Pokračujeme v sérii zasvätení do reiki. Zrealizovali sme zasvätenie cez posmrtný záznam japonského autistu, ktorý prežil v jednom z japonských kláštorov a zasväcoval japonských reikistov. Nie každý záznam sa po smrti uchová, ale u autistického jedinca je to možné a to hlavne preto, že mechanicky šúchal meteoritické kamene.

Saša Pueblo vyhľadal hrobné miesto tohto japonského mnícha a dokáže zasväcovaným osobám skopírovať tento objekt a uložiť do aury nad ich hlavu. Saša Pueblo si zašiel do sveta mŕtvych spomienok. Ide o dimenziu 10 umocnené na – 20 až – 50 metra. Silní autisti po svojej fyzickej smrti dokážu zanechať vo svete mŕtvych štruktúru svojich spomienok. Iba málo ľudí dokáže po smrti uložiť svoje spomienky do sveta mŕtvych. Zvyčajne do mesiaca sa spomienky uvoľnené z tela a neurónov rozpadnú a definitívne sa stratia. Saša Pueblo si vložil kópiu objektu zomretého japonského mnícha. Neodoberá objekt nad hrobným miestom, ale zo sveta mŕtvych spomienok si uložil do svojho tela záznam zomretého mnícha a tým sa stáva niečo ako tulku, ktorý má v sebe takýto posmrtný záznam. V Indii alebo v Tibete majú tulkovia aj 10 a viacej posmrtných záznamov.

Vyhľadanie živých jedincov s otvoreným tretím okom. Zasvätenie takejto osoby do reiki a prebratie jej skúseností.
Je skoro nemožné nájsť niekoho, kto má otvorené reiki 3. oko a zároveň má niečo s reálnymi meteoritmi. Otvorenie prehistorických štruktúr vytvára bytosť v danej osobe a to priamo zo zakrnutých štruktúr rovno vo vnútri mozgu. Hovoríme o reiki bytosti. A je možné túto bytosť skopírovať od osôb, ktoré majú v mozgu masívne otvorené nieto štruktúry. Táto bytosť je oživené prehistorické vedomie v mozgu dnešnej osoby. Pracovne ju budeme volať reiki bytosť a bude vám pomáhať s rozvojom tohto reiki a po určitom čase je schopná robiť liečby a zasvätenia z vás osobne. Samozrejme, potrebujete meteoritické kyvadlo a komunikovať s reiki bytosťou z mozgu. Komunikácia je v rovine niečoho ako magických formuliek. Ako robiť toto reiki sa opýtate tým, že otázku pretlmočíte do pohybu kyvadielka a bytosť vám dá znamenie a nakreslí pre vás nejaký obrazec alebo napíše nejaký text. A takto nejako sa s reiki bytosťou 3. oko komunikuje a buduje spoločný vzťah.

Treba si trochu lepšie vysvetliť, čo sú to prehistorické štruktúry v ľudskom tele a ako ich popisuje evolučná medicína. V človeku vznikajú počas embryonálneho vývoja. Ako keby v tele embrya a plodu v skratke prebehli všetky podstatné vývojové fázy a rýchlo zanikali. Nezanikajú, ale sa postupne roztiahnu v tele dieťaťa a dospelej osoby a zostávajú tam v podobe zakrnutých kmeňových buniek. Spia, ale je ich možné začať zobúdzať, spájať a uvádzať do aktivity. A v našom prípade sa bude zobúdzať prehistorická štruktúra priamo v ľudskom mozgu. To môže viesť napríklad k dobrým zdravotným vplyvom. Prehistorické kmeňové bunky obsahujú plno malých orgánikov mitochondrií fabrík a mitochondrií elektrární a keď sa aktivizujú, pôsobia priaznivo na zdravie človeka. Vo vešteckom výskume dlhovekých jedincov, ktorí sa v aktívnej podobe dožili viac ako 100 rokov, sme zistili, že je nutné, aby sa tieto štruktúry oživili a aj preto tieto osoby žijú tak dlho. Potom je tu možnosť dosiahnuť mimoriadnu schopnosť vidieť cez prehistorickú štruktúru tretieho oka všetko doslova veštecky. Prehistorické tretie oko sa dá využiť aj ako budovanie duchovnej bytosti. Rozumieme oživenie tretieho oka aj s určitým vedomím, čo mala táto štruktúra v historickom vývoji človeka. Je to interakcia súčasnej psychiky človeka inteligentného a vedomého si samého seba ako človeka. Celá technika budovania bytosti tretieho oka potrebuje kyvadielko zložené zo špagátika a na jeho konci je malý meteorit. A začne takzvaná komunikácia s mikropohybom. Pozor, nie je to bežná komunikácia, ktorá má nejakú logiku. Ide skôr o komunikáciu, ako premostiť dnešnú psychiku na túto prehistorickú štruktúra tretieho oka.

