaké hormonálne žľazy. Tak isto majú často tieto žľazy na iných miestach ako bežní ľudia.

A tu začína základný výcvik sugerácie väčšieho počtu hormonálnych žliaz a ich umiestnenie na iné, netradičné miesta v tele. Všetko je sugeratívne a dočasné. Uveriť, že máte viac žliaz ako bežný človek a máte ich na iných miestach v tele. Môžu byť v koži, vo svaloch, v kostiach, pri orgánoch. Môžu byť na jednom mieste alebo na iných miestach tela. Na to, aby ste prenikali psychicky do magmatických síl Zeme okolo seba a aj v sebe, treba spraviť vhodnú sugeráciu umiestnia hormonálnych žliaz v tele. Osoby, ktoré majú seans zasvätenie do magmy Zeme využijú toto zasvätenie. Potom už nie je problém psychicky prenikať do magmatizmu Zeme kdekoľvek.

Uvedomte si že magmatické sily Zeme zapisujú všetko o zvieratách a ľuďoch ako magnetický zápis. Nečakajte, že tam nájdete uložené foto a obrázky. Takáto predstava je silne naivná. Môžete tu vycítiť iba niečo ako tlak medzi dvoma magnetkami. Nič viac. Na toto sa môžete psychicky napojiť ako turista, ktorý to chce fotiť a všetko pre istotu prekryjete spomienkou na sen. Potom k tomuto stavu priraďujete spomienky z hlavy.

V magmatizme Zeme, ktorý ide až 100 000 km nad povrch Zeme, sú zapísané údaje staré až 900 000 miliónov rokov. A neustále až do dnešných dní stúpa počet zápisov. Zápis sa realizuje u človeka skoro každú stotinku sekundy. Všetko je extrémne zahustené, a preto treba sugeratívne preskupiť hormonálne žľazy do oblasti svalov a na dôvažok si treba nahodiť silnú náboženskú extázu. Ako keby ste pocítili absolútnu dokonalosť, absolútnu lásku, absolútnu múdrosť. Objavuje sa pred vami niečo ako mriežka a v nej magnetické zápisy, ktoré hľadáte. Snažte sa hľadať najprv vlastné magma zápisy, a potom o iných ľuďoch.

Pridaj komentár