Už dlhší čas cítim silnú nespokojnosť so svojím životom, mám síce dobrú prácu i kolektív, ale ma to nenapĺňa, a celkovo mám pocit, že mám byť „niekde inde“ -ale vôbec neviem, ktorým smerom sa mám vydať a čomu venovať pozornosť, mám pocit, že to trvá už dosť dlho na to, aby som jasne nevidela nejaký smer a zmenu. Viem, že ak niečo má prísť, príde to samé, ale i tak. Ďakujem za pomoc.

Požiadali ste ma o veštecký pohľad na váš vnútorný svet. Máte silné duchovné potencie a je čas vyliezť zo svojich spomienok a žiť naplno ako sa len dá. Už môžete.

Zdravotný stav
Bol diagnostikovaný osobitne. Hovoril o problémoch v tvárovej časti, ale celkovo je organizmus zdravý.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Celkovo stabilný psychický stav.

Povaha
Ste netradične usadená v bunkách celého tela. Bežní ľudia sú usadení v niektorej neuronovej oblasti ako veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá psychicky preniká do vnútorného sveta vlastných spomienok. Vlastne spomienky v hlave, v pamäti považujete za reálny svet a tu aj žijete. Vonkajší svet vám nič nehovorí. Podobá sa to stavu autistu, ktorý žije hlavne svoje predstavy a spomienky. K vonkajšiemu svetu má vlažný vzťah až nezáujem.

Sexus
Sexus povahy je rozmiestenený do buniek tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá žije aktívne vo svojich spomienkach, aj sexuálne. Sexus centrum je tiež rozložené v bunkách. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa chce zbaviť vnútorného sveta a žiť normálne vonkajší svet. A to asi tak jednoducho nepôjde. Môžete spraviť kompromis a žiť život v spomienkach aj vo vonkajšom svete. To je možné. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: ide do sveta vašich spomienok. Povrchová vzrušivosť: ide do spomienok v hlave a nie do vonkajšieho sveta. Pohlavná vzrušivosť: ide hlboko do spomienok a nevychádza do vonkajšieho sveta. Citová vzrušivosť: je vo vnútri spomienok a čiastočne aj von. Celkovo problémové sexuálne podvedomie pre partnerské vzťahy.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry a to pulzačnú úroveň. To by malo zabezpečovať šťastný osud. V 12. roku sa vytvárali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje obrázok úniku z vonkajšieho sveta do spomienok. Jednoducho je tam kľud a ticho. A vonku niekto neustále niečo chce a dožaduje sa. Tak ste sa pustili dovnútra svojich spomienok ako do jaskyne kľudu a ticha. Mozoček obal obsahuje poslanie. Je tu záznam o vysokej duchovnej vyspelosti, ktorý ste mali realizovať. Zdalo sa vám to veľa a začali ste utekať pred pulzujúcimi anjelskými sférami a tiež duchovnosťou do svojich spomienok. 7 obalov obsahuje všetko o duchovnej ceste k duchovnému vrcholu. Nevedeli ste sa v tom vyznať, vaše vnútro chcelo duchovnú cestu, ale rodičia a okolie iba bežný život. A tak v záujem ochrany svojho duchovna ste zaliezli do vnútorného ticha. A je čas vyjsť von. Už ste dospelá a môžete realizovať to, čo máte v podvedomí. Nič vám v tom nebráni.

Embryonálny vývoj
Celkovo bol v poriadku, ale s tendenciou k duchovnosti. Po narodení vás cepovali do života a nerozumeli vašej duchovnosti a poslaniu. Ja osobne som utekal do choroby a mal som čas na duchovný rozvoj.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Ešte stále ste vo vnútri svojich spomienok a bojíte sa otvoriť dvere svojho vnútra a žiť svoju duchovnosť. Strach, že budete odmietnutá, vyhoviete túžbam a želaniam okolia. Tak už môžete začať žiť svoju duchovnosť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj vo vašich snoch ste iba čakali na to, kedy vonku prestanú blbnúť a bude čas sa vnútorne rozvíjať.

Hviezdy, šťastný osud
Treba vyjsť von a žiť veci duchovné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.