Ezoterike som sa začal venovať asi pred 3 až 4 rokmi. Venoval sa holotropnému dýchaniu, meditáciám a literatúre. Všetko prebiehalo bez problémov a bolo to naozaj magické obdobie. Neskôr sa však objavili prvé problémy, s ktorými som samozrejme rátal, pretože som bol na to upozornený od ostatných ľudí. Môj problém v dnešnej dobe je, že by som sa chcel začať venovať ezoterike oveľa hlbšie a vážnejšie, ale neviem, kde mám začať. Takisto sa u mňa objavili vážne psychické problémy a beriem antidepresíva, lebo ma akosi prestal interesovať bežný život.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do toho, čo sa vo vás deje. Je mi moc ľúto, že vám nemôžem a ani nechcem napísať, že je všetko v poriadku. Našiel som poškodený imunitný systém. Po psychickej stránke ste sa stali obeťou samého seba a amatérskeho diletantizmu v oblasti duchovna. Ďalej ste skonzumovali klasickú českú ezoteriku postavenú na otvorení vlastnej fantázie a snovej fantázie. Tým ste si úspešne otvorili cestu na trvalú hospitalizáciu na psychiatrii. Vnútri vo vás je ezoterický potenciál, ale musíte sa dať do poriadku zdravotne aj psychicky.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy a to všetky. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti: hormonálne žľazy a bunky sa bránia voči nežiaducim vírusom a mikroorganizmom. Máte pravdepodobne trvalo poškodenú celkovú imunitu. Zlá tvorba bielych krviniek a celkovo chaos. Detská žľaza je zdecimovaná a organizmus nespravil za ňu náhradu. Do budúcna narastajú aj onkologické riziká.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od tela a už ste úspešne prekročili dvere psychiatrie. Štandardní ľudia s pevnou psychikou majú aurický obal okolo tela. Liečba u psychiatra je nutná k stabilizácii psychiky a následne terapie na ovládnutie vlastnej psychiky.

Povaha
Psychicky sú ľudia usadení na povrchu stredného mozgu, vy ste sa v strednom mozgu psychicky prebúrali do úrovne buniek a v nich do orgánikov, génov, chromozómov a molekulárnej úrovne, čo je neštandardný stav, ktorý neovládate a neviete v ňom fungovať.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: zošalieť a mať z toho radosť. Povrchová vzrušivosť: ezoterika a dosiahnuť úžasne rýchlo úspech. Pohlavná vzrušivosť: prázdnota. Citová vzrušivosť: na ezoteriku.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali odtlačky anjelských sfér detských dyslektikov, ktoré sú zlikvidované a nahradené predstavami jedincov, ktorí sa venovali hazardnej ezoterike. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú záznamy extrémnych ezoterikov, ktorí robili ezoteriku poškodzujúcu zdravie a psychiku.

Chromozómová história
Púť vašich chromozómov začína v Antarktíde, ide cez Afriku, kde sa silne poškodili a putujú cez Taliansko do strednej Európy.

Génové reťazce
Sú silne od seba vzdialené a v živote by ste sa mali výhradne venovať ezoterike.

Embryonálny vývoj
Nebol v poriadku a počas vývoja ste sa prebúrali do kolektívneho vedomia cez bunky miechy. Obsahujú uložené spomienky z celej histórie ľudstva idúce až 1 miliardu rokov pred náš letopočet.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Bohužiaľ, v snoch prenikáte do vlastných fantázií a pomýlili ste si reálnu ezoteriku s pestovaním halucinácií a fantázie bez hraníc. O tom určite ezoterika nie je.

Hviezdy, šťastný osud
Vzdelanosť medicínska, psychologická a reálna duchovná cesta na serióznych základoch.

Pridaj komentár