Chcel by som vás požiadať o psychický profil. Zaujímalo by ma, ako som na tom. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Máte dva problémy, zužujúce sa podvedomie dyslektika a čiastočne autistu. Vhodné sú dlhodobé terapie a vlastné úsilie prekonať tento stav.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela, ale je zúžený vo vnútri tela aj s podvedomými obalmi. Hovorí sa tomu zúžené dyslektické vedomie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá zúžila svoje vedomie na ezoterickú literatúru. Iné oblasti sú nezaujímavé. Mali by ste sa vedome usilovať, aby ste nezužovali svoju pozornosť iba na ezoterické knihy.

Povaha
Ste usadený v mieche a iba v jednej časti v oblasti žalúdka. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada z prírody iba stromy a chceli by ste sa stromom stať. Poznáte stromy detailne a mohli by ste o nich písať doslova vedecké štúdie, čo je typické pre dyslektické vedomie zúžené na jednu vec. Treba sa usilovať rozšíriť svoj záujem aj na iné oblasti ako vlastnú terapiu.

Sexus
Sexus povahy je usadený v časti miechy. Charakterizuje to obrázok čudesnej lásky k stromom. Sexus centrum je usadené v podbruší. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce žiť sama a najradšej v hlbokých lesoch so svojimi stromami. Fetiš na stromy. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na stromy. Povrchová vzrušivosť: stavby z dreva. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: žiť vo svete drevených sôch.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku sa vytvorili anjelské sféry bielej línie. Celkovo vás vedú k úspechu. V 12. roku sa vytvorili ďalšie podvedomé obaly. Túžby obal obsahuje potrebu stať sa stromom. Mozoček obal poslania každý strom zmeniť na sochu. Zvierací obal obsahuje záznam žiť ako bobor. Šaman obal robiť rituály okolo drevených sôch. 7 obalov spolu obsahuje všetko o spracovaní dreva.

Aura obal
Je okolo vás aj dva metre a obsahuje magma záznamy o spracovateľoch dreva.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Sám sa usilujete dostať zo stavu autistu a uvedomujete si to. Tak na tom popracujte.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch bojujete proti zúženému vedomiu, ktoré sa usiluje, aby ste sa stali stromom a prežili život ako strom. Tieto stavy prechádzajú aj do dennej mysle, kde vytvárajú niečo ako stav autistu, ktorého stromy zavreli do jednej drevenej miestnosti.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú drobné biele kvietky. Morálka a etika sú vysoké, ale viete to rozumne ovládať.

Hviezdy, šťastný osud
Venovať sa meditáciám. Profesionálne zvládnuť svoje stavy dysleksie a čiastočného autizmu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.