Po druhom pôrode mi bola diagnostikovaná depresia a panika. Mojím najväčším problémom je strach z prehĺtania, v noci mávam nepravidelne záchvaty a pocit že umieram (strach zo smrti). Neviem sa s chuťou najesť už siedmy rok. Už skúšam aj hypnózu a iné liečenia, ale doteraz nepociťujem úľavu. Som už zúfalá z toho, že to nedokážem zvládnuť. Prosím pomôžte mi.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš osud. Oceňujem, že bojujete voči deštruktívnemu osudu, ktorý vám zanechala matka počas embryonálneho vývoja.

Zdravotný stav
Bol posudzovaný osobitne. Hovorí o poškodzovaní nervstva v tele a o toxických látkach produkovaných v tukových bunkách.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od tela aj podvedomé obaly. No nie sú až tak ďaleko, aby to vyžadovalo psychiatrickú liečbu. Cítiť vaše úsilie dostať sa do normálu. Pomohlo by cvičenie taj či alebo či kung.

Povaha
Ste usadená v mieche. Takíto jedinci majú blízko k prírode. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by chcela žiť ako medvedica a to hlavne v noci.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži po návrate do prírody. Sexus centrum je usadené v hlave. Charakterizuje to súboj vášho ľudského ja so zvieracím spôsobom života. Máte vnútorný boj, či žiť ako bežný človek, alebo ako zviera. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: nočný život ako zviera. Povrchová vzrušivosť: nočný život a lov. Pohlavná vzrušivosť: zabíjať zvieratá. Citová vzrušivosť: žiť ako indiánka v zrube. Celkovo porušené sexuálne podvedomie pre partnerský život.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali čierne anjelské sféry, ktoré vás vedú do nesprávnych životných riešení. Ubližujú vám aj okoliu. To vás ešte viac tlačí do samoty prírody. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje obraz stať sa zvieraťom a žiť ako zviera. Obal životného poslania v mozočku obsahuje súboj s deštrukciou vo vlastnom živote. Máte prejsť ohňom zdokonalenia cez vlastné úsilie. Obal rodostrom obsahuje zápis predkov, ktorí boli deštruktívni a ničiví. V ostatných obaloch deštrukcie ľudí a okolia. 7 obalov spolu obsahuje spomienky o ničivých vojenských arzenáloch ľudstva.

Aura obal
Je okolo tela asi 1 meter veľký a obsahuje zápisy o tom, ako niektorí ubližujú iným ľuďom.

Embryonálny vývoj
Sprevádzal ho súboj psychického charakteru, ale nakoniec ste prijali deštruktívne predstavy z matkinej psychiky. Niečo ako nenávisť okolia na skutky vašej matky.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Usilujete sa vysporiadať sa s tým, čo vám zanechala matka a odmietate žiť deštruktívnym spôsobom. Je možné vám v tomto smere pomôcť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vediete tu tvrdý súboj s deštrukciou a odmietate to. Cítiť silný vplyv matky a jej deštruktívnych faktorov, ktoré si nosila počas tehotenstva.

Duchovná úroveň
Okolo vás je plno bielych kvietkov. Morálka vyspelá a má pre vás zmysel.

Hviezdy, šťastný osud
Vysporiadať sa s minulosťou vašej matky a dedičstva, ktoré si nosíte v sebe.

Psychoterapie

Psychoterapie začneme v oblasti snovej. Naštudujte si Spánkovú školu, počúvajte Mp3 nahrávky. Začnite sa pred spánkom programovať, že chcete také sny, ktoré vytlačia deštruktívny fenomén matky z vašich snov a vy sa budete môcť zmeniť.

Kúpte si knižku o joge a študujte si ju. Môžete študovať jogínske veci na internete. Všetko si predstavujte, ako dokážete nehybne sedieť a zmeniť svoj osud.

Kúpte si množstvo nových minerálov. Zbierajte kamienky. Vytvárajte si z nich obrazce a hľadajte v nich svoju pozitívnu budúcnosť.

Čítajte si Anjelskú školu na mojich stránkach a ako zmeníte čierne anjelské sféry na biele. Spoznajte Anjelskú školu a píšte mi, ako ju študujete. Naučte sa poslúchať biele anjelské sféry.

Zožeňte si knižky o čikungu a taj či a cvičte to ako umenie bojovať a zmeniť svoje podvedomie k šťastnému osudu.

Koncentrujte sa do hrdla a uvoľňujte psychické napätie. Masírujte si danú oblasť a predstavujte si, ako šírite zo seba lásku a dobro.

Pridaj komentár