Ezoterik reikista sa neustále snaží v sebe otvárať prehistorické štruktúry po celom tele, podľa evolučnej medicíny je ich v ľudskom tele na 200 oblastí. Jednou z najdôležitejších je prehistorická štruktúra tretieho oka a jeho rozvoj vedie k vešteckému vnímaniu, čo je bežným zrakom nevnímateľné a k liečebným efektom a k budovaniu svojho akože vyššieho JA.

Zakrnuté očné nervstvo na čele
Ešte sú tu drobné zakrnuté štruktúry niekoľkých očných nervov na čele medzi obočím. Tieto štruktúry je možné aktivovať pre veštecké účely.

Reiki kompas – luopan – meteoritické železo
Ide vlastne o to, že reikista bol zasvätený a dostal objekt luopan do aury nad hlavou v tvare iskriaceho lotosového kvetu. Išlo o kópiu posmrtného objektu osoby, ktorá mala feng shui kompas z meteoritického železa. Tento objekt reiki meteorit z iného reiki zasvätenia sa premosťuje rovno na otvorené prehistorické zakrnuté štruktúry a posilňuje všetko okolo vešteckých výkonov do tohto sveta.

Kostrč v systéme Reiki kobra produkuje automatickú kresbu a veštecké znaky
Ďalšie premostenie môže smerovať do kostrče, kde sú zakrnuté štruktúry, ktoré pracovali v histórii s chvostom. V evolučnom vývoji človek stratil tento chvost, ale zostal tu potenciál, ktorý nazývame tretia ruka. Treba túto oblasť v kostrči meditáciou ovládnuť a potom v nej produkovať rôzne znaky. Keď hovoríme o reiki znakoch, tak si ich môžeme držať v predstave alebo produkovať rovno v kostrči za účelom aj napríklad reiki.

Prútik z meteoritického železa
Tak s tým som sa nestretol. Ale dal by sa vyrobiť zo železitého meteoritu takýto dvojramenný prútik pre prútkara, a tak hľadať zdroj vody, ropy, plynu alebo predmetov. Poznáme meče a iné zbrane z meteoritického železa. Ozdobné predmety, sochy, tibetské misy z meteoritického železa, predmety použité pri obradoch, dokonca odliate meteoritické sochy Budhov v Tibete. Môžete vyrobiť z meteoritického železa pyramídu alebo vložiť meteorit do pyramidálneho tvaru.

Rezonancie z meteoritického objektu
Predpokladáme niečo ako tibetské misy vyrobené z meteoritického železa, na ktoré sa dalo určitým spôsobom udierať a vydávať určité rezonancie a zvuky. Hovoríme o možnosti zvukov vydávaných práve cez meteority.

Premostenie na tretie oko
Sú možnosti, ako premostiť klasické veštecké, senzibilné alebo astrologické techniky na tretie oko otvárajúce sa v mozgu: tarotové karty položené okolo meteoritov; kyvadielko vyrobené z meteoritu; kompas luopan pre Feng shui a namiesto kompasu vložiť meteorit; vytvárať z meteoritu rôzne sošky anjelov; meditovať a dotýkať sa meteoritov; vyrobiť z meteorického železa pyramídu; vložiť meteorit pod pyramídu; ukladať si meteorit na hlavu; robiť ťahy rukami nad meteoritom; pohyb trvajúci dlhšiu dobu s meteoritom v ruke; magicko-intuitívne rozloženie meteoritov okolo seba, aby stabilizovalo určitý druh koncentrácie; vytvárať z meteoritického železa napríklad runové znaky; točenie a rotovanie s meteoritom v strede hypnotickej špirály; kosti mŕtvych zvierat, kosti ľudské, kosti pravekých ľudí a prikladať meteority.

Pridaj komentár